פרטי הטיול
פירנצה וטוסקנה

פירנצה וטוסקנה

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • הברג'לו

  • מוזיאון האופיצי

  • מוזיאון הדואומו

  • קברי נסיכי המדיצ'י

  • בית הטבילה בסיינה

  • הקמפוסנטו והמגדל הנטוי בפיזה

8
ימים
יום
1

תל אביב - רומא - אורבייטו - פירנצה

נמריא לרומא וניסע לעיר אורבייטו בה נראה את הדואומו ובו ציורי הקיר של לוקה סניורלי. לקראת ערב נגיע אל פירנצה. לינה בפירנצה.

יום
2

מוזיאון האקדמיה - ומוזיאון הברג'לו

נבקר באקדמיה בה נמצא פסל "דוד" של מיכאלאנג'לו ובמוזיאון הפיסול הברג'לו. נמשיך אל הפיאצה המרכזית של הדואומו, מגדל הפעמונים ובית הטבילה שם נראה את הפסיפסים שעל הכיפה ואת "דלתות גן העדן". לינה בפירנצה.

יום
3

סיינה - סן ג'ימיניאנו

ניסע אל סיינה לביקור בבית הטבילה בו מיטב תבליטי הברונזה של דונטלו וגיברטי. נמשיך לדואומו היפה, משם ניסע לכפר הזעיר מונטהרגוני ונסיים בעיירת המגדלים סן ג'ימיניאנו. לינה בפירנצה.

יום
4

קפלת ברנקאצ'י - מוזיאון האופיצי

נבקר בכנסיית סנטה מריה נובלה בה נראה את ציורו של גירלנדיו ועוזרו הצעיר מיכאלאנג'לו, נחצה את הנהר לביקור בקפלת ברנקאצ'י שם צייר מזאצ'ו את ציורי הקיר המרשימים שלו. נסייר באזור הפלאצו פיטי, הגשר העתיק של פירנצה וניכנס למוזיאון האופיצי כדי לראות את מיטב אמני הרנסנס האיטלקי - לאונרדו דה- וינצ'י, רפאל, בוטיצ'לי, טיציאן ועוד. לינה בפירנצה.

יום
5

פיזה - לוקה

ניסע למגדל הנטוי שבפיזה שם נראה גם את הקמפוסנטו ומצבות הקבורה המרשימות, בבית הטבילה נראה את יצירות פיזאנו, נתפעל מהאקוסטיקה של המקום וכמובן נבקר גם בדואומו המרשים. נמשיך לעיר לוקה ונבלה בין חומותיה. לינה בפירנצה.

יום
6

סן לורנצו - מנזר סן מרקו - מוזיאון הדואומו

נבקר בכנסיית סן לורנצו ובקברי נסיכי המדיצ'י, מעשה ידיושל מיכאלאנג'לו. נמשיך למנזר סן מרקו אשר את חדריו עיטר הצייר פרא אנג'ליקו. נסיים במוזיאון הדואומו שם נמצאות "דלתות גן העדן" המקוריות ופסל העץ המדהים של דונטלו - "מריה מגדלנה". לינה בפירנצה.

יום
7

טוסקנה

נבקר בעיירה קורטונה, בה חי ופעל הצייר לוקה סניורלי וכן בעיירות ציוריות כמו פיאנצה, עיר זעירה מתקופת הרנסנס ומונטהפולצ'יאנו, עיר מרתקת מימי הביניים.

יום
8

טוסקנה - רומא - תל אביב

נמשיך בסיורנו בטוסקנה ונמשיך ומשם לרומא. לקראת ערב נגיע לשדה התעופה ברומא ונטוס בחזרה לתל אביב, אליה נגיע לפנות בוקר.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים