פרטי הטיול
פניני מוסקבה וסנט פטרסבורג

פניני מוסקבה וסנט פטרסבורג

רוסיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • הכיכר האדומה והקרמלין

  • בית הקברות נובודיצ'י

  • מדרחוב ארבט

  • אתר הניצחון

  • מצודת פטר ופול שייט לאורך הנייבה

  • גני פטרהוף

  • קתדרלת קאזן

7
ימים
יום
1

תל אביב - מוסקבה

מנמל התעופה ע”שבןגוריון נטוס לפנות בוקר למוסקבה- שהפכה לבירת הנסיכויות הרוסיות במאה-14 לאחר הנחיתה נצא לסיורבעיר,השוכנת על גדות נהר מוסקבה. נבקר בכיכר האדומה המפורסמת, נתרשם מחומות הקרמלין ומכנסיית "וסילי הקדוש". נצפה אל המאוזוליאום שבו טמון לנין ואף נבקר במבנה הגו”ם מהודר. לאחר מכן נבקרבכנסיית הגואל המחודשת ,המהווה אתר הנצחה למלחמתה של רוסיה מול הארמדה של נפוליאון. לא נפסח על ביקורבבית הכנסת "קורל"- שלכל אורך התקופה החשוכה של רוסיה הסובייטית שמר על הגחלת היהודית, הלאומית והדתית. בדרכנו למלון נצפה, בין היתר, בבניין ה"דומה– "הבית התחתון של הפרלמנט הרוסיו אף נ אה את תיאטרון הבולשוי ואת בניין ה-ק.ג.ב. שבכיכר

יום
2

מוסקבה - הקרמלין

הבוקר נתחיל בביקורבמתחם הקרמלין. נבקר בקתדרלות המרכזיות של רוסיההצארית, נראה את ארמון הנשיאות, את "התותח שלא ירה" ואתהפעמון הגדול בעולם שלא צלצל מעולם...נמשיך בסיור בתחנות המטרו המפורסמות של מוסקבה שעוצבו כל אחת בסגנון ייחודי.נבקר גם בפנתיאון הקבורה של גדולי האומה הרוסית, הצמוד למנזר נובודייביצ’י. נבקר,בין היתר בקבריהם של שליאפין,כרושצ’וב, ראיסה גורבצ’ובה, אנטון צ’כוב, לויטן, אשתו של סטלין שהתאבדה, הפרימה בלרינה גלינה אולאנובה ועוד.בסיור ונוכל אף להתרשם מאמנות הפיסול הרוסית של בתיהקברות. .

יום
3

מוסקבה הפטריוטית

היום ניסע לבקר במוזיאון פנורמת קרב בורודינו** .בדרכנו נראה את "הביתהלבן" בו התחולל ניסיון ההפיכה הכושל נגד בוריס ילצין. קרב בורודינו הינו קרב היסטורי שהתחולל בשנת1812 בין הצבא הרוסי לצבא נפוליאון, במהלכו ניסה הצבא הרוסי לחסום את צבא נפוליאון בדרכו למוסקבה. המוזיאון בנוי כגליל ענק שעל קירותיו מיצג פנורמי מדהים של השתלשלות הקרב. משם נמשיך ל“הר ההשתחוות” שעליו הוקם ”פארק הניצחון” - את רהנצחה לניצחון ולמחירו במלחמה העקובה מדם מול הפולש הנאצי. האתר הוקם במלאת 50 שנה לסיום מלחמת העולם השנייה ולניצחון רוסיה על גרמניה הנאצית. נראה את האנדרטאות המרשימות, את האובליסקה ענק ואת המזרקות שמסמלות את נהרות הדם. בהמשך נשוטט במדרחוב ארבט התוסס, בו מוצגות עבודות של אמנים מקומיים. .

יום
4

מוסקבה - סנט פטרסבורג

את היום נתחיל בביקור בשדרת החתונות שעל גשר “עצי המנעולים",אליו מגיעים הזוגות ביום נישואיהם. נמשיך בנסיעה ברכבת לסנט פטרסבורג- אחת הערים היפות באירופה. עם הגעתנו נצא לסיור הכרות בעירו של פטר הגדול, אשר במשך למעלהמ-300 שנה שימשה כבירתה של רוסיה הצארית. נסייר בשדרה המרכזית- נייבסקי פרוספקט. נתרשם מהכיכרות, מהקתדרלות ומהארמונות. נצפה בשער הימייה, בקתדרלת קזאן ובארמון החורף הניצב בין נהר הנייבה לכיכר הארמון. .

יום
5

סנט פטרסבורג

הבוקר נמשיך את סיורנו בסנט פטרסבורג. נראה את כנסיית“התחייה ” המדהימה ביופייה. נצפה בפסלו של פטרהגדול –"פרש הברונזה” ובקתדרלת "סנטאייזיק", הנחשבת לאחת הקתדרלות המפוארות ברוסיה. נתרשם גם מהאנדרטה של ניקולאי הראשון, הניצבת בכיכר שממול. נבקר במצודת "פטרופול" ובקתדרלה שבה קבורים פטר הגדול ויורשיו– הצארים והצארינות משושלת רומנוב.הקברים האחרונים שייכים לצאר האחרון ניקולאי השני ולבני משפחתו,אשר נרצחו בשנת1918 ע”י הבולשביקים.

יום
6

סנט פטרסבורג - מוזיאון ההרמיטאז’

את היום נתחיל בשיט לאורך נהר הנייבה ותעלותיו, במהלכו נתרשם מן האדריכלות הנפלאה של סנטפטרסבורג. נמשיך לביקור בבית הכנסת המרכזי של סנט פטרסבורג. נשלים את היום בביקור מרהיב במוזיאון ההרמיטאז', בו קיים אוסף של כ3- מיליון יצירות אמנות- ביניהן עבודות של ליאונרדו דה וינצ’י, רפאל, רמברנדט ועוד. נבקר גם באולמותיו המפוארים של ארמון החורף שנבנה באמצע המאה ה18- בסגנון הבארוק הרוסי ונתפעל מיופיים ומהדרם.

יום
7

סנט פטרסבורג - פטרהוף

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל מחוץ לעיר– לגני פטרהוף שעל שפת הים הבלטי, ובהם ארמון הקיץ של פטר הגדול. נטייל בגנים המקסימים, המתחרים ביופיים ב”גניורסאי” ונתרשם מהמזרקות המרהיבות וממפלי המים המיוחדים. עם תום הביקור נחזור למוסקבה ועמוסי רשמים וחוויות נמריא חזרה ארצה. .

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים