פרטי הטיול
מעיר הנצח אל מפרצי אמלפי

מעיר הנצח אל מפרצי אמלפי

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • הכפר פוזיטאנו

  • סאן ביאג'ו

  • הדואומו בנאפולי

  • תצפית על קתדרלת סנטה רסיטוטה

  • פומפיי

  • הפלאצו ריאל

  • סיור בתשלום לאי החלומות קפרי

7
ימים
יום
1

ת"א-רומא-קסטלי רומאני

ניפגש בשדה התעופה על שם דוד בן גוריון לטיסה לרומא, בירתה של איטליה. עם הנחיתה בעיר נצא ליום סיור באזור קסטלי רומאני. באזור 31 עיירות שנבנו בימי הביניים סביב טירות של אפיפיורים מאותה תקופה, או של משפחות רומאיות עשירות. עוד בתקופת רומא העתיקה שימש האזור מקום מפלט מהחום, מהלחות ומהמולת הכרך הגדול. ניסע בנוף של הרים וגבעות, אגמים כחולים ויערות עצי אורן, חורשות זיתים וכרמים. בין כל אלה שוכנים הכפרים והעיירות, העשירים בהיסטוריה וקסם, במבצרים, ארמונות, וילות וכנסיות מתקופת הרנסאנס, וגם במאכלים טיפוסיים לאזור וביין המקומי הידוע לאחר הביקור המרשים נמשיך בנסיעה למלוננו.

יום
2

נאפולי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בעיר נאפולי. נערוך סיור מרתק בעיר אותו נתחיל מכיכר גריאבלדי. נצא לתור את העיר העתיקה, נלך בדרך "סאן ביאג'ו", סמטה צרה המעוטרת קשתות ונראה את בניין הדומו הבנוי בסגנון גותי ייחודי. נביט אל קתדרלת סנטה רסיטוטה שנבנתה במאה הרביעית ונחשבת למבנה העתיק בנאפולי. נמשיך את סיורינו בעיר ונראה את גלריית אומברטו, תיאטרון סן קרלו וכמובן שנותיר זמן חופשי לקניות ברחובות העמוסים טולדו וקאיה. בתום הסיור נחזור למלוננו.

יום
3

דרך אמלפי - פוזיטינו ורוואלו

היום מחכה לנו יום קסום בנופים שבעיני רבים, נחשבים ליפים באירופה. זהו אזור אמלפי. נצא בנסיעה דרומה לכיוון הכביש המפותל של אמלפי: מצוקים תלולים, כרמים, וים כחול. נעצור בכמה מן הכפרים הציוריים השוכנים באזור זה, נתצפת על היפה בכפרים, פוזיטנו ונסייר בין הרחובות הססגוניים של אמלפי העתיקה. את היום נסיים בביקור ותצפית מהעיירה רוואלו שם נעורך תצפית על המפרץ היפה. בתום היום היפה נשוב למלוננו.

יום
4

סורנטו

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לכיוון סורנטו היפה. נערוך סיור בעיירת קיט הבנויה על חצי אי קסום בחבל קמפניה. המפרץ של סורנטו משקיף אל הר הגעש ווזוב שחולש על האזור כולו. נמשיך סיורנו באזור היפה הצופה על המפרצים הקסומים במידה והזמן יאפשר זאת נבקר בכפרים נוספים. לאחר הביקור נחזור למלוננו.

יום
5

פומפיי

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לביקור בעיר הרומית העתיקה פומפיי, שנחרבה בשנת 97 עם התפרצות הר הגעש ווזוב. נסייר באתר המרשים ובין השרידים הרבים של העיר כגון: מקדשים, ציורי קיר מרשימים אשר יספרו את סיפורם של אנשי האימפריה, רחובות ובתים בני 0222 שנה. נוכל להתרשם מאורח חייהם של הרומאים בתקופה ההיא. בתום היום המרתק נחזור למלוננו ללינה.

יום
6

מונטה קסינו - רומא

לאחר ארוחת ניסע על אוטוסטרדת השמש לכיוון רומא. בדרכנו נעפיל אל המונטה קאסינו לביקור במנזר הבנדיקטני ששימש כמוצב עבור הגרמנים בתקופת מלחמת העולם הראשונה. לאחר הביקור נמשיך בנסיעתנו למלוננו באזור רומא.

יום
7

רומא-תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור אותו נקדיש לסיורים בבירה הקסומה של איטליה. העיר ששימשה כבירתה של האימפריה הרומית בגדולתה, היא עדות חיה לפריחת האומנות ועוצמתה של האימפריה. גם כיום העיר מהווה מוקד משיכה למיליוני תיירים הגודשים את העיר ואתרי התיירות הרבים שבה.נבקר בקריית הוותיקן, המרכז הדתי החשוב ביותר של העולם הנוצרי ומקום מושבו של האפיפיור.נמשיך ונצפה אל הקולסיאום, האמפיתיאטרון המפורסם ביותר בעולם , נבקר ברובע היהודי ונלמד על קהילה מיוחדת זו. נבקר בפייאצה נבונה שם נחזה במזרקת ארבעת הנהרות של ברניני, מסמליה הידועים העיר. בתום הסיור ניסע לשדה התעופה לטיסה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים