פרטי הטיול
ערים קסומות

ערים קסומות

סלובקיה, צ'כיה, אוסטריה, הונגריה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • מדרחוב “ואצי אוצה”, כיכר הגיבורים, מצודת הדייגים בבודפשט

  • ארמון הופנברג ומתחם בתי הונדרטוואסר בוינה

  • הרובע היהודי ארמון פראג גשר קראל והשעון האסטרונומי בפראג

  • העיר העתיקה ושער מיכאל בברטיסלבה

8
ימים
יום
1

תל-אביב - ברטיסלבה – בודפשט

ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונטוס לברטיסלבה - בירת סלובקיה. עם הנחיתה נצא דרומה. נחצה את הגבול ההונגרי ונגיע לבודפשט - בירת הונגריה, המכונה “פריז של מזרח אירופה”. נצא לסיור בעיר היפהפייה, במהלכו נראה את כיכר הגיבורים, את אנדרטת המילניום ואת בית הפרלמנט. נערוך תצפית ממצודת הדייגים ומכנסיית מטיאש. נראה גם את בניין בית הכנסת הגדול והמפואר שברחוב דוהני. נצפה במצודה שחולשת על העיר, ונראה את אנדרטת השחרור מעול הנאצים. נמשיך בסיורנו ונראה את ארמון בודפשט, וכמובן לא נפסח על הגשרים אשר מחברים את שני חלקי העיר וביניהם גשר השלשלאות המפורסם. נטייל במדרחוב הססגוני – "ואצי אוצה". בערב נוכל לצאת (בתשלום) לסיור תצפית על בודפשט הלילית, הכולל שיט.

יום
2

יום חופשי (ברך הדנובה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום טיול לאורך הדנובה - אל אזור “ברך הדנובה”. נעצור לסיור בעיירה המיוחדת אשטרגום - בירתה הדתית של ממלכת הונגריה. נבקר בקתדרלה הגדולה ונצפה מעבר לנהר על סלובקיה השכנה. נמשיך לעיירה וישגרד - לביקור במצודהומשם נמשיך אל עיירת האמנים הציורית- “סנטאנדרה”, שם נטייל במדרחוב עם מגוון הדוכנים והחנויות ואף נבקר במוזיאון המרציפן. בערב נוכל לצאת (בתשלום) לבילוי ב”מסיבת גולאש” - הכוללת ארוחת ערב טיפוסית עם מופע צועני, ובסיומו נצא לסיור נפלא בבודפשט הלילית. לינה בבודפשט.

יום
3

בודפשט - וינה

בשעות הבוקר נצא לווינה – בירת אוסטריה ובירת הוואלס והשטרודל. עם ההגעה נצא לסיור בעיר העתיקה. נטייל במתחם ארמון הופבורג, בכיכר מריה תרזה ובקתדרלת סנט סטפן. נראה את בית העירייה, בניין הפרלמנט, כיכר האופרה ואת גן העיר בו מוצב פסלו של המלחין המפורסם - יוהאן שטראוס. בערב, נוכל לצאת (בתשלום) לבילוי בכפר היין הטיפוסי והמפורסם – "גרינציג", שם נוכל לטעום מהיינות המקומיים.

יום
4

וינה - פראג

בוקר חופשי בבירה האוסטרית להשלמת סיורים וקניות. בשעות אחר הצהריים נצא לכיוון פראג – בירת צ’כיה, עירם של המהר”ל ושל החייל האמיץ - שווייק. לינה בפראג.

יום
5

פראג

היום יוקדש לעיר פראג. נעלה לגבעת הראדצ’אני - לתצפית על העיר. נבקר במתחם ארמון פראג ובקתדרלת סנט ויטוש. נגיע אל גשר קרל המפורסם בפסליו הרבים ובעשרות אמנים ובדרנים התורמים לאווירה המיוחדת ששוררת עליו ובסביבותיו. נמשיך בסיור המוקדש להכרות עם פראג העתיקה והיהודית. נגיע אל העיר העתיקה - לכיכר השעון האסטרונומי, נסייר ברובע היהודי העתיק ונראה את בית הכנסת של המהר”ל - “אלט-נוי שול”. לקראת הערב נגיע למלוננו בפראג.

יום
6

פראג (יום חופשי)

יום חופשי בפראג. המעוניינים - יוכלו לצאת (בתשלום) למערב בוהמיה. נצא מפראג לביקור בעיירת המרפא הציורית - קארלובי וארי, אליה נגיע דרך נוף של גבעות, יערות ונהרות. העיירה בנויה על 12 גייזרים (מעיינות תרמיים) וחבוקה בין הרים. בתום הסיור המאלף בעיירת הספא נחזור למלוננו בפראג.

יום
7

פראג - ברטיסלבה - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא דרומה בדרכנו לברטיסלבה - בירת סלובקיה. עם הגיענו נצא לתצפית מרהיבה מגבעת המצודה על העיר ועל נהר הדנובה. נבקר בעיר העתיקה. נעבור בשער מיכאל ונראה את הבית הצר ביותר בברטיסלבה. נגיע לכיכר העיר העתיקה, שם נמצא מוזיאון העיר, הממוקם בבית העירייה העתיק. נסיים את סיורנו בתצפית על בית האופרה והבלט. בשעות הערב נגיע לשדה התעופה של ברטיסלבה – לטיסה חזרה ארצה.

יום
8

תל אביב

טיסה לתל אביב

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים