פרטי הטיול
מנפלאות היער השחור

מנפלאות היער השחור

גרמניה, צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • וורמס

  • אגם טיטיזי

  • פרייבורג

  • שפייר, (שפיירא)

  • היער השחור – טבע ונוף

  • היידלברג

7
ימים
יום
1

תל אביב – מינכן

פגישת הקבוצה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה למנכן. עם הנחיתה נסיעה לבית המלון באזור היער השחור.

יום
2

היידלברג – מנהיים

עם בוקר נצא לביקור בעיר היידלברג, עיר קסומה, השוכנת על גדות נהר נקר. נטייל באזור העתיק של העיר ונעפיל אל הגבעה בה ממוקמת הטירה, לתצפית המשקיפה על האזור כולו. נמשיך למנהיים, עיר אוניברסיטאית השוכנת על גדות הנהרות ריין ונקר. העיר עתיקה ומסוגננת אך יחד עם זאת מודרנית וחדשנית. נתרשם מן העיר ובתום הביקור נחזור למלוננו.

יום
3

דרך היין (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לצאת ליום טיול קסום אל "דרך היין" הצרפתי לרגלי הרי הוויג'. לאורך הדרך עיירות וכפרים ציוריות הידועים בגידולי גפנים המיועדים להפקת יינות לבנים איכותיים. נבקר בעיירה הקסומה רקוויר, ממנה נמשיך לקולמר – ונציה הצרפתית, אחת הערים המקסימות באזור. נטייל ברחובות הצרים, נראה את בית העירייה והמנזר הדומניקני הישן.

יום
4

נגיעה יהודית

את היום נעניק בכבוד לקהילה היהודית העתיקה שהתקיימה בגרמניה והידועה כקהילת שו"ם. נתחיל בביקור בעיר וורמס (וורמזה) בה ניתן לראות את שרידי הקהילה היהודית המפוארת שחייה כאן בעבר. נראה את בית הכנסת שנבנה מחדש לאחר שנהרס ע"י הנאצים, ובניין המקווה ששרד את ההרס ונותר על תילו. נמשיך לעיר מיינץ – הלא היא מגנצה, המלאה בשרידים רומיים, יהודים ומבני ברוק מדהימים. ממנה נמשיך לשפייר, (שפיירא) אשר גם בה התקיימה קהילה יהודית מפוארת במשך כאלף שנים.

יום
5

היער השחור – טבע ונוף

דרך עיירות ציוריות הרים מוריקים ונוף קסום בתוככי היער השחור ו"דרך 500" נגיע אל בפרייבורג – בירת היער השחור. נטייל בעיר העתיקה, נראה את תעלות המים והמדרחוב הידוע. נמשיך אל מפלי טריברג הגבוהים משם נמשיך בדרך נוף יפיפיה לאגם טיטיזי הקסום.

יום
6

שטרסבורג – באדן באדן (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לצאת ליום טיול הכולל גם נגיעה צרפתית. נבקר בשטרסבורג, עיר עתיקה אך קוסמופוליטית. נראה את הקתדרלה עם השעון האסטרונומי, רובע "צרפת הקטנה", גשרי העיר והרחובות הססגוניים. בתום הביקור נמשיך לעיר באדן באדן, הממוקמת בלב היער השחור. עיר מרחצאות ומרפא מן הידועות ביותר באירופה. נראה את הקזינו המפורסם ובית האופרה ונטייל במדרחוב האלגנטי של העיר. המעוניינים יוכלו להכנס למרחצאות (בתשלום) ולהנות מחוויה מיוחדת.

יום
7

הדרך הרומנטית-מנכן-תל אביב

יום טיול הכולל סיור קסום לאורך ה"דרך הרומנטית", בו נעבור על פני עיירות וכפרים שהזמן בהן עצר מלכת, עיירות שאווירת ימי הביניים השתמרה בהן עד היום. בתום הסיור העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים