פרטי הטיול
תחת שמש טוסקנה

תחת שמש טוסקנה

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • פיאצה דל קאמפו בסיינה

  • פונטה וקיו בפירנצה

  • תצפית על המגדל הנטוי בפיזה

  • פיאצה מג'ורה ופיאצה נפטון בבולנויה

  • ביקור מיוחד בעיירות דרך הקיאנטי כולל טעימת יין

8
ימים
יום
1

תל אביב-רומא

מנמל התעופה בן גוריון נמריא לאומא, בירת איטליה. לאחר הנחיתה ניסע לבית המלון ללינה לקראת תחילתה של חוויה בלתי נשכחת.

יום
2

חבל טוסקנה-סיינה

עם בוקר ניסע לעבר חבל טוסקנה. נערוך ביקור בסיינה, בה הזמן עמד מלכת. נהלך בסימטאותיה העתיקות, נראה את הכיכר המרכזית של העיר פיאצה דל קאמפו שהשתמרה כפי שהייתה בימי הביניים ומבניה העתיקים משמשים כיום כתפאורה לתעשית הסרטים הבינלאומית. בתום הביקור ניסע למלוננו בו נשהה עד תום הטיול.

יום
3

פירנצה

נקדיש את היום לפירנצה, בירת חבל טוסקנה, ערש הרנסנס האיטלקי והיפה שבערים האיטלקיות. נצא לסיור במרכז ההיסטורי של העיר, נראה את הדואומו-"שערי גן עדן" של בית הטבילה, מגדל הפעמונים של ג'וטו, כיכר הסניורה שמשמשת עד היום כמרכז הפוליטי של העיר, פונטה וקיו-"הגשר העתיק" שעובר מעל נהר הארנו החוצה את העיר ונעלה לתצפית מן הכיכר הגדולה ע"ש מיכאלאנג'לו. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) לביקור במוזיאון האקדמיה-משכנו הקבוע של פסל דוד המקורי.

יום
4

לוקה-פיזה-וולטרה

נתחיל את היום עם טיול בחלקו המערבי של חבל טוסקנה. נבקר בלוקה, מן היפות שבערי איטליה, המשמרת את האוירה הקסומה של ימי הביניים. נרה את הכיכר המרכזית-פיאצה סן מיקלה ואת הדואומו-הקתדרלה המרשימה מהמאות 11-13. לאחר מכן ניססע לראות את "הנס" של פיזה, המגדל הנטוי המפורסם שנבנה במאה ה-12 ונחשב לטעות הבנייה המפורסמת ביותר בעולם. נמשיך לוולטרה, עיר השוכנת על צוק אדיר מימדים ונסייר בכיכר המרכזית המוקפת בארמונות ובניינים מימי הביניים. נראה את השער האטרוסקי כבן 2500 שנה ונטייל ברחוב הפנורמיי פומטי. בתום הסיור נחזור לבית המלון.

יום
5

אמיליה-רומאניה-בולוניה-מודנה-פארמה

היום נעזוב באופן זמני את טוסקנה וניסע צפונה אל החבל אמיליה-רומאניה, הידוע כאחד מהאזורים הקולינריים החשובים באיטליה. נתחיל עם ביקור בבירת הבחל עיר האוניברסיטאות בולוניה. נסייר בכיכרות המרכזיים של העיר פיאצה מג'ורה ופיאצה נפטון וניראה את שני המגדלים המהווים את סמלה של העיר. לאחר מכן נבקר בעיר מודנה הנחשבת לבירתו הבלעדית של החומץ הבלסמי הטוב בעולם. נסייר במרכזה ההיסטורי וניראה את הכיכר המרכזית של העיר-פיאצה גרנדה-בה הקתדרלה וארמון העיר. האתר הוטכרז ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולמית תרבותי. מכאן ניסע לפארמה -עיר מולדתה של גבינת פארמיג'אנו. ניראה את הקתדרלה העתיקה מהמאה ה-11 ועוד. בתום היום היפה נחזור למלוננו.

יום
6

דרך הקיאנטי-מונטריג'וני

היום ניסע ב"דרך קיאנטי". בדרכנו נבקר בעיירות הציוריות ונטעם מיין הקיאנטי. לאחר מכן נבקר בכפר מונטריג'וני, המוקף חומה מבוצרת עם 14 מגדלים ושוכן על גבעה קטנה החולשת על תצפית מרהיבה. בערב יוכלו המעוניינים לצאת (בתוספת תשלום) לארוחת ערב טיפוסית בליווי מוסיקה וריקודים.

יום
7

יום חופשי (אסיזי ופרוג'ה)

יום חופשי להשלמת ביקורים בחבל טוסקנה. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לנסוע לחבל אומבריה הירוק השוכן מזרחית לחבל טוסקנה. בדרכנו נחלוף על פני אגם טרסימנו, הרביעי בגודלו באיטליה. נבקר באסיזי היושבת על הר סובזיו ומשקיפה על נוף העמק שלמרגלותיו. נבקר בבזיליקה על שם פרנסיסקוס הקדוש, ומשם נמשיך אל מרכז העיר ונראה את מקדש האלה מינרווה. נמשיך בנסיעה אל פרוג'ה, בירת אומבריה ומשכנה של אוניברסיטת הזרים המפורסמת. נטייל במדרחוב הציורי ובין החנויות הרבות שבו, נגיע לכיכר המרכזית ובה מזרקה גדולה ויפה, והדואומו (בית התפילה המרכזי) האוצר בתוכו את טבעת הנישואין של מריה, אימו של ישו. בתום הביקור נחזור למלוננו שבחבל טוסקנה.

יום
8

סן ג'מיניאנו-תל אביב

הבוקר ניסע לביקור בעיירת המגדלים העתיקה-סן ג'ימיניאנו בה השתמרה תפאורה ארכיטקטונית יוצאת דופן, הודות לתחרות ביןן אצילי העיר, מי יבנה מגדל גבוה יותר מעל ארמונו. בתום הביקור ניסע לשדה התעופה בדרכנו חזרה הביתה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים