פרטי הטיול
דרך הקיאנטי

דרך הקיאנטי

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • הקולוסיאום וכיכר ונציה ברומא

  • המגדל הנטוי בפיזה

  • עיר המגדלים סן ג'ימיאנו

  • ארמון פיקולומיני בפיאנזה

8
ימים
יום
1

תל אביב – רומא

הגעה לשדה התעופה ברומא, פגישה עם מדריך הקבוצה ויציאה לכיוון צפון. לעבר בית המלון

יום
2

פירנצה (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לביקור בבירת חבל טוסקנה, ועיר האומנות - פירנצה. נצפה מכיכר מיכאלאנג'לו על העיר ונהר הארנו, נראה את הדואומו, נצפה ונתרשם מדלתות "גן העדן" של ג'ברטי ובית הטבילה. נבקר בכיכר הסניורה – גן פסלים פתוח של ארמון מדיצ'י.

יום
3

קורטונה – ראדה אין קיאניטי – קסטליאנה אין קיאנטי

נתחיל את היום בביקור בקורטונה, עירו של הצייר סניורלי, השוכנת במרומי ההר ובתיה וחומותיה משקיפים מלמעלה על העמק כולו. נמשיך לשתי עיירות קסומות, השוכנות בלב החבל הטוסקני ושומרות בקנאות על אווירה ו"ניחוח" טוסקני.

יום
4

פיזה – לוקה (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לפיזה, המפורסמת בשל המגדל הנטוי. נראה את הכנסייה, בית הטבילה והכיכר המפורסמת. נמשיך לעירו של הקומפוזיטור פוצ'יני – לוקה. נסייר בעיר העתיקה המוקפת חומה, נתרשם מכיכר לואיזה וממגדל התצפית של משפחת ג'וניני.

יום
5

טודי - ספולטו

היום נתרכז באומבריה, חבל ארץ כפרי ופורה הבנוי גבעות המנוקדות בעיירות ימי ביניים טיפוסיות. אנו נתמקד בשתים מהקסומות שבהן, טודי וספולטו. נמצא בהן מבנים ארכיטכטונים, רחובות צרים ומרוצפי אבן ואווירת ימי ביינים משכרת.

יום
6

סיינה - סן ג'ימיניאנו (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום טוסקני טיפוסי. נבקר בסיינה, עיר שנשתמרה מתקופת ימי הביניים, ונבקר בכיכר המפורסמת. נמשיך לסן ג'ימיניאנו, עיר הצריחים והמגדלים, בעלת צביון ימי ביניים טיפוסי. בערב אפשרות (בתשלום) לצאת לארוחת פולקלור בסגנון איטלקי טיפוסי.

יום
7

עיירות טוסקנה

היום נבקר בעיירות במפורסמות של טוסקנה. נתחיל במונטפולצ'יאנו המוקפת חומה, צריחים וכנסיות מרשימות. עיירה "טוסקנית" טיפוסית הידועה ביין ה"ברונלו" המשובח וגבינת הפקורינו המפורסמת. נמשיך אל פיאנזה, עירו של האפיפיור פיוס ה- II, בה נראה את ארמון פיקולומיני, והסמטאות הציוריות.

יום
8

רומא – תל אביב

העברה לשדה התעופה וטיסה לישראל.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים