פרטי הטיול
בייג'ינג הקסומה כולל צ'מגדה וגווילין הקטנה

בייג'ינג הקסומה כולל צ'מגדה וגווילין הקטנה

סין

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • הכפר האולימפי בביג'ינג

  • העיר האסורה

  • ביקור במפעל פנינים

  • ביקור במפעל למשי

  • שמורת גווילין הקטנה

  • החומה הגדולה

  • ארמן הקיץ

  • מקדש הטיבטי בצ'נגדה

  • פסל בודהה מעץ הגבוה בעולםם

  • מופע אקרובטיקה

8
ימים
יום
1

תל אביב-בייג'ינג הכפר האולימפי

ניפגש בשדה התעופה לטיסת לילה לבייג'ינג בירת סין. עם הנחיתה בעיר סידורים פורמליים בשדה, ולאחריהם נתחיל את טיולנו בבירה הסינית. נבקר בכפר האולימפי אשר אירח את האולימפיאדה של שנת 2008, נסייר בין המבנים המרשימים שמהווים מודל לארכיטקטורה המודרנית של סין. נראה את בריכת הקוביה ואת האיצטדיון האולימפי "קן לציפור" ונסייר במתחם הכפר. נמשיך בנסיעה לבייג'ינג ונבקר בשוק האוכל הלילי במדרחוב וואנפוג'ינג שם נתרשם מדוכני האוכל המציעים למכירה את כל סוגי האוכל האפשריים. את יומנו נסיים בביקור במתחם הפלייס שם נצפה במסך הטלויזיה הגדול בעולם. ארוחת ערב במסעדה מקומית.

יום
2

כיכר טיננמן-העיר האסורה-מפעל פנינים-אקרובטיקה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בלב ליבה של בייג'ינג, כיכר טיננמן (השלום השמיימי)המפורסמת, הנמצאת מול שערי העיר האסורה ובצמוד לה שערי העיר העתיקה והמוזליאום. הכיכר זכורה מהגנות הענק כנגד השלטון וכן מתהלוכות הענק המתקיימות בה ע"י השלטון העכשווי. נפצה אל חומות העיר האסורה ונראה את תמונתו הידועה שלמאו. ניכנס דרך שערי העיר האסורה לסיור במתחם, אשר נבנה ע"י הקיסרים משושלת מינג במאה ה-15 והייתה אסורה לכניסת העם הפשוט עד סוף המאה ה-19. נשמע את סיפורם של השושלות ששלטו בסין ועד נפילתו של הקיסר האחרון. נסייר בין 9999 החדרים ששימשו כארמון לקיסריות המינג וה'אנג. (הסרט "הקיסר האחרון" צולם ברובו במתחם זה). בתום הסיור נוכל להתפנק בעיסוי רגליים (בתוספת תשלום) ולאחריו ניסע לביקור במפעל פנינים שם נלמד על דרך ייצור הפנינים והשימושים הרבים של הסינים במוצר זה בתחומים שונים. לאחר הביקור יינתן זמן חופשי לקניות בשוק המותגים/פנינים ולאחריהם נצא לצפות במופע אקרובטיקה מרשים.

יום
3

מוזיאון הג'ד-גווילין הקטנה-החומה הגדולה

לאחר ארוחת הבוקר נבקר במוזיאון הג'ד, שם נלמד על תולדות האומנות הייחודית וחשיבותה בתרבות הסינית לאורך אלפי שנים. לאחר מכן נצא מבייג'ינג לכיוון צפון מערב לעבר החומה הגדולה. בדרכנו נעצור לביקור בשמורת הטבע לונג צ'ינג המכונה "גוולין הקטנה" בשל תצורת הנוף המזכירה את גווילין אשר בדרום המדינה. נשוט לאורת צוקי הרים מרשימים ונסייר בתוך השמורה המרהיבה. נמשיך את סיורנו וניסע לעבר החומה המשטרעת לאורך 6,700 ק"מ. בנייתה של החומה החלה לפני 2,220 שנה ונמשכה מאות בשנים, כשהיא נועדה להגן על סין מפני פלישת אויבים מצפון. נצפה על הנוף המרהיב הנשקף מן החומה ובתום הסיור נחזור למלוננו.=

יום
4

ארמון הקיץ-מפעל המשי-מוזיאון בייג'ינג

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בפארק ארמון הקיץ המפואר ונחזה בציורי המופת לאורך המסדרון הארוך (כ-700 מטר אורכו). נטייל לאורך גדות אגם קומינג,ונצפה בספינת השיש. נטפס לאורך גבעת אריכוןת הימים לעבר מקדש ים החוכמה ונרד לרחוב המשוחזר מעיר הגנים סוג'ו. נבקר במוזיאון החדש של העיר בייג'ינג, מזיאון חדש המתאר את ההיסטוריה של העיר ונחשב למילה האחרונה בתום המוזיאונים בעולם. בחלקו השני של היום נבקר במפעל המשי-יצור המשי הוא מהתעשיות העתיקות בהיסטוריה הסינית שם נחשף לתהליך הייצור ומהלך חייה של תולעת המשי. נמשיך לביוקר בשוק המיש/מותגים שם יינתן זמן לקניות. בערב נוכל לצאת (בתוספת תשלום) לסיור לילה באזור החוטונגים וברחוב ליו יו צ'אנג, הרחוב המשוחזר. נסייר בין המבנים העתיקים המוארים ונמשיך עד לכיכר טיננמן המוארת שמסביבה היכל העם, המוזיאון הלאומי ושערי העיר האסורה.

יום
5

בייג'ינג-צ'נגדה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר העיר צ'נגדה הממוקמת צפונית מזרחית לעיר בייג'ינג. שמה של העיר אף ידוע כ"עיר שמורת ההר". ב-1703 נבחרה העיר על ידי אחד מקיסרי שושלת צ'אנג, קנג'י, כמיקום לבניית ארמון הקיץ. עם ההגעה לעיר נבקר בארמון הקיץ המרהיב, הכולל בתוכו קומפלקס של גנים מרהיבים המתפרש על פני 560 אלף מ"ר. נערוך סיור במתחם המרשים, נתרשם מהיופי והפאר הרב של הארמון. בחלקו השני של היום נבקר במקדש הטיבטי "פוטואו זונגצ'אנג" שנבנה כהעתק של הפוטולה בלאסה בטביט. נסייר במתחם המקדש ונשמע את סיפורם של המיעוט הטיבטי בסין. בתום הלינה ניפרד מצ'נגדה וניסע חזרה לבייג'ינג. לינה בבייג'ינג.

יום
6

שכונת החוטונגים-המוזיאון הלאומי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בשכונת החוטונגים הישנה של בייג'ינג. נסייר בין המבנים העתיקים ונלמד על דרך החיים העתיקה של בייג'ינג. נמשיך דרך הרחוב המשוחזר ליו יו צ'אנג, נבקר בשוק ירקות מקומי ונצפה על בעלי המלאכה השוקדים על עבודתם. נבקר בצ'אנמאן דה צ'י -המרכז החדש- ונחשף לאמנות הקליגרפיה. נמשיך לביקור במוזיאון הלאומי של סין הנחשב לגדול בעולם. בשעות אחר הצהריים יינתן זמן לקניות בשווקי העיר. בערב נוכל =לצאת (בתוספת תשלום) למופע קונג פו של נזירי שאולין.

יום
7

מקדש השמיים-טקס תה

נצא בשעות הבוקר המוקדמות לביקור ב"מקדש השמיים"-מקום תפילתו של הקיסר המעלה תפילות הודיה לשמיים על יבולי השנה ומבקש ברכות וחסדי שמיים לעתיד הקיסרות והעם. המקדש הינו ארכיטקטורה מושלמת מתקופת המינג. נסייר בגניו המרהיבים ונחזה בפעילות התרבותית של ותיקי בייג'ינג המגיעים בשעות הבוקר המוקדמות ומבצעים תרגילי טאי צ'י והתעמלות בוקר בפארק המקיף את המקדש. נמשיך את יומנו ונבקר בבית תה סיני. נלמד על משמעות התה במסורת הסינית ואף נשתתף בטקס שתיית התה המסורתי. משם נצא לקניות בשוק המשי, אחד השווקים המפורסמים של בייג'ינג בו נוכל למצוא כמעט הכל. בשעות הערב נוכל לצאת (בתוספת תשלום) לסיור לילה באזור חוחאי, מאזורי הבילוי העכשווים והתוססים של העיר בייג'ינג.

יום
8

מקדש הלאמה-שוק האיכרים-תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקרו במקדש הלאמה, אחד המקדשים של הלמיזם הסיני הפועלים כיום בסין, בו נמצא פסל בודהה מעץ הגבוה ביותר, 26מ, גובהו, והוא מופיע בספר השיאים של גינס. נמשיך לביקור במרכז האופטימטריסטי ,ונבקר בשוק האיכרים, שוק פשפשים ססגוני בו המיעוטים השונים המרכיבים את אוכלוסיית האיכרים מוכרים את מרכולתם. נבקר בשוק הפרחים והצמחיה. במידה והזמן יאפשר נבקר ברובע 798 של אומנות מודרנית ולאחר מכן העברה לשדה התעופה לטיסתנו מבייג'ינג לתל אביב..

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים