פרטי הטיול
צפון איטליה- טיול כוכב

צפון איטליה- טיול כוכב

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • אגם קומו

  • אגם לוגנו

  • תצפית על גלריית ויטוריו עמנואל השני ועל בית האופרה לה סקלה במילאנו

  • ורונה

  • ויצ'נזה

  • בסאנו דל גראפה

8
ימים
יום
1

תל אביב, צפון איטליה

נמריא לצפון איטליה . לאחר הנחיתה ניסע לבית המלון.

יום
2

ויצ'נזה, ורונה

היום נבקר בויצ'נזה, עירו של הארכיטקט המפורסם פאלאדיו. נהלך ברחובה הראשי של העיר ונהנה מהארכיטקטורה המיוחדת של הארמונות, הכיכרות והחנויות האלגנטיות. נמשיך לביקור בעיר האוהבים ורונה, עירם של רומיאו ויוליה שכונתה בעבר "רומי הקטנה". נטייל דרך המדרחוב האלגנטי של העיר אל חצר ביתה של יוליה, שם נראה את המרפסת ממנה הקשיבה יוליה לסרנדות מפיו של רומיאו אהוב ליבה. לאחר שנצטלם למזכרת ליד פסלה של יוליה שניצב בחצר ביתה, נטייל בכיכר השוק ונראה את האמפיתיאטרון הרומאי העתיק, הארנה, מבנה אליפטי מרשים ששימש למלחמות גלדיאטורים בעברו ומארח עד היום מופעי אופרה מפורסמים מידי שנה.

יום
3

אגם גארדה – סירמיונה

נקדיש את היום לטיול מסביב לאגם גארדה, הגדול באגמי איטליה. האגם והעיירות הציוריות השוכנות לחופו מהווים מוקד משיכה לתיירים מכל העולם. ניסע על קו החוף של האגם ונבקר בכמה מן העיירות וביניהן סירמיונה היושבת על לשון של יבשה צרה החודרת אל האגם בחלקו הדרומי. העיירה מפורסמת גם בזכות גלידריות הרבות שמציעות מבחר אדיר של גלידה איטלקית. נוכל גם לשוט (בתשלום) מסביב לסירמיונה וליהנות ממבט מרהיב על העיירה מלב האגם. לאחר הביקור יוכלו המעוניינים (בתשלום) לנסוע צפונה לביקור בשמורת הטבע של מפלי וארונה, מהגדולים בצפון איטליה ו לשוט לעיירה לימונה סול גארדה, עיירה יפהפייה, מרושתת בסמטאות עמוסות בחנויות קטנות שמוכרות בעיקר מוצרי לימונים: ליקר לימון, סוכריות לימון, סבוני לימון ועוד.

יום
4

ונציה

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת ליום טיול בונציה (בתשלום), העיר שעל המים. נטייל בין סמטאות העיר שעל המים, נבקר ב"גטו" היהודי שנוסד כאן במאה ה 16 , -נראה את גשר הריאלטו שמחבר בין שתי גדו ת התעלה הגדולה וכן את גשר האנחות. נגיע אל כיכר סן מרקו, המרכזית בעיר, שם נוכל לשוטט להנאתנו בין המבנים היפים, החנויות הרבות, המסעדות ובתי הקפה.

יום
5

סאנו דל גראפה , פדובה

ניסע לביקור ב עיירה – בסאנו דל גראפה, הנחשבת לבירת משקה הגראפה של איטליה. נטייל בעיירה הקסומה שיושבת למרגלות הר הגראפה ונחצה ברגל את גשר העץ ההיסטורי, מן המאה ה ,16 -ממנו נערוך תצפית על נהר הברנטה שחוצה את העיירה . נמשיך ל פדובה , עיר אוניברסיטאית חשובה שנוהלה מאז היווסדה בשנת 1222 על ידי הסטודנטים עצמם ונשוטט בין הכיכרות שסגנונן הארכיטקטוני שונה וייחודי ונבקר בכנסיית סנט אנטוניו המרשימה ה מושכת אליה מאמינים מכל קצווי תבל. בתום הביקורים נשוב לבית המלון.

יום
6

אגם קומו - קומו, מילאנו

המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום טיול לאגם קומו, אחד היפים באיטליה ולמילאנו, ה בירה הכלכלית של איטליה ובירת האופנה העולמית . לבקר בעיירה האלגנטית קומו, ל טייל בין המסעדות, החנויות ובתי הקפה . בהמשך לבקר במילאנו בכיכר הדואומו ה מרשימה על שלל מבניה, בגלריית ויטוריו עמנואל השני, לצפות אל בית האופרה לה סקאלה די מילאנו לו טייל להנאתנו במדרחוב המפורסם בחנויות ומותגים.

יום
7

הרי הדולומיטים

יום חופשי. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום טיול בהרי הדולומיטים - אחד האזורים היפים והמרתקים ביותר באירופה. ננוע צפונה בנוף ציורי ונחלוף על פני עיירות הלקוחות כאילו מהאגדות. הדרך המפותלת בין ההרים , תוביל אותנו בנתיב עוצר נשימה , לפסגות מושלגות, אגמים, יערות עבותים וכפרי עץ הטובלים בירק. בדרכנו נבקר לביקור בעיירות הקטנות, באחד מהאגמים הקטנים ונעצור במעברי ההרים, כדי להתפעל מתצפי ות הנוף המרהיבות. לעת ערב נחזור למלוננו.

יום
8

הבורגטו שעל נהר המינצ'יו, מנטובה, צפון איטליה, תל אביב

ניסע לכיוון העיירה וולאג'יו סול מינצ'יו לביקור בפנינת האזור, ה בורגטו , כפר עתיק קטן, מדהים ביופיו שבתיו הקטנים יושבים ממש על מי נהר המינצ'ו. נמשיך לעיר מנטובה, עיר עתיקה היושבת על נקודת מפגש בין נהרות ואגמים. נערוך סיור במרכזה ההיסטורי, אשר הוכרז על ידי אונסקו כאתר מורשת עולמית. נראה את הקתדרלה המרשימה, ארמון הדוכס. תם ונשלם הטיול. נארוז את שלל החוויות והרשמים וניסע לנמל התעופה ונמריא מוקסמים מהנופים ומהחוויה, חזרה הביתה עם טעם של עוד .

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים