פרטי הטיול

כוכב אדריאטי

כוכב אדריאטי

קרואטיה, סלובניה

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • זגרב
  • קומרובץ
  • פליטביצה
  • אופטיה
  • חצי האי איסטריה: ורוביני
  • תצפית על טירת פרדיימה
  • מערת הנטיפים פוסטוינה
8
ימים
יום
1

תל אביב, לובליאנה, זגרב

נטוס ללובליאנה בירת קרואטיה. לאחר הנחיתה העברה למלון בזגרב

יום
2

זגרב, קומרובץ

זגרב בירת קרואטיה מציעה פארקים, מוזיאונים ומבנים מרשימים. נערוך סיור מודרך בעיר העליונה ונראה את כיכר הקפיטול, רובע גראדץ, ה"מגדלים התאומים" הגותיים של קתדראלת סטפן הקדוש, בה קבורים גדולי האומה הקרואטית, "שער האבן, מגדל לוטרשצ'אק וכנסיית מרקוס הקדוש. נראה את ארמון הנשיאות הקרואטי "באנסקי דבורי" ונבקר בבית הקברות "מירוגוי", בו קבורים יהודים, נוצרים ומוסלמים ובתחומו הוקמה אנדרטה לזכר יהודי זגרב שנספו בשואה. נמשיך אל העיר התחתונה ונתרשם מהכיכרות, השדרות הרחבות והגנים המקשטים את העיר. ניסע לביקור בכפר האתנולוגי בקומרובץ - כפר הולדתו של טיטו.

יום
3

' אגמי פליטביצה

שמורת הטבע של אגמי פליטביצה נחשבת ובצדק לאחת היפות בעולם. יש בה 16 אגמים בגווני טורקיז, היוצרים סידרת מפלים, אשדות וימות ציוריות ומעליהם נמתחים גשרי עץ מסוגננים. נטייל בשמורה בהליכה, בשיט ובנסיעה בקרונית. נשוב למלוננו

יום
4

הריביירה הקרואטית: אופטיה, הריביירה הסלובנית: פיראן

ניסע לביקור באופטיה, בירת הריביירה הקרואטית, עיר הקיט על חוף הים האדריאטי, "ניס של הים האדריאטי. נמשיך לפיראן, עיירת הריביירה הסלובנית בצפון חצי האי איסטריה מימיי הביניים. בערב נגיע למלון באזור לובליאנה, או באזור קרנסקה גורה.

יום
5

דרום אוסטריה-קלגנפורט, איטליה - טַרְוויזיו

טיול מהנה בדרום אוסטריה, הכולל נסיעה דרך נופי האלפים היוליים. נצפה על אגם מאריה וורת ונסייר בעיר קלגנפורט, בירת מחוז קרינתיה. נבקר בעיירה האיטלקית טרוויזיה הסמוכה למפגש הגבולות של סלובניה, אוסטריה ואיטליה. בערב נשוב למלון.

יום
6

נהר הסוצ'ה, טירת פרדיימה, מערות פוסטוינה

ניסע בלב נופים מרהיבים דרך פרדיל, לעמק וקניון נהר הסוצ'ה הנחשב לצלול והנקי באירופה, שצבעו טורקיז. נחלוף על עיירת הנופש והסקי בובץ' ונמשיך לביקור במערת הנטיפים פוסטוינה, יצירה מופלאה של הטבע שנוצרה בחבל הקארסט. ניסע ברכבת זעירה שחוצה את המערה בין הנטיפים והזקיפים בדרך נצפה בטירת פרדיימה, הבנויה בתוך מצוק תלול. בערב נחזור למלון בסלובניה.

יום
7

בלד, קניון וינטגר ,אגם בוהין

ניסע לבלד, עיירת נופש יפהפייה לחופו של אגם עגול ומושלם שמימיו טורקיז-ירקרק ובמרכזו אי קטן וכנסייה. נראה את הטירה המרשימה מעל האגם ונלקק את האצבעות מעוגת הקרמשניט המקורית של בלד. נטייל לאורך קניון וינטגר השוצף. נמשיך בנסיעה לאגם בוהין בפארק הלאומי טריגלאב למרגלות הר ווגל. בערב נשוב למלון.

יום
8

שקופיה לוקה, לובליאנה, תל אביב

ניסע לעיירה העתיקה שקופיה לוקה, השומרת על צביונה מימי הביניים. נמשיך לביקור ללובליאנה בירת סלובניה. נערוך סיור מודרך בעיר ונבקר ברובע העתיק, נצפה לעבר הטירה ולאורך גדות נהר הלובליאניצה. נצעד על הגשר המשולש, נבקר בכיכר פרשנוב ונראה את הכנסייה הפרנציסקנית, מזרקת רובה, בית הפרלמנט והאוניברסיטה. ניסע לנמל התעופה ונטוס הביתה

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים