פרטי הטיול
גן עדן באוקיינוס האטלנטי

גן עדן באוקיינוס האטלנטי

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ביקור בשמורת הגן הלאומי הגעשי טיידה,בטנריף

  • סיור בפארק הלאומי טימאנפאיה והר האש בלנזרוטה

  • אתר פירמידות המדרגות בגווימאר

  • לורו פארק בטנריף

9
ימים
יום
1

תל אביב - אירופה - טנריף

נצא בטיסה דרך יעד באירופה לאי טנריף, הגדול שבאיים הקנריים. בהגעה ניסע לפוארטו דלה קרוז, העיר בה נשהה במהלך הימים הקרובים. לינה בפוארטו דלה קרוז.

יום
2

שמורת אל טיידה

היום נעלה לסיור בשמורת הר הגעש אל טיידה, הגבוה בהרי ספרד (3,718 מטר) המכוסה במרבית חודשי החורף בכיפת שלג. בדרכנו נעצור לתצפיות עוצרות נשימה בנופים וולקניים מדהימים. נלמד על היווצרות המכתש הענק שלמרגלות החרוט הגדול של ההר, נבחין בין סוגי הלבה ונכיר את הצמחייה הייחודית למקום. ניסע ביערות האורן הקנרי ונרד אל החוף הצפוני של טנריף. לינה בפוארטו דה לה קרוז.

יום
3

אורוטבה - איקוד דה לוס וינוס - גראצ'יקו

נעלה אל עמק לה אורוטאבה הפורה, העשיר במטעי בננות ונבקר בעיר הציורית לה אורטאבה, בה נכיר את הארכיטקטורה המיוחדת של האיים הקנריים, בתי הבלקונים ונבקר במוזיאון האתנוגרפי הממוקם באחד הבניינים העתיקים בעיירה. נמשיך ונבקר באיקוד דה לוס וינוס מרכז תעשיית יין ולא נוותר גם על טעימות של יינות וליקרים מתוצרת מקומית. לא נפסח כמובן על עץ הדרקון העתיק הנטוע במרכז העיירה נמשיך לביקור בכפר הדייגים גראצ'יקו, בעבר עיר נמל חשובה בחוף הצפוני של טנריף שנהרסה בהתפרצות וולקנית אדירה ונשוב אל פוארטו דה לה קרוז, לטיול לאורך הטיילת של העיר. לינה בפוארטו דה לה קרוז.

יום
4

לורו פארק

את היום נקדיש לביקור בלורו פארק – גן עדן סוב-טרופי מעשה ידי אדם שבו אוסף תוכים ענק, יונקים ימיים ובעלי חיים מיבשות העולם השונות, לצד מתחם קרחוני מלאכותי המהווה בית לעשרות פינגווינים . נחזה במופעים של תוכים, כלבי ים, דולפינים ואפילו לווייתני אורקה. לינה בפוארטו דה לה קרוז.

יום
5

פירמידות גווימאר - קאנדלריה - סנטה קרוז

נתחיל את היום בנסיעה לגווימאר, לביקור באתר המיוחד של פירמידות המדרגות, שם נלמד על תרבות הגואנצ'ס, התושבים הקדומים של האיים שהושמדו על ידי הספרדים במאה ה-15 ועל הקשר בין היבשות בימים עברו. נמשיך לעיירה קאנדלריה, בה נראה את פסלי מנהיגי הגואנצ'ס ונבקר בבזיליקה המהווה אתר עלייה לרגל לבני טנריף. לינה בפוארטו דה לה קרוז.

יום
6

הרי אנגה - טיסה ללנזרוטה

נטפס עם האוטובוס לרכס הרי האנגה ונערוך תצפיות נוף מדהימות לעבר סנטה קרוז, האוקיינוס, לה לגונה והחוף הצפוני. בהמשך היום נצא בטיסה קצרה לאי לנזרוטה המזרחי והמסתורי שבאיים הקנריים – אי המדע הבדיוני. בהגעה נסייר בחוף המזרחי ונתרשם מכפרי הדייגים שחלקם הפכו לעיירות נופש הומות אדם. בהמשך ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה בלנזרוטה.

יום
7

לנזרוטה - הפארק הלאומי טימאנפאיה

נופיו של האי לנזרוטה שונים לחלוטין מכל שאר האיים. יש בו דיונות גדולות ונופים געשיים ייחודיים, 200 לועות געש וכמעט אין בו משקעים אך גדלים בו ענבי יין הטעימים ביותר בעולם. נערוך סיור באי במהלכו נראה כפרים חקלאיים, עיירות וגולת הכותרת – סיור בפארק הלאומי טימאנפאיה TIMANFAYA בין לועות ומכתשים געשיים. בהמשך נבקר בחוף המערבי שם נראה מכתשים ונקרות וולקניות לצד אגמים ירוקים וצוקים שחורים. כמו כן נחלוף במחוז החקלאי לה חריה ונראה את שיטות הגידול המיוחדות לאי זה של הגפנים. לינה בלנזרוטה.

יום
8

"הפנינה השחורה" - לנזרוטה - אירופה - תל אביב

נקדיש את היום לחלקו הצפוני של האי. נבקר בגן הקקטוסים הנטוע על טרסות בתוך מכתש וולקני. נמשיך למערה וולקנית ייחודית – פרי יצירתו של סזאר מנריקה ונקנח בתצפית יפה על האיים השכנים ללנזרוטה הפזורים באוקיינוס האטלנטי. לקראת שעות אחר הצהריים ניפרד מן האיים הקנריים ונצא בטיסה לתל אביב דרך יעד באירופה.

יום
9

הגעה לתל אביב

בשעות הבוקר המוקדמות ננחת בתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים