פרטי הטיול
היהלום האוסטרי

היהלום האוסטרי

אוסטריה, סלובקיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • כיכר הרזידנץ וכיכר מוצרט בוינה

  • הקתדרלה והארמון בזלצבורג

  • אזור האגמים

  • ארמון הופנברג, קתדרלת סנט סטפן וכיכר האופרה בוינה

8
ימים
יום
1

ת"א – ברטיסלבה – לינץ

נמריא מנתב"ג וננחת בברטיסלבה, בירת סלובקיה. בנסיעה קצרה נעבור את הגבול לאוסטריה ונעשה את דרכנו ללינץ היפה, העיר השלישית בגודלה באוסטריה, שנבחרה בשנת 2009 לבירת התרבות של אירופה. נטייל בכיכר המרכזית הגדולה והמרשימה ההאוטפלאץ ששוכנת על גדת הדנובה, נראה את עמוד השילוש הקדוש שבנוי משיש לבן, את בית העירייה העתיק, את הכנסייה העתיקה שצבועה בירוק ונצפה בארמון המפואר של הקיסר פרידריך השלישי. מלינץ ניסע למלוננו שבאזור חבל טירול, לארוחת ערב וללינת לילה.

יום
2

חבל זלצקמרגוט – סט גילגן – סט וולפגאנג – באד אישל - האלשטאט

היום נטייל בנוף הציורי של אזור האגמים שבזלצקמרגוט. ניסע לעיירה סנט גילגן ממנה נפליג (בתשלום) בשייט פסטורלי על אגם וולפגנג היפהפה, לעיירה הציורית סנט וולפגנג. ניסע לעיירה באד אישל, מקום מושבו בקיץ של הקיסר פרנץ יוזף, נראה את הטיילת בה הציע נישואין לסיסי וגם לא נפסח על הקונדיטוריה 'צאונר' המפורסמת. משם נמשיך לעיירה האלשטאט שלדעת רבים היא היפה ביותר באוסטריה ושבתיה בנויים על צלע הר שנושק לאגם שלמרגלותיו. בתום היום נשוב למלוננו לארוחת ערב וללינת לילה.

יום
3

קניון ליכטינשטיינקלאם והר הגרוסגלוקנר (יום חופשי)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לטיול בערוץ הליכטינשטיינקלאם המרשים, שנוצר על ידי מי הנהר שחצבו בסלע בעידן הקרח. בערוץ נלך על גשרוני עץ שתחתם זורמים מי הנהר הגועשים, נראה את המראות המרשימים שייצר הטבע עד שנגיע למפל הגדול והמרשים שבקצהו. לאחר מכן ניסע באחת הדרכים היפות ביותר באירופה, דרך מעברי ההרים של האלפים הגבוהים, להר הגרוסגלוקנר, הגבוה בהרי אוסטריה. במהלך הנסיעה נעצור בתצפיות נוף מרהיבות ובמוזיאון האלפינסטי. בקצה הדרך נגיע למתחם פרנץ יוזף לתצפית פנורמית על קרחון העד האדיר שממול, נראה את המרפסת של הקיסר ונבקר בבית הזכוכית של סברובסקי. בתום היום נשוב למלוננו לארוחת ערב וללינת לילה.

יום
4

אינסברוק

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באינסברוק, בירת טירול, שהיא אחת הערים הגדולות והיפות באוסטריה. נטייל ברחוב הראשי של העיר הקרוי על שם המלכה מריה תרזה, נראה את הגג המוזהב של המלך מקסימיליאן, בית הלבלינג, מגדל העיר ואת האנדרטה לזכר נספי השואה. נמשיך לביקור במתחם עולם הקריסטל של סברובסקי, נבקר בחנות המעוצבת להפליא שבה נמכרים מוצרי החברה ונתרשם מאומנות הקריסטלים והתכשיטים הידועים בעולם כולו. בתום הביקור נשוב למלוננו לארוחת ערב וללינת לילה.

יום
5

מפל באד גישטיין - מפלי קרימל – צל-אמ-זה (יום חופשי)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לטיול למפלי קרימל האדירים ולמפל המים העוצמתי שבעיירת הסקי באד גישטיין. מפלי קרימל הם המפלים הגבוהים ביותר באירופה, נצפה בהשתאות במים האדירים שמקורם במי הפשרת השלגים של הרי האלפים שנופלים מגובה של 380 מטר ומתנפצים אל הקרקע בעוצמה רבה. מקרימל נעשה את דרכנו לעיירת הסקי היפהפייה צל-אמ-זה, ששוכנת על שפת אגם מקסים, שהוא אחד האגמים היפים ביותר באזור. נטייל על הטיילת היפהפייה שעל שפת האגם, נראה את מגדל העיר העתיק ונהנה מהמדרחוב שגדוש בבתי קפה מזמינים. בתום היום נשוב למלוננו לארוחת ערב וללינת לילה.

יום
6

זלצבורג

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לזלצבורג היפהפיה, עיר הולדתו של מוצרט ששוכנת על גדות נהר הזלצאך. נטייל בעיר היפהפייה, נראה את גני מירבל היפים בהם צולמו סצנות של הסרט 'צלילי המוסיקה', נחצה את גשר המנעולים, נראה את בית הולדתו של מוצרט, את הקתדרלה המרשימה, את רחוב היהודים ורחוב הזהב ואת הכיכר שבה נמצאת המזרקה הגדולה באירופה. אחה"צ זמן חופשי לסיורים עצמאיים בעיר. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום נפרד) לטיול בגני ארמון הלברון, שמפורסמים במשחקי המים המפתיעים והמשעשעים שבהם. בתום היום נחזור למלוננו לארוחת ערב וללינת לילה.

יום
7

וינה – ברטיסלבה – תל אביב

עם בוקר נצא לווינה, בירת אוסטריה שמוגדרת גם כבירת הוואלס, השטרודל והשניצל. נטייל בעיר העתיקה, נראה את בית האופרה המפואר, את כיכר מריה תרזה, בית הפרלמנט, ארמון הופבורג, קתדרלת סן סטפן, את כיכר היהודים שבה אנדרטת ה'ספריה' ועוד. בשעות אחה"צ נמשיך לסיור במתחם בתי הונדרטוואסר שבווינה שם נראה את הארכיטקטורה הייחודית שמשולבת בצמחיה טבעית. לאחר הסיור ניפרד מוינה ונעשה דרכנו לברטיסלבה לטיסה חזרה לישראל.

יום
8

תל אביב

טיסה לתל אביב

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים