פרטי הטיול
נופי הדנובה וסביבתה המלכותית

נופי הדנובה וסביבתה המלכותית

גרמניה, צ'כיה, סלובקיה, הונגריה, אוסטריה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • גשר קארל

  • צ'סקי קרמלוב

  • ברנו

  • ברטיסלבה

  • דרזדן

8
ימים
יום
1

תל אביב – ברלין - פראג

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לברלין. עם הנחיתה נסיעה לכיוון בית המלון באזור פראג.

יום
2

פראג

פראג - עיר הזהב, עירם של המהר"ל והחייל האמיץ שוייק, מרכז התרבות והכלכלה של צ'כיה. נבקר בגבעת חראדצ'אני לתצפית על העיר, נראה את "סמטת הזהב" ונגיע אל גשר קארל המפורסם. נמשיך אל הרובע היהודי וסמטאות הרובע היהודי. נראה את בתי הכנסת ובית הקברות היהודי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לבקר בבתי הכנסת בזמנם החופשי. נמשיך אל העיר העתיקה ולכיכר השעון האסטרונומי. בערב, נוכל לצאת (בתשלום) לשייט לילי על נהר הוולטבה.

יום
3

פראג - צ'סקי קרומלוב - ברטיסלבה

נסיעה דרומה דרך אחת הערים העתיקות והיפות של צ'כיה, הלא היא צ'סקי קרומלוב. הרחובות, רחובות אבן, הבתים בעלי גגות אדומים אופיינים למרכז אירופה, והעיר הקטנה יושבת על עיקולו של נהר הולטבה., האזור כולו משובץ בטירות של משפחות אצולה, האויר צלול ובהיר והמקום כולו פנינה אחת יפיפיה. בתום הביקור נמשיך לכיוון ברטיסלבה, היושבת כאבן יקרה הבוהקת על הדנובה, עיר בעלת הסטורית מלכים מפוארת, מורשת יהודית, ומעל הכל מתנוססת בהוד והדר טירת ברטיסלבה. נערוך סיור הכרות בעיר הקומפקטית והמרשימה הזו.

יום
4

וינה (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום סיור לעיר הבירה היפיפה של אוסטריה הלא היא וינה. נראה את האדריכלות המלכותית של העיר, המדרחוב השוקק, ארמון הופבורג, כנסיית סט. סטפן, והמרכז העתיק של העיר.

יום
5

בודפשט (יום בחירה)

יום חופשי. המעונינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום סיור בעיר הבירה הקסומה של הונגריה, היושבת גם היא על גדות הדנובה, הלא היא בודפשט. נעפיל אל בודה ונראה את הכנסייה המפוארת, כנסיית מטיאש, ואת מצודת הדייגים. נשקיף אל עבר בניין הפרלמנט אשר בפשט שם גם נלך ברחוב ואצ'י ובשוק המקורה, והרובע היהודי.

יום
6

ברנו - דרזדן

היום נעזוב את סלובקיה ונתחיל להצפין לכיוון גרמניה. נעצור לביקור בעיר ברנו, השנייה בגודלה בצ'כיה. נהלך ברחובות העיר העתיקה, המוקפת חומה, נראה את המזרקה המרשימה של הרקולוס, אשר במרכז שור האיכרים, בתום הביקור נמשיך לכיוון העיר דרזדן, בירת חבל סאכסוניה, היושבת על נהר האלבה. עיר ברוקית טיפוסית, מהיפות בערי מזרח אירופה, שנהרסה כליל במלחמת העולם השניה ונבנתה מחדש תוך שימור השרידים והצביון הברוקי.

יום
7

לייפציג ושייט חוויתי על נהר השפריי וואלד (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) לסיור לעיר לליפציג, עירם של גתה, מנדלסון ובאך. עיר עתיקה וקסומה, בעלת מורשת ההיסטורית רבת השנים, ששבה לחיים מחודשים לאחר נפילת החומה. תוך כדי טיול נראה את אנדרטת האומות – הגדולה ביותר באירופה, האנדרטה לזכר יהודי העיר שנספו במלחמת העולם השנייה, ובכנסיית תומס בה קבור באך.

יום
8

ברלין – תל אביב

באם הזמן יאפשר נעבור בדרך לשדה התעופה בעיר פוטסדם ....העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים