פרטי הטיול
מרוסיה באהבה

מרוסיה באהבה

רוסיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • מוסקבה

  • גלריה טרטיאקוב.

  • שוק איזמיילובסקי

  • מוזיאון בורודינו

  • מוזיאון הניצחון במלחמת העולם השנייה

  • מוזיאון לחקר החלל והקוסמונאוטיקה

  • "הר ההשתחוות" – אתר הנצחון

8
ימים
יום
1

תל אביב, מוסקבה

נטוס למוסקבה, בירת רוסיה. נטייל בעיר ונבקר בכיכר האדומה ובחלקת הקבורה של גדולי האומה. נראה את המאוזוליאום ע"ש לנין, כנסיית בזיליוס הקדוש, מוזיאון ההיסטוריה ונבקר ב"גום", מרכז קניות השוכן במבנה היסטורי מפואר. נטייל בגן אלכסנדר, שם נראה את קבר החייל האלמוני. נמשיך את הסיור בעיר . נבקר בכנסיית הגואל המחודשת ומרשימה, את גדות נהר מוסקבה, נחלוף על פני תיאטרון הבולשוי, כיכר לוביאנקה בה ניצב בניין -ה ק.ג.ב. הידוע.

יום
2

מוסקבה

נבקר בבית הכנסת המרכזי של מוסקבה (אם יתאפשר). נמשיך לביקור בגלריה טרטיאקוב ונצפה באוסף יצירות של ציירים רוסיים. בהמשך נבקר בכנסיית ישו המושיע שנהרסה בתקופת שלטונו של סטאלין ושוקמה מחדש לפני כעשור . בערב אפשר לצאת למופע בלט, קונצרט , אופרה, קרקס או פולקלור (בתשלום).

יום
3

מוסקבה

היום ניסע לפוקלוניה גורה – אתר פארק הניצחון. נראה את אנדרטת שואת העמים, את האובליסק עם אלת הניצחון ואת "הר ההשתחוות" – אתר המשלב בית כנסת, כנסייה ומסגד. נבקר בדיאורמות של מוזיאון הניצחון במלחמת העולם השנייה. נמשיך לביקור מיוחד בארמונות המטרו מתקופת סטלין, תחנות הרכבת התחתית המעוצבות בפסיפסים, פסלים ונברשות. משם ניסע למדרחוב ארבט הססגוני. נבקר גם בבית הקברות הצמוד למנזר נובודייביצ'י, בו קבורים גדולי האומה, סופרים ואמנים רוסיים. בערב נצא לסיור לילי כולל שיט על נהר מוסקבה.

יום
4

מוסקבה, סנט פטרסבורג

נסייר במתחם הקרמלין. נראה את התותח שלא ירה ואת הפעמון שלא צלצל. נטייל בכיכר הקתדרלות ונבקר באחת מהן. נבקר במוזיאון הנשקייה ואוצרות הקרמלין . ניסע לתחנת הרכבת וניסע לסנט פטרסבורג היפה ברכבת המהירה. העיר בנויה אעל יים רבים, לחוף מפרץ פינלנד בים הבלטי ועל שתי גדות נהר הנייבה.

יום
5

סנט פטרסבורג

נסייר בעיר ונראה את שער הימייה ואת ארמון החורף, את פסלו של פטר הגדול ואת כנסיית "התחייה" המדהימה, את אניית המלחמה "אורורה", ממנה נורו הפגזים הראשונים, כאות להסתערות על ארמון החורף. נבקר במצודת פטר ופאול, השוכנת על "אי הארנבות". נבקר בקתדרלת הקבורה של הצארים ונראה את פסל פטר הגדול של הפסל שימיאקין וקתדרלת סנט אייזיק , המשמשת היום כמוזיאון. נצא לסיור לילי , לצפות בפתיחת הגשרים על הנייבה

יום
6

סנט פטרסבורג

ניסע לביקור בארמון יוסופוף, נאזין לסיפור רצח רספוטין ונראה את תערוכת בובות השעווה. נמשיך לביקור בבית הכנסת המרכזי והמרשים (אם יתאפשר).נערוך שיט מרהיב בים הבלטי אל ארמון הקיץ של פטר הגדול פטרודבורץ שעל חוף המפרץ הבלטי. נבקר בגנים ונצפה בפסלים, במזרקות ובמפלי המים.

יום
7

סנט פטרסבורג

גולת הכותרת של הביקור בסנט פטרסבורג א הו מוזיאון ההרמיטאז' הגדול בעולם, המכיל יותר משלוש מיליון יצירות אמנות מכל העולם ומכל התקופות. בתום הביקור נשוט על נהר הנייבה ותעלותיו ונתרשם מאתרי העיר, מזווית שונה. נבקר ב קתדרלת קזן . נותיר זמן חופשי לטייל ברחובות העיר, לאורך הנהר ובשדרה המרכזית - נייבסקי פרוספקט א . פשר גם ללגום קפה בבית הקפה בו נהג לשבת פושקין. בערב אפשר לצאת למופע בלט, קונצרט , אופרה או פולקלור מקומי (בתשלום).

יום
8

סנט פטרסבורג, מוסקבה

נשלים ביקורנו בסנט פטרסבורג. נבקר באנדרטה לזכר המצור על סנט פטרסבורג, בתקופת מלחמת העולם השנייה. ב צהריים ניסע לשדה התעופה ונמריא למוסקבה , ממנו נמריא חזרה הביתה.

בחר את תאריכי הטיול
תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר לאדם בחדר זוגי
סטטוס הטיול
הערה
29.05.2018
05.06.2018
$1715
אזלו המקומות
07.06.2018
14.06.2018
$1764
יציאה מובטחת
19.07.2018
26.07.2018
$1715
אזלו המקומות
30.07.2018
06.08.2018
$1568
יציאה מובטחת
06.08.2018
13.08.2018
$1519
יציאה מובטחת
13.08.2018
20.08.2018
$1685
יציאה מובטחת
בחר את הרכב החדר
סוג חדר
בחר מס' חדרים
סה"כ
חדר ליחיד
$0
$0
חדר לשניים
$0
$0
חדר לשניים + ילד
$0
$0
חדר לשניים + 2 ילדים
$0
$0
חדר לשניים + 3 ילדים
$0
$0
חדר לשלושה
$0
$0
חדר לארבעה
$0
$0