פרטי הטיול
קיסמי מוסקבה וסנט פטרסבורג

קיסמי מוסקבה וסנט פטרסבורג

רוסיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בית הכנסת הגדול זאגורסק

  • הכיכר האדומה והקרמלין

  • בית הקברות בנובודיצ'י

  • פארק הניצחון

  • מדרחוב ארבט

  • מוזיאון ההרמיטאז'

  • גני פטרהוף

9
ימים
יום
1

תל אביב - סנט פטרסבורג

מנמל התעופה ע”ש בן גוריון נטוס אחר הצהריים לסנט פטרסבורג עירו של פטר הגדול ששימשה במשך כ-300 שנים כבירתה של רוסיה הקיסרית. אחת מהערים היפות באירופה. עם ההגעה העברה לבית המלון להתארגנות וללינת הלילה.

יום
2

סנט פטרסבורג - גני פטרהוף

הבוקר נצא בדרכנו לגני פטרהוף שעל שפת הים הבלטי, בהם ארמון הקיץ של פטר הגדול. נטייל בגנים המרהיבים, המתחרים ביופיים ב”גני ורסאי"... נתרשם מהמזרקות הרבות והמיוחדות במינן, מהפביליונים ומביתני האירוח שברחבי הגנים ואף מהבריכות וממפלי המים. בדרכנו חזרה לסנט פטרסבורג נצפה באנדרטת הזיכרון המרשימה להנצחת גיבורי המצור הדרמטי בן 900 הימים על העיר ועמידת הגבורה ההרואית בתקופת מלחמת העולם השנייה. .

יום
3

סנט פטרסבורג של האמנות

הבוקר נבקר במצודת “פטר ופול” בה קבורים הצארים והצארינות לבית רומנוב החל מפטר הגדול. אחרוני הנקברים הם הצאר ניקולאי השני ובני משפחתו שנרצחו בשנת 1918 ע”י הבולשביקים. נמשיך לסיור הכרות בעיר ששימשה בעבר כבירתה של רוסיה הצארית. נסייר בשדרה המרכזית נייבסקי פרוספקט. נתרשם מהכיכרות, המצודות, הקתדרלות והארמונות, שער הימייה, קתדרלת קזאן, ארמון החורף הניצב בין נהר הנייבה וכיכר הארמון. בהמשך נגיע לביקור במוזיאון ההרמיטאז’ אשר בו קיים אוסף של כ-3 מיליון יצירות אומנות וביניהן עבודותיהם של ליאונרדו דה וינצ’י, רפאל, רמברנדט ואוספים נדירים אחרים. נסייר גם באולמות המפוארים של ארמון החורף. .

יום
4

סנט פטרסבורג – פושקין- ארמון קתרינה

היום נצאלשיטלאורך נהרהנייבהותעלותיו,במהלכונוכלליהנותמן האדריכלותהנפלאהשלסנטפטרסבורג.בהמשך נשלים ביקורים באתרי העיר. נצפה בפסלו של פטר הגדול - “פרש הברונזה”, אניית המלחמה “אורורה” ובכנסיית “התחייה” המדהימה ביופייה. כמו כן, ניסע לצפות בקתדרלת “סנט אייזיק” - אחת הקתדרלות המפוארות ברוסיה. נתרשם מהאנדרטה של ניקולאי הראשון, הניצבת בכיכר שממול.נצא אל מחוץ לעיר- לביקור בארמון קתרינה שבצארסקוייה סלו, כיום- פושקין. בעיר זו יסד הצאר אלכסנדר הראשון את ה"ליציאום"- בית ספר ופנימייה לבני אצולת הביניים, בה למד והחל ליצור המשורר הלאומי הנערץ, אבי הספרות הרוסית הקלאסית- אלכסנדר פושקין. נבקר בארמון על אולמותיו המפוארים וחדריו, ואף נראה את חדר הענבר היחיד והמיוחד. לא נחמיץ טיול גם בגנים המרהיבים של הארמון.

יום
5

מוסקבה

תחיל את סיורנו במוסקבה בביקור מודרך במוזיאון הסובלנות בו נלמד,בעזרת אביזרים אורקוליים,דיגיטליים ואחרים, על חיי היהודים ברוסיה בתקופות השונות מאז ועד היום. ניסע לביקורבבית הקברות,הצמוד למנזר נובודייביצ’י- בו נקברו גדולי האומה,כמו: גוגול,כרושצ’וב,אשתו הצעירה של סטלין ששמה קץ לחייה, יורילויטן, ראיסה גורבצו’בה, פנפילוב, מולוטוב ועוד.בסיורנו זה נוכל אף להתרשם מיצירות האמנות הרוסית שעל המצבות. נמשיך לביקור בבית הכנסת"קורל" שלכל אורך התקופה החשוכה של רוסיה הסובייטית שמר על הגחלת היהודית, הלאומית והדתית.

יום
6

מוסקבה – הקרמלין והכיכר האדומה

את הבוקר נקדיש לסיורבעיר, השוכנת על גדות נהר מוסקבה. נתחיל בביקור במתחם הקרמלין. נבקר בקתדרלות המרכזיות של רוסיה הצארית, נראה את ארמון הנשיאות, את "התותח שלא ירה" ואת הפעמון הגדול בעולם שלא צלצל מעולם...נמשיך לביקורבכיכר האדומה,נתרשם מחומות הקרמליןו מכנסיית "וסילי הקדוש". נצפה אל המאוזוליאום בו טמון לנין ואף נבקר במבנה הגו”ם המהודר. לאחר מכן נבקרבכנסיית הגואל המחודשת, המהווה אתר הנצחה למלחמתה של רוסיה ב-1812מול הארמדה של נפוליאון. .

יום
7

מוסקבה של המלחמות הפטריוטיות

הבוקרניסעלבקרבמוזיאוןפנורמתקרבבורודינו**.בדרכנו נראה את “הבית הלבן” - בו התחולל ניסיון ההפיכה הכושל נגד בוריס ילצין. קרב בורודינו הינו קרב היסטורי שהתחולל בשנת 1812 בין הצבא הרוסי לצבא נפוליאון, במהלכו ניסה הצבא הרוסי לחסום את צבא נפוליאון בדרכו למוסקבה. המוזיאון בנוי כגליל ענק שעל קירותיו מיצג פנורמי מדהים של השתלשלות הקרב. לאחר מכן נבקר ב”הר ההשתחוות” שעליו הוקם “פארק הניצחון” - במלאת 50 שנה לסיום מלחמת העולם השנייה. לא נחמיץ, כמובן, ביקור בהיכל הגבורה והניצחון - על אולמותיו המרשימים והדיורמות המרהיבות שבו, המתארות את הקרבות ההרואיים של הצבא הרוסי מול הפולש הנאצי. בתוםהסיורניסעלבקרבמדרחוב ארבטהתוסס,בו מוצגות עבודות של אמנים מקומיים.

יום
8

מוסקבה של אמנות – תחנות המטרו

אתהיוםנתחילבביקורבתחנותהמטרו המפורסמותשלמוסקבהשעוצבוכלאחת בסגנוןייחודי.נמשיך לביקור מיוחד בגלריית טרטיאקוב, המכילה אוסף נפלא של אמנות רוסית – החל מאיקונות מהמאה ה- 12 וכלה באמנות של סוף המאה ה- 19. אחה”צ נבקר בשוק העתיקות הצבעוני והאותנטי “איזמאילובסקי”, ובו שפע מזכרות ומתנות. (מותנה בשהייה במוסקבה בסופי שבוע בלבד).

יום
9

מוסקבה - תל אביב

הבוקר נשלים ביקורינו באתרי מוסקבה. נראה, בין היתר,אתבניין ה"דומה" -הבית התחתון של הפרלמנט הרוסי, את תיאטרון הבולשויו אתבניין ה-ק.ג.ב. שבכיכר לוביאנקה. לקראת ערב, עמוסי חוויות ורשמים,ניסע לשדה התעופה- לקראת טיסתנו חזרה לארץ.

בחר את תאריכי הטיול
תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר לאדם בחדר זוגי
סטטוס הטיול
הערה
07.06.2018
15.06.2018
$1782
יציאה מובטחת
25.06.2018
03.07.2018
$1980
יציאה מובטחת
19.07.2018
27.07.2018
$1881
יציאה מובטחת
23.07.2018
31.07.2018
$1881
יציאה מובטחת
26.07.2018
03.08.2018
$1881
יציאה מובטחת
30.07.2018
07.08.2018
$1881
יציאה מובטחת
בחר את הרכב החדר
סוג חדר
בחר מס' חדרים
סה"כ
חדר ליחיד
$0
$0
חדר לשניים
$0
$0
חדר לשניים + ילד
$0
$0
חדר לשניים + 2 ילדים
$0
$0
חדר לשניים + 3 ילדים
$0
$0
חדר לשלושה
$0
$0
חדר לארבעה
$0
$0