פרטי הטיול
היהלום האוסטרי

היהלום האוסטרי

אוסטריה, סלובקיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • כיכר הרזידנץ וכיכר מוצרט בוינה

  • הקתדרלה והארמון בזלצבורג

  • אזור האגמים

  • ארמון הופנברג, קתדרלת סנט סטפן וכיכר האופרה בוינה

7
ימים
יום
1

ת"א – ברטיסלאבה – לינץ

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לברטיסלאבה - בירת סלובקיה. לאחר נסיעה קצרה נעבור את הגבול לאוסטריה ונעשה את דרכנו ללינץ היפה, העיר השלישית בגודלה באוסטריה, אשר נבחרה בשנת 2009 לבירת התרבות של אירופה. נטייל בכיכר המרכזית הגדולה והמרשימה – "האוטפלאץ", השוכנת על גדת הדנובה, נראה את עמוד השילוש הקדוש שבנוי משיש לבן, את בית העירייה העתיק, את הכנסייה העתיקה שצבועה בירוק ואת הארמון המפואר של הקיסר פרידריך השלישי. מלינץ ניסע למלוננו שבאזור חבל טירול - לארוחת ערב וללינה.

יום
2

חבל זלצקמרגוט – סנט גילגן – סנט וולפגאנג – באד אישל - האלשטאט

היום נטייל בנוף הציורי של אזור האגמים שבזלצקמרגוט. ניסע לעיירה סנט גילגן שממנה נפליג (בתשלום נוסף) בשייט פסטורלי על אגם וולפגאנג היפהפה לעיירה הציורית - סנט וולפגאנג. לאחר מכן ניסע לעיירה באד אישל, מקום מגורי הקיץ של הקיסר פרנץ יוזף, שם נראה את הטיילת שבה הוא הציע נישואין לסיסי. לא נפסח, כמובן, על קונדיטוריה "צאונר" המפורסמת. משם נמשיך לעיירה האלשטאט, הנחשבת בעיני רבים ליפה ביותר באוסטריה. בתי העיירה בנויים על צלע של הר, הנושק לאגם שלמרגלותיו. בתום היום נשוב למלוננו - לארוחת ערב וללינה.

יום
3

קניון ליכטנשטיינקלאם והר גרוסגלוקנר (יום חופשי)

יום חופשי. למעוניינים, ניתן לצאת (בתשלום) לטיול בקניון ליכטנשטיינקלאם המרשים, שנוצר על ידי מי הנהר, אשר חצבו בסלע בעידן הקרח. נלך בערוץ על גשרוני עץ שמתחתיהם זורמים מי הנהר הגועשים ונראה את המראות המרשימים שייצר הטבע - עד שנגיע למפל הגדול שבקצהו. לאחר מכן ניסע באחת הדרכים היפות ביותר באירופה, דרך מעברי ההרים של האלפים הגבוהים, להר גרוסגלוקנר - הגבוה שבהרי אוסטריה. במהלך הנסיעה נעצור לתצפיות נוף מרהיבות ובמוזיאון האלפינסטי. בקצה הדרך נגיע למתחם פרנץ יוזף - לתצפית פנורמית על קרחון העד האדיר שממול. נראה את המרפסת של הקיסר ונבקר בבית הזכוכית של סברובסקי. בתום היום נשוב למלוננו - לארוחת ערב וללינה.

יום
4

אינסברוק

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באינסברוק - בירת חבל טירול ואחת הערים הגדולות והיפות באוסטריה. נטייל ברחוב הראשי של העיר, הקרוי על שם המלכה - מריה תרזה. נראה את הגג המוזהב של המלך מקסימיליאן, את בית הלבלינג, את מגדל העיר ואת האנדרטה לזכר נספי השואה. נמשיך לביקור במתחם עולם הקריסטל של סברובסקי, שם נבקר בחנות מעוצבת להפליא שבה נמכרים מוצרי החברה, תוך שאנו מתרשמים מאמנות הקריסטלים והתכשיטים, הידועים בעולם כולו. בתום הביקור נשוב למלוננו - לארוחת ערב וללינה.

יום
5

מפלי קרימל – צל-אם-זה (יום חופשי)

יום חופשי. למעוניינים, ניתן לצאת (בתשלום) לסיור במפלי קרימל - המפלים הגבוהים ביותר באירופה. נצפה בהשתאות במים האדירים שמקורם במי הפשרת השלגים של הרי האלפים הנופלים מגובה של 380 מטר ומתנפצים אל הקרקע בעוצמה רבה. מקרימל נעשה את דרכנו לעיירת הסקי היפהפייה: צל-אם-זה, השוכנת על שפת אגם מקסים, בין היפים ביותר באזור. נטייל לאורך הטיילת היפהפייה שעל שפת האגם, נראה את מגדל העיר העתיק ונהנה מהמדרחוב, הגדוש בבתי קפה מזמינים. בתום היום נשוב למלוננו – לארוחת ערב וללינה.

יום
6

זלצבורג

עם בוקר ניסע לכיוון זלצבורג - עיר הולדתו של מוצרט שעל גדות הנהר הזלצאך. נטייל בעיר היפהפייה, נראה את גני מיראבל היפים שבהם צולמו סצנות מתוך הסרט: "צלילי המוסיקה". נחצה את גשר המנעולים, נראה את בית הולדתו של מוצרט, את הקתדרלה המרשימה, את רחוב היהודים ואת רחוב הזהב. לקראת סוף הסיור, נבקר גם בכיכר עם המזרקה הגדולה באירופה – מזרקת הסוסים המרשימה. אחה"צ, זמן חופשי לסיורים עצמאיים בעיר. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לטיול בגני ארמון הלברון המפורסמים במשחקי המים המפתיעים והמשעשעים שבהם. בתום היום נחזור למלוננו – לארוחת ערב וללינה.

יום
7

וינה – ברטיסלאבה – תל אביב

עם בוקר נצא לווינה - בירת אוסטריה, המוכרת גם כבירת הוולס, השטרודל והשניצל. נסייר בעיר העתיקה , נראה את האתרים: בית האופרה המפואר, כיכר מריה תרזה, בית הפרלמנט, ארמון הופבורג, קתדרלת סנט סטפן, כיכר היהודים עם אנדרטת ה"ספריה" שבה ועוד. בשעות אחה"צ נמשיך לסיור במתחם בתי הונדרטוואסר שבווינה, שם נראה את הארכיטקטורה הייחודית המשולבת בצמחייה טבעית. לאחר הסיור נגיע לשדה התעופה בוינה לטיסה חזרה לארץ.

בחר את תאריכי הטיול
תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר לאדם בחדר זוגי
סטטוס הטיול
הערה
15.06.2018
21.06.2018
$881
יציאה מובטחת
22.06.2018
28.06.2018
$891
אזלו המקומות
29.06.2018
05.07.2018
$891
יציאה מובטחת
13.07.2018
19.07.2018
$930
יציאה מובטחת
27.07.2018
02.08.2018
$891
יציאה מובטחת
10.08.2018
16.08.2018
$990
יציאה מובטחת
בחר את הרכב החדר
סוג חדר
בחר מס' חדרים
סה"כ
חדר ליחיד
$0
$0
חדר לשניים
$0
$0
חדר לשניים + ילד
$0
$0
חדר לשניים + 2 ילדים
$0
$0
חדר לשניים + 3 ילדים
$0
$0
חדר לשלושה
$0
$0
חדר לארבעה
$0
$0