פרטי הטיול
הזמן השוויצרי

הזמן השוויצרי

שוויץ

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • מאורת הדובים בברן

  • בית העייריה בבזל

  • בנהופשטראסה והעיר העתיקה בציריך

  • קניון נהר הארה

  • מפלי הריין

  • מפלי רייכנבך

  • גשר הקפלה ופסל האריה הגוסס בלוצרן

8
ימים
יום
1

תל אביב, לוגנו, לב שוויץ

נפגש בנמל התעופה בן גוריון ונמריא לצפון איטליה. לאחר הנחיתה ניסע צפונה, נחצה את הגבול השוויצרי ונגיע לעיר לוגנו הנמצאת בחלקה האיטלקית של שוויץ על שפת האגם. נערוך סיור בעיר הציורית ונמשיך בנופי הרי האלפים, נעבור במנהרת "סן גוטארד" אל עבר מלוננו בלב שוויץ.

יום
2

ברן, אינטרלקן

היום ניסע לביקור בברן, בירת הפדרציה של קנטוני שוויץ. נבקר בעיר העתיקה, אשר הוכרזה כאתר מורשת עולמית על ידי .UNESCO ניראה את בית הפרלמנט, נלך במדרחוב "השוק" ונצפה במאורת הדובים, שם מתגוררים דובים שעל שמם נקראת העיר. נמשיך לביקור בעיירת הנופש הציורית אינטרלקן השוכנת בין שני אגמים, למרגלות ההר יונגפראו, ונטייל ברחובה הראשי. המעוניינים יוכלו להצטרף לביקור ( בתשלום ) במפלים הספירליים - "טרומלבך " וליהנות ממראה כמויות עצומות של מים השוצפים בבטן ההר.

יום
3

באזל, (גרמניה - פריבורג)

היום ניסע לבאזל, השוכנת סמוך למשולש הגבולות שוויץ, צרפת וגרמניה על גדות נהר הריין, בה נערך הקונגרס הציוני הראשון. נראה את בית העירייה המפורסם הייחודי לשוויץ , נטייל ברחובות העיר העתיקה ונראה את הקזינו העירוני והקתדראלה מהמאה ה-12. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) לנסיעה לגרמניה לביקור בעיר המדייבאלית הקסומה פרייבורג – "פנינת היער השחור". נטייל במרקט פלאץ', נראה את בית הכנסת היהודי, הקתדראלה ובית המסחר המרהיב ביופיו, מדרחוב קייזר האלגנטי, בית העירייה ובית צום ולפיש המהודר.

יום
4

ציריך, מפלי הריין, שטין אם ריין

נתחיל את היום בביקור בציריך העיר הגדולה, המרכז הכלכלי והפיננסי של שוויץ. נטייל ברחוב הראשי המהווה "חלון ראווה" של העיר, ה"בנהופשטרסה" המהודר, המחבר את תחנת הרכבת לאגם, ובו חנויות ובתי כלבו רבים. נמשיך לשפהואזן שבגבולה הצפוני של שוויץ, לתצפית על מפלי הריין השוצפים, הגדולים באירופה. נמשיך וניסע לביקור בעיירה היפיפייה מימי הביניים - שטיין אם ריין .

יום
5

שבת (חבל אלזס - קולמר, שטרסבורג)

יום פנוי לרשותנו. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום טיול בחבל אלזס - אחד האזורים היפים בצרפת. ניסע לאזור "דרך היין" המפורסמת, נבקר בפנינת האזור עיר קולמר, אשר הוכרזה כאתר מורשת עולמית על ידי UNESCO ובשטרסבורג בירת החבל, עם העיר העתיקה הציורית שלה והקתדראלה המרשימה.

יום
6

אנגלברג (טיטליס), קניון הארה, מפלי רייכנבך

היום ניסע לעיירת הנופש אנגלברג השוכנת למרגלות הר הטיטליס בגובה 1000 מ'. המעוניינים יוכלו להעפיל ( בתשלום) ברכבל לפסגת ההר המתנשא לגובה של 3020 מ'. נמשיך לביקור מהנה בקניון נהר הארה המרשים ונצפה מהשביל כיצד חצבו המים בסלע ההר. נלך על שפת הקניון "בין שמים וארץ" ונתרשם מעוצמת הטבע. נמשיך לאתר טבע נוסף ונבקר במפלי רייכנבך הנופלים מגובה 250 מטר. כאן נראה את האתר בו נאבק שרלוק הולמס עם פרופסור מוריארטי בסיפורו הידוע של ארתור קונאנדויל.

יום
7

לוצרן,צפון איטליה

נתחיל את היום בביקור בעיר לוצרן, מהיפות בערי שוויץ, השוכנת בנקודת מפגשם של נהר הרויס ואגם "ארבעת הקנטונים". נראה את פסל "האריה הגוסס", סמל גבורת הלוחמים השוויצרים, נהלך על פני גשר "הקפלה" המזוגזג מהמאה ה-14 שנשרף בחלקו ושוחזר לאחרונה ונטייל להנאתנו בסמטאות העיר העתיקה, בין המזרקות, חנויות השעונים והשוקולד. בתום הביקור ניסע למלונינו בצפון איטליה.

צפון איטליה, תל אביב.
יום
8

צפון איטליה, תל אביב.

תם ונשלם הטיול. עמוסי חוויות ורשמים ניסע לנמל התעופה ונמריא חזרה הביתה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים