פרטי הטיול
טוסקנה

טוסקנה

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • אזור הקיאנטי

  • וולטרה

  • סיינה

  • אורבייטו

  • פירנצה

7
ימים
יום
1

תל אביב – פירנצה - טוסקנה

נפגש בשדה התעופה ונטוס לפירנצה. עם ההגעה נצא לאזור הקיאנטי. הנופים הם כל מה שמצפים למצוא באזור זה: גבעות, כרמים, בתי חווה ועצי זית. נבקר בקסטלינה אין קיאנטי הממוקמת בגובה של כ-500 מ' ומוקפת חומה כבדה. לינה באזור.

יום
2

לוקה – פיזה

לאחר ארוחת הבוקר יציאה לכיוון עיירת ימי הביניים המקסימה, לוקה. העיר הוקמה בשנת 180 לפנה"ס ע"י האטרוסקים, ולאורך השנים ידעה כובשים רבים. זוהי גם עיר הולדתו של מלחין האופרות המפורסם פוצ'יני. נראה את הכנסיות השונות, הרחובות והכיכרות שבעיר העתיקה, הסמטאות הציוריות, נתענג על שלל בתי הקפה ופינות החמד. נמשיך לפיזה, העיר המפורסמת במגדל הנטוי המושך אליו מבקרים רבים ואשר נפתח לאחרונה מחדש לביקורים. נראה גם את הקתדראלה ובית הטבילה. נחזור למלוננו ללינה.

יום
3

וולטרה - סן ג'ימיניאנו

ניסע בדרך יפהפיה המובילה לוולטרה - העיר האטרוסקית העתיקה המכונה "עיר הבהט". וולטרה ניצבת בראש גבעה ומוקפת חומות. נראה את הכיכר המרכזית, את הדואומו, מגדל הפעמונים ובית הטבילה. במרכז הכיכר נמצא בית העירייה המקושט בשלטי אבירים מימי הביניים. נסייר בסמטאות היפות המשופעות גלריות וחנויות המוכרות חפצים עשויים מבהט. נסיים בביקור בסן ג'ימיניאנו "עיירת המגדלים". בין כרמי ענבים וזיתים, נראית מרחוק גבעה ועליה אוסף של מגדלי אבן. מתוך 74 שנבנו בימי הביניים נותרו 14 מגדלים אשר הפכו לסמלה של העיר. נחזור למלוננו ללינה.

יום
4

פירנצה

לאחר ארוחת הבוקר יציאה לפירנצה "בירת האומנויות". נסייר בכיכר הדואומו ובה הכנסייה, בית הטבילה עם "דלתות גן העדן" ומגדל הפעמונים. נראה את כיכר הסיניוריה, "מוזיאון פתוח" של פסלי אמנים מפורסמים ומבנים יפהפיים. נחצה את הגשר המפורסם "פונטה וקיו" הבנוי מעל נהר הארנו. ונטייל בשווקים השונים בעיר. נחזור למלוננו ללינה.

יום
5

סיינה

נבקר בסיינה המשתרעת על 3 גבעות בלב טוסקנה. העיר מוקפת חומות ובמרכזה הפיאצה דל קאמפו המפורסמת, בה מתקיים מדי שנה מרוץ הפאליו המפורסם. נתרשם מהארמונות הרבים של העיר, נראה את הקתדראלה המרשימה ונסייר בסמטאות שעל חזית בתיהם מוטבעים סמלים האופייניים לעיר. נחזור למלוננו ללינה.

יום
6

צ'ינקווה טרה – פורטופינו )יום חופשי בתשלום(

המעוניינים יוכלו לצאת בתשלום לצ'ינקווה טרה )"0 האדמות"(, חמישה כפרים קטנטנים השוכנים על רצועת החוף המערבי של איטליה. בשל הנופים הציוריים ואורח החיים המיוחד, הוגדר האזור כשמורת טבע והוכרז כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. רצועת חוף זו מתאפיינת בקו חוף הררי ומפורץ, מטעי זיתים וכרמים, טראסות אבן, מנזרים ומאות ק"מ של שבילי הליכה מפותלים. ניסע אל חצי האי פורטופינו. לא בכדי נכתבו שירים רבים אודות אזור זה שכן הוא נחשב לאחד האזורים היפים באיטליה: כפרי דייגים רדומים ועיירות קסומות ורומנטיות, בתים צבעוניים, עצי זית, יאכטות פאר העוגנות במרינה וחנויות של אופנת צמרת. נשוט לפורטופינו, עיירה קטנה וציורית, גן עדן לאוהבי החיים הטובים. הבית צבועים בצבע עזים ומגוונים ומשתלבים היטב בנוף ומשקיפים על ים כחול. נחזור למלוננו ללינה.

יום
7

אורבייטו - פירנצה

הבוקר נצא בנסיעה לאורבייטו מהעיירות העתיקות והקסומות באיטליה. נעלה לעיר העלית הממוקמת בגובה של כ-300 מ' ובנויה על סלע וולקני. נראה את הקתדראלה המרשימה עם תבליטי יום הדין המפארים את חזיתה. נהלך בסמטאות הצרות בהן בגלריות, חנויות מזכרות ובתי קפה. נראה את הבאר של פטריציו הקדוש, שנבנתה ע"י האפיפיור הנמלט כדי לספק מים לעיר בזמן המצור. עומקה של הבאר 62 מטר ולה שני גרמי מדרגות היורדים למטה בסיבוב, בלי שייפגשו. בשעות הערב המוקדמות נגיע לשדה התעופה שליד פירנצה לטיסתנו חזרה לתל-אביב

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים