פרטי הטיול
אירופה המשפחתית

אירופה המשפחתית

צרפת, בלגיה, הולנד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • כפר הדייגים וולנדם, חווה לייצור גבינות ומפעל לקבקבי עץ

  • ביקור מיוחד בכפר טחנות הרוח "זאנסה סחאנס"

  • אמסטרדם – בית אנה פרנק

  • מדורודם – הפארק המיניאטורי

  • אפטלינג – "יער הקסמים"

  • ברוז' – עיר השוקולד והתעלות

  • פריס – שיט על נהר הסיין

8
ימים
יום
1

ת"א-בריסל, כפר הדייגים וולנדם, כפר טחנות רוח, אמסטרדם

ניפגש בנמל התעופה בן-גוריון ונמריא לבריסל. לאחר הנחיתה נסע לכפר הדייגים הציורי וולנדם ונלמד על מאבקו המתמשך של העם ההולנדי בכמויות המים הגדולות. נמשיך לביקור מרתק בחוות גבינות ובמפעל לייצור קבקבי העץ המסורתיים. נסע לכפר טחנות הרוח המיוחד "זאנסה סחאנס" ונבקר באחת מטחנות הרוח האופייניות להולנד ונלמד על תפקידן ההיסטורי. נערוך סיור הכרות באמסטרדם ונגיע אל מלוננו באזור.

יום
2

בית אנה פרנק, מדורודם

לאחר ארוחת הבוקר נערוך סיור באמסטרדם המכונה "ונציה של הצפון" בשל תעלות המים הרבות החוצות אותה. נספוג את האווירה ההולנדית המיוחדת - תעלות, בתים צרים וגשרונים ציוריים. נצפה על ארמון המלכה וכיכר "דאם" ונמשיך לביקור מרגש בבית אנה פרנק בו הסתתרה עם משפחתה וכתבה את יומנה המפורסם. לאחר הסיור יוכלו המעוניינים ליהנות משיט בתעלות הציוריות )בתשלום(. נמשיך לביקור בפארק המיניאטורי מדורודם. נהלך בשבילי הפארק ונתרשם מהמבנים המוקטנים של שכיות החמדה של הולנד – טחנות רוח, נמל ושדה תעופה, מבנים מיוחדים ועוד, ואף נוכל להשתתף בהפעלתם באמצעות מכשור אינטראקטיבי חדש. בסיומו של יום נשוב למלון.

יום
3

פארק אפטלינג – עולם של אגדות!

יום של הרפתקאות ושעשועים! היום נסע לפארק "אפטלינג" המכונה "יער הקסמים". נדהר ברכבות הרים )לנועזים שבינינו(, נשוט באבובים, נהלך בעולמות קסומים בין ענקים וגמדים ונהנה ממתקנים משעשעים. בתום יום רצוף חוויות מהנות נשוב למלוננו.

יום
4

ברוז', בריסל

נפרד מהולנד היפה ונסע לברוז' הציורית, המקסימה והרומנטית, אשר נבנתה בימי הביניים על שפת תעלות החוצות אותה, שוכנת בתוך תפאורה של צמחייה ירוקה. נסתובב בסמטאות העיר הציוריות ולא נחמיץ כמובן ביקור בחנויות הרבות לשוקולד הבלגי המפורסם בטעמו המשובח. נמשיך לבריסל, בירת בלגיה ואירופה המאוחדת. נבקר בכיכר "גראנד פלאס" המרשימה בשלל אורותיה הצבעוניים וכן נצפה בפסל המניקן פיס )הילד המשתין( מהמאה ה- 71, שהפך להיות סימלה של העיר ונגיע אל מלוננו.

יום
5

תחת שמי פריס - כל היום

היום נסייר בפריס הרומנטית ונצפה בכל המקומות המפורסמים ששמענו עליהם רבות- שדרות שאנז אליזה הרחבות על שלל בתי הקפה והחנויות היפות, שער הניצחון, מגדל האייפל המתנוסס גבוה גבוה מעל העיר, הרובע הלטיני הקסום, גני הטוילרי, אוניברסיטת הסורבון ועוד ועוד. אחה"צ יוכלו המעוניינים לבקר במוזיאון הלובר המפורסם )בתשלום(. בערב יוכלו המעוניינים לצאת לסיור בפריס המוארת )בתשלום(.

יום
6

דיסנילנד פריס – עולם קסום!

יום של כיף והרפתקאות בעולם האגדות והשעשועים של וולט דיסני- "דיסנילנד". נחצה את הגבול לעולם האגדות והדמיון ונבקר ב"ארץ הפנטזיות", "ארץ התגליות", "ארץ ההרפתקאות" ו"ארץ הגבולות", שיעבירו אותנו כבמטה קסמים לזמנים ולמקומות אחרים. נחצה את גשר טירת היפיפייה הנרדמת, נשוט לתוך ג'ונגל סבוך, נטוס במכוניות מתנגשות ורכבות הרים, נפגוש דמויות מוכרות ואהובות כמו מיקי מאוס, פינוקיו ופיטר פן וכמובן לא נחמיץ את התהלוכה המרהיבה של הדמויות מסרטיו האהובים של וולט דיסני. לאחר שנהנה מכל החוויות והאטרקציות, נשוב למלון.

יום
7

פריס - שיט על הסיין, תצפית על העיר

היום נעמיק את סיורנו בפריס. נערוך תצפית מרהיבה על העיר והסביבה ממגדל האייפל / מגדל המונפרנס ונמשיך לשיט על נהר הסיין, ממנו נצפה על קתדרלת נוטרדאם מזווית קצת אחרת. אחה"צ יוכלו המעוניינים לנסוע לביקור באחד מארמונות מלכי צרפת - וורסאי או פונטנבלו שמחוץ לפריס )בתשלום(. בערב יוכלו המעוניינים לצאת למופע קברט במועדון הלילה המפורסם "Paradis Latin" )בתשלום(.

יום
8

בריסל, ת"א

הבוקר נשלים את סיורנו בפריס המרתקת ועוד יוותר לנו זמן להשלמת קניות אחרונות. נפרד מצרפת ונסע לשדה התעופה של בריסל ממנו נמריא חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים