פרטי הטיול
הכוכב הרומני

הכוכב הרומני

רומניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בית הכנסת בברשוב

  • טירת בראן

  • ארמון פלש בסיניה

  • ביקור ביקב בסיגישוארה

  • מכרות המלח בסלניק פראחובה

7
ימים
יום
1

תל אביב – בוקרשט, מכרות המלח

נמריא מנמל התעופה ע"ש בן גוריון לטיסה קצרה שתביאנו לבוקרשט. עם הנחיתה ניסע צפונה להרי הקרפטים ולעיירה סלאניק, השוכנת על גדות נהר במחוז פראחובה. נבקר במכרות המלח הייחודיים של רומניה, הנחשבים לגדולים באירופה. נסייר בעומק המכרות ונלמד על הפעילות באזור, כולל תיירות המרפא אשר התפתחה במקום. בתום הביקור נמשיך למנזר הנזירות זמפירה ולעיר "הזהב השחור" - פלויישט, שם נוכל לבקר בקניון הגדול והחדיש ונוכל להחליף כסף למטבע הרומני, הליי. בתום הביקורים נמשיך למלון בסיניה, שבלב הרי הקרפטים. ארוחת ערב בופה.

יום
2

טירת בראן, דמבוביצ‘וארה

ניסע לטירת בראן, מקום בו ההיסטוריה והמסתורין חוברים זו לזה ונותנים חיים לאגדתו של דרקולה. הטירה הלבנה שמשקיפה על נופי העיר, נראית למרחק על שלל מגדליה העגולים והמחודדים. לאחר שנבקר בטירה המפורסמת, נמשיך למעבר ההרים דמבוביצ‘וארה ונערוך הליכה רגלית קצרה לאורכו של נחל הדמבוביצ'וארה. בתום הביקור אפשרות (בתשלום) לבקר בכפר מואצ'ו, כולל סיור בעגלות כפריות וארוחת צהריים באחד מבתי הכפריים במקום. חזרה למלון וארוחת ערב בופה.

יום
3

פרדיאל, סיניה, ארמון פלש

עם בוקר ניסע לפרידאל לתצפית בוקר מ"שלושת הארזים" (בעבר וילה של צ'אוצ'סקו). נמשיך לביקור בארמון פלש - אחד היפים באירופה. מכאן נצא לטיול רגלי דרך שווקי הקש האותנטיים לאורך נהר פלישור, נבקר בפארק המרכזי ונחזור למלון. אחה"צ - חופשי. למעוניינים אפשרות להצטרף (בתשלום) לטיול שטח מיוחד בן כ-4.5 שעות, שיערך בג'יפים 4X4. הטיול ייקחנו בנסיעה בהרים ובין היערות, כולל תצפית מגובה של כ-1700 מ'. נמשיך לאזור סכר ואגם יפה, נערוך הליכה רגלית קלה במעבר הרים ונעצור להפסקת אוכל (הארוחה לא כלולה). חזרה למלון וארוחת ערב בופה. יום 4.

יום
4

אגם סנטה אנה, בראשוב

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לאגם סנטה אנה, השוכן בלב שמורת טבע, בגובה של כ-950 מ' מעל פני הים ובלועו של הר געש כבוי. נטייל לאורך גדות האגם ונערוך פיקניק (הצטיידות אישית) על שפת האגם. נמשיך לבראשוב – "כתר הקרפטים". נסייר בעיר בעלת האופי והסגנון הגרמני, נצפה על הכנסייה השחורה, הקרויה כך עקב השריפה הגדולה בבראשוב לפני מאות שנים, אשר הותירה את הכנסייה מפויחת ונבקר בבית הכנסת המרשים שנוסד ב-1901 ושופץ לפני מספר שנים. נמשיך לבקר בגן פרס נובל, בו נמצא דיוקנו של יצחק רבין, חתן הפרס ובתום הסיור זמן לטייל רגלית בכיכר המרכזית ובמדרחוב. לקראת ערב חזרה למלון וארוחת ערב בופה.

יום
5

סיגישוארה

יום טיול לסיגישוארה, עירו של דרקולה. עם הגעתנו נערוך סיור במקום ונתרשם מהעיר המבוצרת, נראה את שערי ומגדלי המצודה. כמו כן נבקר במוזיאון ההיסטורי שבמגדל השעון, נראה את המנגנון העתיק של השעון מהמאה ה-17 ונהנה מתצפיות הנוף הנשקפות מהמגדל. נערוך ביקור ביקב (במידה ופתוח), בעל מסורת של 400 שנה ונטעם את ליקר ה"אפינט" (פירות יער). חזרה למלון וארוחת ערב בופה.

יום
6

פויאנה בראשוב, בראשוב

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור בעיירת הנופש וסקי החורף מהמפורסמות באירופה, פויאנה בראשוב. נמשיך לבראשוב, נטייל בלוויית מלווה הקבוצה וזמן פנוי לבילוי והנאה במרכז הקניות החדש Coresi Mall. לקראת ערב חזרה למלון וארוחת ערב בופה.

יום
7

בוקרשט - תל אביב

ניסע לבוקרשט, המכונה "פריס של מזרח אירופה". עם ההגעה נערוך סיור בו נראה את פארק הראסטראו ושער הניצחון משנת 1919. נחלוף על פני בית הממשלה, הארמון המלכותי ששימש בעבר את צ'אוצ'סקו ומולו ניצב בית הסנאט. נצפה על בית הכנסת ונראה את בית הפרלמנט, המבנה המרשים והשני בגודלו בעולם במספר החדרים שבו. המעוניינים יוכלו (בתשלום) להיכנס לסיור מודרך במבנה המרשים. בהמשך נוכל לבלות באחד ממרכזי הקניות הגדולים באזור. אחה"צ – ניסע לנמל התעופה לטיסת הערב חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים