פרטי הטיול
אמריקה - הכי כיף שיש

אמריקה - הכי כיף שיש

ארצות הברית, קנדה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בניין גורד השחקים אמפייר סטייט

  • מוזיאון החלל, מוזיאון לאומי של מורשת האינדיאנים האמריקאים בוושינגטון

  • מפלי המים ושיט בספינת "עלמת הערפל"

  • דיסניוורלד – עולם החלומות, אפקוט – עולם המחר, אי ההרפתקאות ועולם הקסמים של הארי פוטר

  • מופע כולל ארוחת ערב

12
ימים
יום
1

תל אביב-טורונטו-מפלי הניאגרה

נמריא מנמל התעופה בן גוריון לטורונטו, בירת חבל אונטריו, קנדה. לאחר הנחיתה נסייר בעיר, נראה את בנייה העיירה בדמוי פטריה שהפך לסימלה של העיר, את בית הפרלמנטי האלגנטי וכמובן נצפה אל מגדל סי. אן- אחד מסמלי העיר. נוכל להעפיל לראש המגדל (בתשלום) לתצפית על העיר. נטייל במרכז הקניות איטון. בתום הסיור ניסע אל מפלי הניאגרה-תופעת טבע מדהימה שעל גבול ארה"ב-קנדה.

יום
2

מפלי הניאגרה

נבקר במפלי הניאגרה האדירים. נצפה על מפל הפרסה וחנהנה מחווית שיט קסומה סמוך למפלים, בספינת "עלמת הערפל", נמשיך ונבקר בשעון הפרחים המפורסם. לאחר הסיור ניסע לעיירה הציורית " ניאגרה שעל האגם" השוכנת לחופו של אגם אונטריו. בערב, נצא ברגל עם מלווה הקבוצה לראות את המפלים ולהתרשם מעוצמת הטבע.

יום
3

אורלנדו

נטוס לאורלנדו שבמדינת פלורידה, המכונה"גן השעשועים של ארה"ב". לאחר הנחיתה הסעה למלון.

יום
4

אורלנדו-דיסניוורלד

בילוי בעולם האגדות של דיסניוורלד. ארץ הפנטזיות, מיין סטריט, ארץ המחר, ארץ ההרפקאות וארץ הגבולות המעבירים אותנו כמטה קסמים, לזמנים שונים ולמקומות אחרים. נחצה את הגשר הנסוג של טירת היפיפיה הנרדמת, נשוט לתוך ים ג'ונגל סבוךלמסע עם שודדי ים ונעבור בארץ הדוים. נהנה מהמורשת המוזיקלית של אמריקה ונצפה בתהלוכה המרהיבה של דמויות מתוך סרטי וולט דיסני הלקוחות מהאגדות המפורסמות. יום שכולו חלום.,

יום
5

אורלנדו-אפקוט

היום נבקר במרכז אפקוט-עולם המחר, שילוב פארק שעשועים עם פארק לימודי: ספינות "חלל" אל מרכז כדור הארץ, "קסמי" מחשבים, העולם הדימיוני של קודאק, מסע למצולות באוקיאנוס " הימים החמים" ועוד. בחלקו השני של היום נבקר בביתתנים של מדינות מכל רחבי העולם.

יום
6

אורלנדו-אי ההרפתקאות ועולם הקסמים של הארי פוטר

יום כיף באי ההרפתקאות והריגושים השזורים באגדות ילדים וסרטים מצויירים, רכבות הרים, מופעים ופעילויות. בפראק 6 איים-אי גיבורי העל של מארוול, לגונות מים הלקוחות מסרטים מצוריים, פארק היורה, היבשת האבודה, נמחת הסוס ועולם הקסמים של הארי פוטר. נעבור דרך סצנות מספרי הארי פוטר דרך טירת הוגוורטס. זוג רכבות הרים המדמות דרקונים הלוחמים זה בזה, מסע ההיפוגרף ומתקן אינטראקטיבי המדמה את חנותו של אוליבנדר. בערב נוכל לצאת למופע " אלף לילה ולילה" כולל ארוחת ערב (בתשלום).

יום
7

אורלנדו-וושינגטון

ניסע לנמל התעופה של אורלנדו ונטוס לוושינגטון, בירת ארה"ב. הסעה למלון.

יום
8

וושינגטון

נערוך סיור בעיר, בה משולבים בניינים מפוארים לצד אתרי זיכרון רבים. נבקר באנדרטאות לזכר הנשיאים לינקולן ורוזוולט וכן באנדרטאות למלחמת העולם השנייה, מלחמת קוריאה וויאטנם. נראה את ,המחט"-אתר הזיכרון לנשיא וושינגטון. נצפה אל גבעת הקפיטול, משכן הקונגרס על שני בתיו (הסנאט ובית הנבחרים) ואל הבית הלבן. נבקר במוזיאון החלל והתעופה, המכיל תצוגת מטוסים וחלליות מכל הזמנים. בערב-אפשרות לצאת לסיור לילה (בתשלום).

יום
9

וושינגטון-ארץ האמיש-ניו יורק

ניסע למדינת פלסילבניה ונבקר ב"ארץ האמיש"- איכרים ממוצא הולנדי וגרמני, בני כתות נוצריות שנרדפו במאות ה-18 וה-19, המשמרים את אורח חייהם בצורה זהה לזאת של אבותיהם. בתום הביקור נמשיך לניו יורק-"התפוח הגדול". בערב נצא לסיור רגלי עם מלווה הקבוצה.

יום
10

ניו יורק

היום נתנסה בחווייה הניו יורקית, במהלך סיור במנהטן: העיר התחתית, וול סטריט וגראונד זירו, אתר מגדלי התאומים, גרינץ' וילג', הרובע הסיני, בניין האו"ם, כיכר טיימס, סנטרל פארק והשדרה החמישית. נעלה לתצפית ממרומי גורד השחקים אמפייר סטייט. אחר צהרים חופשי לסיורים נוספים בכרך הגדול. בערב-אפשרות לסיור לילה בניו יורק המוארת (בתשלום).

יום
11

ניו יורק-תל אביב

טיולנו הנפלא מגיע לסיומו. ניסע לנמל התעופה ממנו נמריא חזרה הביתה.

יום
12

תל אביב

נחיתה בנמל התעופה ע"ש בן גוריון.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים