פרטי הטיול

ערים קסומות

ערים קסומות

סלובקיה, צ'כיה, אוסטריה, הונגריה

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • מדרחוב “ואצי אוצה”, כיכר הגיבורים, מצודת הדייגים בבודפשט
  • ארמון הופנברג ומתחם בתי הונדרטוואסר בוינה
  • הרובע היהודי ארמון פראג גשר קראל והשעון האסטרונומי בפראג
  • העיר העתיקה ושער מיכאל בברטיסלבה
7
ימים
יום
1

תל אביב - ברטיסלבה - בודפשט

המראה מנתב”ג וטיסה לברטיסלבה בירתה של סלובקיה. עם הנחיתה נצא דרומה, נחצה את הגבול הההונגרי ונגיע לבודפשט בירת הונגריה, המוכרת גם בשם “פריז של מזרח אירופה”. נצא לסיור בעיר היפהפייה במהלכו נראה את כיכר הגיבורים, אנדרטת המילניום ובית הפרלמנט. נערוך תצפית ממצודת הדייגים וכנסיית מתיאש. נראה גם את בנין בית הכנסת הגדול והמפואר שברחוב דוהני, נצפה במצודה החולשת על העיר ונראה את אנדרטת השחרור מעול הנאצים. נמשיך בסיורנו ונראה את ארמון בודפשט וכמובן לא נפסח על הגשרים המחברים את שני חלקי העיר וביניהם גשר השרשראות המפורסם. נטייל במדרחוב הססגוני ואצי - אוצה. בערב נוכל לצאת (בתשלום נפרד) לסיור תצפית על בודפשט הלילית הכולל שיט.

יום
2

יום חופשי (ברך הדנובה)

יום חופשי. למעוניינים ניתן יהיה לטייל (בתשלום) לאורך הדנובה אל אזור “ברך הדנובה”. נגיע לסיור בעיירה המיוחדת אשטרגום, בירתה הדתית של ממלכת הונגריה. נבקר בקתדראלה הגדולה ונצפה אל מעבר לנהר, אל סלובקיה השכנה. נמשיך לוישיגרד לביקור במצודה. בהמשך נגיע אל עיירת האומנים הציורית “סנטאנדרה” נטייל במדרחוב עם מגוון הדוכנים והחנויות. נבקר במוזיאון המרציפן. בערב נוכל לצאת (בתשלום) לבילוי ב”מסיבת גולאש”- הכוללת ארוחת ערב טיפוסית עם מופע צועני ובסיומו סיור נפלא של בודפשט בלילה. לינה בבודפשט.

יום
3

בודפשט - וינה

בשעות הבוקר נצא לוינה, בירת הואלס והשטרודל. עם ההגעה נצא לסיור בעיר העתיקה, נטייל במתחם ארמון הופבורג, בככר מריה תרזה ובקתדרלת סנט. סטפן. נראה את בית העירייה, בניין הפרלמנט, כיכר האופרה וגן העיר בו מוצב פסלו של המלחין המפורסם יוהאן שטראוס. בערב, נוכל לצאת (בתשלום) לבילוי בכפר היין הטיפוסי והמפורסם - גרינציג, ולטעום מהיינות המקומיים.

יום
4

וינה - פראג

בוקר חופשי בבירה האוסטרית להשלמת סיורים וקניות. בשעות אחר הצהריים נצא לכיוון פראג, בירת צ’כיה, עירם של המהר”ל והחייל האמיץ שוויק. לינה בפראג.

יום
5

פראג

היום יוקדש לעיר פראג. נעלה לגבעת הראדצ’אני לתצפית על העיר. נבקר במתחם ארמון פראג ובקתדרלת סנט. ויטוש. נגיע אל גשר קארל. הגשר המפורסם בפסליו הרבים ועשרות אומנים ובדרנים, התורמים, כל אלה, לאווירתו המיוחדת של הגשר. המשך הסיור יוקדש להיכרות עם פראג העתיקה והיהודית. נגיע אל העיר העתיקה לכיכר השעון האסטרונומי. נסייר ברובע היהודי העתיק ונראה את בית הכנסת של המהר”ל “אלט-נוי שול”. לקראת הערב נגיע למלוננו בפראג.

יום
6

פראג - (קארלובי וארי)

יום חופשי בפראג. למעוניינים ניתן לצאת (בתשלום נוסף) במערב בוהמיה. נצא מפראג לביקור בעיירת המרפא, קארלובי וארי. דרך נוף של גבעות, יערות ונהרות נגיע לעיירה הציורית קארלובי וארי. העיירה בנויה על 12 גייזרים (מעיינות תרמיים) וחבוקה בין הרים. בתום הסיור המאלף בעיירת הספא נחזור למלוננו בפראג.

יום
7

פראג - ברטיסלבה-תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא בדרכנו דרומה לברטיסלבה - בירת סלובקיה. עם הגיענו נצא לתצפית מרהיבה על העיר ונהר הדנובה מגבעת המצודה. נבקר בעיר העתיקה. נעבור בשער מיכאל ונראה את הבית הצר ביותר בברטיסלבה. נגיע לכיכר העיר העתיקה שבה מוזיאון העיר הממוקם בבית העיריה העתיק. נסיים את סיורנו בתצפית על בית האופרה והבלט. בשעות הערב נגיע לשדה התעופה של ברטיסלבה ונטוס בחזרה ארצה.

בחר את תאריכי הטיול

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר לאדם בחדר זוגי
סטטוס הטיול
הערה
02.06.2016
08.06.2016
$780
יציאה מובטחת
יום טיול נוסף
09.06.2016
15.06.2016
$828
יציאה מובטחת
יום טיול נוסף
16.06.2016
22.06.2016
$828
יציאה מובטחת
07.07.2016
13.07.2016
$780
יציאה מובטחת
יום טיול נוסף
18.07.2016
24.07.2016
$780
יציאה מובטחת
יום טיול נוסף
25.07.2016
31.07.2016
$877
יציאה מובטחת
יום טיול נוסף

בחר את הרכב החדר

סוג חדר
בחר מס' חדרים
סה"כ
חדר ליחיד
$0
$0
חדר לשניים
$0
$0
חדר לשניים + ילד
$0
$0
חדר לשניים + 2 ילדים
$0
$0
חדר לשניים + 3 ילדים
$0
$0
חדר לשלושה
$0
$0
חדר לארבעה
$0
$0