פרטי הטיול
הכי ירוק באירלנד

הכי ירוק באירלנד

אירלנד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • פארק פיניקס בדבלין

  • גני פאוארס קורט

  • מצודת בלרני

  • טבעת קרי

  • פארק הלאומי בקילרני

  • צוקי מוהר

  • מצודת בונרטי והמוזיאון הפתוח

  • גני ויקטוריה

  • מזקקת הוויסקי בקילבייגן

8
ימים
יום
1

תל אביב, דבלין

נטוס לדבלין, בירת אירלנד דרך יעד ביניים באירופה. לאחר הנחיתה ניסע לבית המלון.

יום
2

דבלין

דבלין היא עיר יפה, עתיקה, עם אווירה ייחודית. נבקר בפארק "פיניקס", מקום משכנה של נשיאת אירלנד, באנדרטת וולינגטון, בגן החיות ועוד. נראה את בית הפרלמנט, הכיכרות המרכזיות של העיר, נחלוף על פני רחוב או'קונל ובית הדואר, מרכז"מרד פסחתא" 1916, נחצה את נהר הליפי שעובר בעיר ונסיים בביקור מיוחד בספרייה העתיקה של ה"טריניטי קולג'", בה נוכל לראות את "ספר הקלס" מהמאה ה-9. אחר הצהריים נותיר זמן פנוי להיכרות עם העיר ואתריה היפים, כמוזיאון הלאומי האירי, בו מוצגים חפצי אומנות וכלים מתקופת ההתיישבות הראשונה באי ועד ימינו. במוזיאון הטבע נראה פוחלצים מרשימים של בעלי חיים ייחודים לאירלנד, ובמוזיאון האומנות היפה מוצג אוסף ציורים של מיטב ציירי אירופה. בערב נוכל לצאת למופע פולקלור אירי (בתשלום).

יום
3

וויקלאו, קילקני

נצא בנסיעה דרומה למחוז וויקלאו, הנחשב לגן הלאומי של אירלנד. האזור משופע בהרים, נהרות, נחלים וכפרים ציוריים. נבקר בגני "פאוארס קורט" המרהיבים. משם נמשיך בנסיעה לעיר היפה קילקני, השוכנת לגדות הנהר הנור. לינה באזור.

יום
4

מצודת בלארני, קורק, קילארני

נצא בדרכנו דרומה דרך נופים ירוקים. נחלוף על פני העיר קורק, העיר השנייה בגודלה באירלנד, לביקור במצודת בלארני מהמאה ה- 15 . נערוך סיור רגלי בגנים היפים במקום, נבקר במטבחה של "המכשפה", נצפה במצודה המרשימה והאמיצים שבנינו יוכלו לטפס במדרגות הלולייניות לראש המצודה ולנשק את "אבן בלארני", עליה נאמר שהנושק לה, יזכה לסגולות צחות הלשון. במידה והזמן יאפשר זאת, נוכל (בתשלום) לבקר בעיירת הקיט הצבעונית קינסל או בעיירה קוב, ממנה יצאו ספינות המהגרים אל ארה"ב במאות 19 ו- 20 . בתום יום עמוס חוויות , נגיע ללינה תיאטרון אירי אותנטי (בתשלום). "SIMSA" באזור קילארני. בערב – נוכל לצאת למופע

יום
5

מחוז "טבעת קרי"

יום סיור קסום ומהנה ב"טבעת קרי" הנמצאת בחופה הדרום מערבי של אירלנד. נחלוף על פני כפרים דוברי השפה האירית, אשר בתיהם מוסקים בחומר הבעירה "כבול". ניסע באזורים השופעים נהרות, דרכם חוזרים בעונה דגי הסלמון אל האגמים בהם הם הושרצו לראשונה. נשקיף אל ההרים הגבוהים (כאן נמצאת הפסגה הגבוהה ביותר של אירלנד הקארנטויל 1,040 מ'). נראה צוקי חוף מרשימים ומפרצים צרים ועמוקים. נוכל להיפגש עם רועה צאן שידגים LADIES ) " בפנינו כיצד מתנהל הטיפול בכבשים ברחבי אירלנד (בתשלום). נעצור לתצפית ב"תצפית הגבירות מקום בו המלכה ויקטוריה עצרה כדי להתפעם מיופי המקום, נעבור דרך הפארק הלאומי של קילרני, בו . (VIEW נבקר במפל טורק מהגבוהים באירלנד ונקנח בגנים היפים של אחוזת מקרוס. במידה ומזג האוויר יאפשר זאת, נערוך סיור כרכרות בפארק קילארני (בתשלום). בערב נחזור למלוננו.

יום
6

צוקי מוהר, לימריק, מחוז קרי

ניסע צפונה ונבקר בעיירה היפהפייה אדר הידועה בשלל הבתים המעוטרים בגגות קש. נחלוף על פני העיר לימריק ונמשיך לביקור במצודת בונרטי ובמוזיאון הפתוח, בו משחזרים את חיי העיירה האירית במאה הקודמת. נטייל בין הבתים העתיקים ונתרשם מביתו של סוחר עשיר. משם נמשיך בנסיעה לכיוון צפון מערב ונגיע לצוקי מוהר. שרשרת צוקי הפרא נמתחת לאורך כשמונה קילומטרים ומתנשאת לגובה 180 מטר מעל האוקיאנוס. הגובה והגוון הכהה של הצוקים יוצרים כאן את אחת מהאטרקציות הנוף המרהיבות של אירלנד. נצעד בשביל המוביל לראש הצוק ונתרשם מיופי המקום. לינה במחוז גאלוויי.

יום
7

אזור קונמרה

נצא לטיול מיוחד באזור קונמרה, חבל ארץ פראי עם נופי בראשית, הרים, מפרצים, נחלים, אגמים ועיירות קסומות. ובגני ויקטוריה המרהיבים. ניסע לאורך האוקיינוס לעיירה המרכזית קליפדן וממנה KYLEMORE ABBY- נבקר ב נשלים את הטיול בנסיעה דרך עיירות ששימשו בעבר כמרכז לגידולי צאן ובקר, עד הגיענו לגאלויי, עיר המחוז השוקקת. נערוך סיור בעיר ונהנה מהמדרחוב הססגוני. לינה במחוז גאלויי.

יום
8

דבלין, תל אביב

היום נחצה את האי הירוק לרוחבו. נחצה מישורים ירוקים וכפרים איריים צבעוניים. בדרכנו נבקר במזקקת הוויסקי העתיקה קילבייגן, ניודע לתעשייה מרכזית זו בכלכלה האירית ולהליך ייצור "מי החיים" וכשליבנו טוב עלינו בוויסקי, נמשיך בנסיעה לדבלין. אם וככל שהזמן יאפשר זאת, נוכל להמשיך וליהנות עוד זמן מה מחיי העיר התוססת הזו. משם נמשיך בנסיעה לנמל התעופה של דבלין כשאנו מלאים בחוויות ורשמים בלתי נשכחים ונטוס חזרה הביתה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים