פרטי הטיול
מרוסיה באהבה

מרוסיה באהבה

רוסיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • מוסקבה

  • גלריה טרטיאקוב.

  • שוק איזמיילובסקי

  • מוזיאון בורודינו

  • מוזיאון הניצחון במלחמת העולם השנייה

  • מוזיאון לחקר החלל והקוסמונאוטיקה

  • "הר ההשתחוות" – אתר הנצחון

8
ימים
תל אביב, סנט פטרסבורג
יום
1

תל אביב, סנט פטרסבורג

נטוס בטיסה ישירה לסנט פטרסבורג היפה. העיר בנויה על איים רבים, לחוף מפרץ פינלנד בים הבלטי ועל שתי גדות נהר הנייבה. בעבר נקראה פטרוגראד ולאחר מכן לנינגראד עד שהשיבו את שמה המקורי. נצא לסיור לילי, לצפות בפתיחת הגשרים על הנייבה, מאוטובוס ובמהלך שיט.

סנט פטרסבורג
יום
2

סנט פטרסבורג

נסייר בעיר ונראה את שער הימייה ואת ארמון החורף, את פסלו של פטר הגדול ואת כנסיית "התחייה" המדהימה. נראה את אניית המלחמה "אורורה", ממנה נורו הפגזים הראשונים, כאות להסתערות על ארמון החורף. נבקר במצודת פטר ופאול, השוכנת על "אי הארנבות". נבקר בקתדרלת הקבורה של הצארים ונראה את פסל פטר הגדול של הפסל שימיאקין וקתדרלת סנט אייזיק, המשמשת היום כמוזיאון.

סנט פטרסבורג
יום
3

סנט פטרסבורג

נבקר בקתדרלת קזן. ניסע לביקור בארמון יוסופוף, על שם בן למשפחה עשירה ורבת השפעה בימי הצארים. נאזין לסיפור רצח רספוטין ונראה את תערוכת בובות השעווה. נמשיך לביקור בבית הכנסת המרכזי והמרשים (אם יתאפשר). ניסע לארמון הקיץ של פטר הגדול פטרודבורץ על חוף המפרץ הבלטי. הארמון דומה לארמון וורסאי בפריס. נבקר בגנים ונצפה בפסלים, במזרקות ובמפלי המים. נבקר באנדרטה לזכר המצור על סנט פטרסבורג, בתקופת מלחמת העולם השנייה.

סנט פטרסבורג
יום
4

סנט פטרסבורג

גולת הכותרת של כל ביקור בסנט פטרסבורג הוא מוזיאון ההרמיטאז' הגדול בעולם, המכיל יותר משלוש מיליון יצירות אמנות מכל העולם ומכל התקופות. בתום הביקור נשוט על נהר הנייבה ותעלותיו ונתרשם מאתרי העיר, מזווית שונה. אחר כך נותיר זמן חופשי לטייל ברחובות העיר, לאורך הנהר ובשדרה המרכזית נייבסקי פרוספקט. אפשר גם ללגום קפה בבית הקפה בו נהג לשבת פושקין. בערב אפשר לצאת למופע בלט, קונצרט, אופרה או פולקלור מקומי (בתשלום).

סנט פטרסבורג, מוסקבה
יום
5

סנט פטרסבורג, מוסקבה

ניסע לשדה התעופה ונמריא למוסקבה, בירת רוסיה. נטייל בעיר ונבקר בכיכר האדומה ובחלקת הקבורה של גדולי האומה. נראה את המאוזוליאום ע"ש לנין, כנסיית בזיליוס הקדוש, מוזיאון ההיסטוריה ונבקר ב"גום", מרכז קניות השוכן במבנה היסטורי מפואר. נטייל בגן אלכסנדר, שם נראה את קבר החייל האלמוני. נמשיך את הסיור בעיר ונראה את כנסיית הגואל, את גדות נהר מוסקבה, נחלוף על פני תיאטרון הבולשוי, כיכר לוביאנקה בה ניצב בניין ה-ק.ג.ב. הידוע.

מוסקבה
יום
6

מוסקבה

היום ניסע לביקור במוזיאון הפנורמה המתאר את קרב בורודינו. נמשיך לפוקלוניה גורה – אתר פארק הניצחון. נראה את אנדרטת שואת העמים, את האובליסק עם אלת הניצחון ואת "הר ההשתחוות" – אתר המשלב בית כנסת, כנסייה ומסגד. נבקר בדיאורמות של מוזיאון הניצחון במלחמת העולם השנייה. נמשיך לביקור מיוחד בארמונות המטרו מתקופת סטלין, תחנות הרכבת התחתית המעוצבות בפסיפסים, פסלים ונברשות. משם ניסע למדרחוב ארבט הססגוני. נבקר גם בבית הקברות הצמוד למנזר נובודייביצ'י, בו קבורים גדולי האומה, סופרים ואמנים רוסיים. בערב נצא לסיור לילי כולל שיט על נהר מוסקבה.

מוסקבה
יום
7

מוסקבה

נבקר בבית הכנסת המרכזי של מוסקבה (אם יתאפשר). נמשיך לביקור בגלריה טרטיאקוב ונצפה באוסף יצירות של ציירים רוסיים. בהמשך נבקר בכנסיית ישו המושיע שנהרסה בתקופת שלטונו של סטאלין ושוקמה מחדש לפני כעשור. בערב אפשר לצאת למופע בלט, קונצרט , אופרה, קרקס או פולקלור (בתשלום).

מוסקבה, תל אביב
יום
8

מוסקבה, תל אביב

נסייר במתחם הקרמלין. נראה את התותח שלא ירה ואת הפעמון שלא צלצל. נטייל בכיכר הקתדרלות ונבקר באחת מהן. נבקר במוזיאון הנשקייה ואוצרות הקרמלין. אחרי צהריים ניסע לשדה התעופה, ממנו נמריא חזרה הביתה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים