פרטי הטיול
רומא הנצחית

רומא הנצחית

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • פסל משה של מיכאלנג'לו

  • פיאצה ונציה

  • כנסיית סן פיטרו בותיקן

  • קסטלי רומני

5
ימים
יום
1

תל אביב, רומא, קסטלי רומאני

נפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לרומא בירת איטליה, המכונה "עיר הנצח". לאחר הנחיתה ניסע לקסטלי רומאני אזור של הרי געש כבויים . נסייר בין האגמים הכחולים והלועות הכבויים המלאים בכרמים, פירות יער ובערמונים. נבקר בעיירה הציורית קסטל גנדולפו שיושבת מעל אגם אלבנו ומשקיפה על נוף קסום. בערב יוכלו המעוניינים לצאת ( בתשלום ) לסיור ב"רומא הרומנטית", לחוש את האווירה האיטלקית האמיתית בכיכרות הידועות של העיר: פייאצה נבונה, פיאצה רוטונדה בה נמצא הפנתיאון, המבנה העתיק ביותר ברומא שנותר בשלמותו וכמובן שנשליך מטבעות במזרקת המשאלות הפונטנה די טרבי.

יום
2

רומא- סיור מודרך באתרי העיר

עם בוקר נצא לסיור היכרות עם רומא העתיקה ואתריה המרכזיים. במהלך הסיור המודרך בעיר (בלוויית מדריך מקומי), נראה את הקולוסאום, נבקר בכנסיית סן-פייטרו אין וינקולי, בה נמצא פסל משה של מיכאלאנג'לו, נערוך תצפית על הפורום הרומאי ושער טיטוס, נסייר בפיאצה ונציה ונמשיך לביקור בגטו היהודי של רומא. מכאן נמשיך לביקור במדינת הוותיקן. נבקר בכנסיית סן פטרוס, הכנסייה הגדולה ביותר בעולם ובכיכר שעוטפת אותה, פרי יצירתו של האמן הגדול ברניני, גדול הארכיטקטים של רומא בתקופת הבארוק.

יום
3

רומא, (גן אלף המזרקות בטיבולי, אורבייטו - אומבריה)

יום פנוי לסיורים וביקורים נוספים בבירה. לאחר ארוחת הבוקר יוכלו המעוניינים להצטרף (בתשלום) ליום טיול מהנה. הטיול יתחיל בנסיעה לעיירה טיבולי שיושבת למרגלות האפנינים והפכה למוקד עליה בינלאומי בשל הגן המפורסם שבו כאלף מזרקות והוכר על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. לאחר טיול מהנה בין המזרקות המדהימות שבגן, ממנו נשקף נופה של רומא והסביבה, נמשיך בנסיעה צפונה אל חבל אומבריה, לביקור וסיור בעיר העתיקה אורבייטו. העיר בנויה על צוק וולקני בגובה של 400 מטר מעל פני הים והעליה אליה מתבצעת באמצעות רכבת פס ומיניבוסים. העיר מתפארת באחת הקתדראות היפות ביותר באיטליה וכן מפורסמת ביין הלבן "אורבייטו קלאסיקו" שמוכר בכל העולם. בתום הביקור, נשוב לבית המלון.

יום
4

רומא (נפולי, פומפיי - דרום איטליה)

עוד יום ברומא היפה, בו יוכל כל אחד באופן עצמאי להעמיק את ההיכרות עם העיר, לבקר במוזיאונים, לעשות קניות ועוד. לאלה שרוצים לטעום מעט מדרומה היפה של איטליה, יוצע להצטרף (בתשלום) ליום טיול לחלקו הדרומי של המגף האיטלקי, אל נאפולי, מולדת הפיצה עליה נאמר "לראות את נאפולי ולמות". לאחר מכן ימשיך הטיול אל פומפיי, עיר רומאית עתיקה שכוסתה כולה באפר וולקני לפני כמעט אלפיים שנה בהתפרצות הר הגעש וזוב שלרגליו היא שוכנת עד היום.

יום
5

רומא, תל אביב

תמה החופשה ותם הטיול. עם בוקר נצא אל שדה התעופה של רומא ונמריא חזרה הביתה עם טעם של עוד.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים