פרטי הטיול
אירלנד

אירלנד

אירלנד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • צוקי מוהר

  • טריניטי קולג בדבלין

  • טיול מיוחד לאיי אראן וסיור באיי איינשימור עם כרכרות רתומות לסוסים

  • סלע קשל

  • טבעת קרי

9
ימים
יום
1

תל אביב - דבלין

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לדבלין - בירת הרפובליקה האירית - "האי הירוק". עם ההגעה ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה בדבלין או באזור.

יום
2

דבלין

היום יוקדש לסיורים בדבלין. נבקר בטריניטי קולג' עם הספרייה המדהימה העתיקה ביותר באירלנד, נסייר על גדות נהר הליפי, נראה את בתיה היפים והמוזיאונים העשירים, מבני הציבור והגשרים היפים. לאחר ארוחת הערב ניתן יהיה להצטרף בתשלום נפרד לבילוי באחד הפאבים האיריים ולהתענג על המוסיקה האירית העממית, הבלדות העתיקות וצלילי הנבל האירי בצירוף לגימה קטנה. לינה בדבלין או באזור.

יום
3

דבלין - קשל - קורק - קילארני

עם בוקר נצא מדבלין לעיירה קשל, מקום מושבם של מלכי דרום אירלנד, נשקיף על סלע קשל המפורסם ונמשיך לעיר הנמל קורק תחנתה האחרונה של הטיטניק לפני מסעה הגורלי באוקיינוס האטלנטי. נסייר מעט בעיר היפה ונמשיך בנסיעה דרך פארק לאומי לקילארני. נצפה מן המקום בו נהגה המלכה ויקטוריה לצפות על העמק המשובץ אגמים גדולים וקטנים ונראה את ההרים המתנשאים מעל. לינה באזור קילארני.

יום
4

טבעת קרי

היום כולו יוקדש לאחד האזורים המרהיבים של אירלנד - טבעת קרי. מסלול טבעתי בן 203 ק"מ על כביש צר ומתפתל, לאורך חופי האטלנטיק על מפרציו היפים, הגבעות הירוקות, שרידי המבצרים והפסטורליה השורה בכל פינה. נעצור ונצפה בהדגמה של איסוף עדר כבשים בעזרת כלבים מיומנים. עוד נבקר באתר הולדתו של דניאל א'וקונול - המנהיג האירי הלאומי שייסד את תנועת ההתנגדות האירית לאנגלים במאה ה - 19. לינה באזור קילארני.

יום
5

קילארני - שיט בנהר שנון - צוקי מוהר - גאלווי

ניסע צפונה ונעלה לשיט חוויתי על גבי מעבורת עימה נחצה את נהר השנון הנהר הארוך באי, אשר חוצה את האי מצפון-מזרח לדרום-מערב ונשפך אל הים. נמשיך לעבר צוקי מוהר הנמתחים לאורך 8 ק"מ, צוקי גיר הנופלים במאונך לאוקיינוס האטלנטי ומשם בדרך נופית לאורך החוף צפונה, לתחנתנו האחרונה להיום – העיר גאלווי. לינה באזור גאלווי.

יום
6

חבל קונאמרה

היום נסייר בקונאמרה – אזור נוף פראי משובץ בגווני החום והירוק, הרים, אגמים, חופים מרהיבים ודרכי נוף. המחוז הוא מהבודדים באירלנד שעדיין שלטת בו השפה הגאלית. זהו מחוז אמני האריגה, הסריגה, הדפסי משי, הקדרות, התכשיטנות, גילוף בשיש ועוד. נבקר בקליפדן על חנויותיה ובתי המרזח שלה ובמנזר קיילמור ששימש כבית אצולה והוסב מאוחר יותר לבית ספר לנזירות. לאחר ארוחת הערב ניתן יהיה להצטרף למופע פולקלור אירי מסורתי. (בתשלום נפרד). לינה באזור גאלווי.

יום
7

שיט לאיי אראן

היום יוקדש לסיורים באיי אראן – אליהם נגיע בהפלגה. האיים מאופיינים בתרבות קלטית מסורתית ותושבי האיים מדברים גם היום את השפה הקלטית. נבקר באי איינישמור – הגדול מבין שלושת האיים, עם השרידים ההיסטוריים והפרהיסטורים, לאי יצא גם מוניטין בשל תעשיית אריגת בדי הטוויד המפורסמים, בנולים ידניים מסורתיים. לינה באזור גאלווי.

יום
8

גאלווי - מבשלת ויסקי - דבלין - תל אביב

בשעות הבוקר נצא בנסיעה לביקור באתר קלטי בו התקבלה הנצרות כדת הרשמית של אירלנד הנקרא קלומקנויס, משם נמשיך לקלינבוגן, בה נבקר במבשלת ויסקי ונראה את תהליכי הייצור של המשקה ואף נטעם ממנו. נמשיך לכיוון דבלין ונעצור לביקור בכפר הדייגים HOWTH. כפר דייגים השוכן במפרץ ציורי ומשמש כיום כאתר נופש וקיט לתושבי דבלין. בהמשך, ניסע לבית מלון למנוחה של מס' שעות ואחרי ארוחת הערב ניסע לשדה התעופה שליד דבלין ונטוס בחזרה לתל אביב.

יום
9

הגעה לתל אביב

בשעות הבוקר המוקדמות ננחת בתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים