פרטי הטיול
צפון ספרד והפירינאים

צפון ספרד והפירינאים

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • סרגוסה

  • בילבאו

  • לורד'ס

  • הקרקס הקרחוני

  • שמורת אורדסה

  • כיכר "מלחמת השוורים" בפמפלונה

7
ימים
יום
1

ת"א – ברצלונה – סרגוסה

ניפגש בשדה התעופה לטיסה לברצלונה בירת קטלוניה ובסיס היציאה שלנו לטיול בצפון ספרד. לאחר הנחיתה וסידורים בשדה התעופה נצא בנסיעה לסרגוסה – היושבת על צומת היסטורית בספרד של ממלכת אראגון העתיקה. עם ההגעה נתחיל את סיורנו בעיר המשלבת בתוכה סגנון אדריכאלי ייחודי המשלב אלמנטים מורים ואלמנטים נוצריים- "מודחר". נסייר ברחבי העיר נראה את נהר האברו החוצה את העיר ואת הגשר הרומי העתיק. נמשיך לקתראלה המרכזית על שמה של מריה דל פילאר, הבנויה בסגנון בארוקי מרשים. נראה את בית העירייה וגם פסלו של האמן הספרדי גויה, בן העיר. בתום הסיור ניסע למלוננו בסרגוסה.

יום
2

סרגוסה – בילבאו

לאחר ארוחת הבוקר ניפרס מסרגוסה וניסע לעיר הנמל בילבאו. נסייר בעיר העתיקה נראה את כנסיית סנטייאגו, על שמו של סנטייאגו הקדוש מגנה של ספרד, נשמע את סיפורה של הרקונקיסטה וחלקו של סנטייאגו במאבקם של הנוצרים. נמשיך את סיורנו בעיר ונראה את טיילת העיר, ואת השוק המקומי. נצפה על מוזיאון הגוגנהיים המרשים, שנחשבל ליצירת אומנות ארכיטקטונית. נראה את הגשר ה"צובי צורי" הגשר הלבן. נותיר זמן חופשי בשווקי העיר ולאחר מכן העברה לבית המלון באזור.

יום
3

בילבאו - סנטיאנה דל מר – סנטנדר- בילבאו

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לאוך קו החוף של האוקיינוס האטלנטי אל העיירה היפה סנטיאנה דל מר. עיירה ציורית מתקופת ימי הבניים שהשתמרה בצורה מופלאה. נלך ברחובותיה מרוצפי האבן, נראה את אחוזותיהם של האצילים, ואת מגדלי השמירה הצופים על האזור. בחלקו השני של היום נבקר בעיר סנטנדר עיירת הנופש הגדולה בצפון ספרד ובירתה של האוטונומייה של קנטבריה. נראה את המפרץ המרהיב עליו בנויה העיר, ונסייר ברחובותיה. בתום היום נחזור למלוננו.

יום
4

בילבאו – סאן סביסטאן – לורד'ס

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לגרניקה, העיר שזכורה בתודעתנו בזכות ציורו המפורסם של פיקאסו בשם זה המתאר את ההפצצה הגרמנית על העיר. נסייר בעיר ונראה את בית הנבחרים של חבל הבאסקים. נמשיך את יומנו ונבקר בעיר החוף סאן סביסטאן – עיר הטאפס העולמית וגם מקום משכנו של פסטיבל הסרטים הבין לאומי. נסייר במפרץ היפה של העיר המכונה "הצדפה" אותו חובקים גבעות מיוערות. נסייר ברחובותיה של העיר העתיקה, נראה את הכנסייה הגותית סיינט וינסנט, ואת הפסלים הרבים הפזורים בעיר. בתום הביקור נצא בנסיעה צפונה ונחצה את הגבול לצרפת כשפנינו הם לעיר לורד'ס. העיר שהפכה לאתר עלייה לרגל למאמינים נוצריים הבאים לטבול במעיין הקדוש. עם ההגעה נצא לסיור הכרות עם העיר והאווירה המיוחדת שבה.

יום
5

לורד'ס –הקרקס הקרחוני – שמורת אורדסה

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום שכולו טבע. נתחיל את יומנו בביקור בעיירה גרוני שם נחזה בקרקס הקרחוני, תצורת נוף ייחודית הנוצרת ע"י קרחוני ענק השוחקים את ההרים ויוצרים שקע בצורת אמפיתאטרון. בהמשך יומנו ניסע דרומה ונחצה את רכסי הפירנאים לכיוון ספרד, נסיעה מרהיבה ביופיה דרך תצורות הנוף המשתנות של רכסי ההרים. מנוף צחיח ומעוטר שלג, לעמקים ירוקים, נהרות ומפלים. נעצור בשמורת אורדסה מהיפות שבשמורות שפירנאים, נצא בהליכה לסיור מרתק בשמורה, נעבור דרך יערות עבותים, מפלים ופנינות טבע מרהיבות, נעצור לתצפיות על השמורה ובתום הסיור נחזור לאוטובוס ונמשיך בנסיעתנו לבית המלון באזור סרגוסה.

יום
6

סרגוסה – פמפולנה – סרגוסה

לאחר ארוחת הבוקר נצא צפונה לעיר פמפולנה בירת האוטונומיה של נבארה. עיר מימי הבניים הידועה בעיקר בזכות פסטיבל סן פרמיין המתקיים בה, במהלכו משחררים פרים בסימטאות העיר שם הם רודפים אחרי ההמון הנס מפניהם. נסייר בעיר בין רחובותיה ציורים, נבקר בכיכר "מלחמת השוורים" שבעברה הייתה זירה של מלחמת שוורים, נראה את הקתדראלה המרכזית, ואת מצודת סיטאדל המרשימה. בתום הסיור נחזור למלוננו בסרגוסה.

יום
7

סרגוסה - ברצלונה – ת"א

יום אחרון לטיולנו. ניפרד מאזור הפירנאים וניסע לברצלונה מהיפות בערי ספרד. עם ההגעה נערוך סיור פנורמי בעיר נתחיל את סיורנו מכיכר קאטלוניה, נראה את פלאזה אספניול, נצפה אל ארמון המלך, הר היהודים וזירת השוורים העתיקה. נותיר זמן חופשי בשדרות הרמבלס הססגוניות, על שלל מופעי הרחוב המתקיימים בה, והחנויות הרבות. בתום הסיור ניסע לשדה התעופה בברצלונה לטיסה לת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים