פרטי הטיול
איטליה הקלאסית

איטליה הקלאסית

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • אגם גראדה

  • הרי הדולומיטים

  • כיכר סן מרקו בונציה

  • המרפסת של יוליה בורונה

  • בית האופרה לה סקלאה במילאנו

  • כיכר דל קאמפו בסן ג'ימיניאנו

  • תצפית על המגדל הנטוי בפיזה

7
ימים
יום
1

ת"א – צפון איטליה

ניפגש בשדה התעופה לטיסה ישירה לאיטליה. לאחר הנחיתה נצא בנסיעה לסרמיונה, עיר ציורית הבנויה על לשון יבשה באגם גארדה. נסייר בסמטאות הצרות של העיר ונראה את המצודה והחומות העתיקות. לאחר מכן נמשיך לוורונה, עירם של רומיאו ויוליה וסיפור אהבתם הבלתי נשכח ממחזהו של שקספיר שהקנה לעיר את פירסומה הרב. נסייר בכיכר המרכזית ונראה את הארנה וכמובן שלא נוותר על ביקור בביתה של יוליה שם נראה את המרפסת המפורסמת. נמשיך למלוננו שבאזור.

יום
2

ונציה

יום נפלא מחכה לנו ובמהלכו נבקר בעיר ששמה הולך לפניה כיפה והרומנטית שבערי העולם – ונציה. העיר בנויה ברוב פאר והדר בין תעלות מים ובמשך שנים היתה למעצמה אירופאית וים תיכונית אשר ספגה השפעות תרבותיות רבות, הניכרות היטב בכל אחת משכיות החמדה הממלאות אותה. נשוט בסירה פרטית אל העיר ונתחיל את ביקורנו בכיכר סאן מרקו, נתרשם מאומנות ואדריכלות הרנסנס וכמובן ממאות היונים שיקיפו אותנו. נמשיך ונראה את גשר הריאלטו המפורסם, את ארמון הדודג'ים ואת הכנסייה הביזנטית, ונסיים בביקור בגטו היהודי. בהמשך היום המעוניינים יוכלו לצאת (בתוספת תשלום) לשייט גונדולות בתעלות העיר או לביקור באי התחרה. בתום היום נחזור למלוננו.

יום
3

הרי הדולומיטים

יום שכולו טבע מופלא באזור ההררי הנחשב ליפה ביותר באיטליה - הרי הדולומיטים. ניסע על הכביש המוביל צפונה, נעצור לביקור באגם קארצה החבוי בתוך יער קסום ומוקף ברכסי הדולומיטים המשתקפים בו. נערוך סיור לאורך גדת האגם ונתפעל מצבעו הייחודי. נמשיך את נסיעתנו דרך תמונות הנוף המרהיבות של רכסי ההרים הירוקים, לאורך הדרך נחלוף על עיירות סקי ציוריות, אגמים חבויים, נהרות ומפלים. נעצור לתצפיות וצילומים לאורך הדרך, נשקיף על העמקים והאגמים השוכנים למרגלותיהם. נמשיך את נסיעתנו, נעפיל למעבר ההרים "סלה" השוכן בגובה של 2,250 מטר מעל פני הים ונערוך תצפית "מהמרפסת" הצופה אל האזור המופלא. את היום נסיים בעיירה הציורית אורטיזיי שם נסייר בסימטאות היפות ונהנה מהאוירה הייחודית של המקום. בתום היום מלא הטבע נחזור למלוננו.

יום
4

אגם גראדה

את היום נקדיש לסיור באגם הגדול בצפון איטליה – אגם גראדה. מסביב לאגם פזורות עיירות ציוריות רבות שכל אחת מהן היא חוויה בפני עצמה. ניסע בדרך היפה המקיפה את האגם כשאת הדרך ילוו תמונות הנוף של ההרים העצומים והאגם הקסום. נעצור לתצפית באחת מנקודות הדרך ולביקורים בכמה מן העיירות ככל שהזמן יותיר לנו. המעוניינים יוכלו לצאת (בתוספת תשלום) לשייט קסום באגם. בתום הסיור ניסע למלוננו.

יום
5

פירנצה

את היום נקדיש לבירת האומנות והרנסנס, פירנצה. העיר שהיא גם בירת מחוז טוסקנה - מהווה סמל לאומנות הרנסנס המרהיבה. נתחיל את סיורנו בכיכר הדואמו בה הכנסייה השנייה בגודלה באיטליה, נראה את בית הטבילה ובו "דלתות גן העדן" ונתפעל ממגדל הפעמונים של ג'וטו. נטייל ברחובות העיר אל כיכר הסניורה- מוזיאון פתוח ובו מיטב היצירות של אמנים מפורסמים. נמשיך לכיכר הרפובליקה שבתקופה הרומית שימשה כפורום העיר. בתום היום הנפלא נחזור למלוננו.

יום
6

סן ג`ימיניאנו – סיינה

היום נבקר בעיירה סן ג`ימיניאנו, השוכנת על ראש הגבעה באזור קיאנטי, המפורסם בתוצרת היין והכרמים שלו. העיירה נראית מרחוק הודות למגדליה הזקופים. נטייל בסמטאותיה ונצפה על הנוף המרהיב. נמשיך במסעינו לסיינה הבולטת בגגותיה האדומים המעטרים שלוש גבעות עגלגלות. העיר משקיפה על שני עמקים פוריים, בהם שתולים גפנים, עצי זית כסופי עלים וגידולי שדה שונים. בין חומותיה מסתתרים אוצרות אמנות ותרבות מרובים. נראה את הדואומו המפורסם וכיכר דל קאמפו מהיפות באירופה ומפורסמת במרוץ הפאליו הנערך בה, פעמים בשנה. לעת ערב נשוב למלוננו.

יום
7

פיזה - לוקה - וינצ'י - ת"א

נצא ליום נפלא בטוסקנה. נתחיל בביקור בעיר פיזה, לתצפית על המגדל הנטוי הידוע בעולם, המושך אליו מדי שנה אלפי תיירים. לאחר מכן ניסע לעיר לוקה המוקפת חומה, נסייר בסימטאותיה הציוריות של העיר המשמרות אווירה מיוחדת. נראה את שרידי האמפיתאטרון העתיק שכיום מהווה את הכיכר המרכזית של העיירה ונראה את הבתים מתקופת ימי הבניים המקיפים את הכיכר בצורה אליפטית. בחלקו השני של היום נבקר בעיר וינצ'י - עיר הולדתו של גדול אומני הרנסנס ליאונרדו דה וינצ'י. בדרכנו לעיר ניסע דרך "טוסקנה האמיתית": כפרים ציוריים שטוסקנה כל כך ידועה בהם, נראה את הכרמים לאורך הדרך, הגבעות הירוקות, והבתים בעלי הגגות האדומים הפזורים על הגבעות. עם ההגעה לעיר נבקר בבזיליקת סנטה קרוצ'ה בה הוטבל ליאונרדו דה וינצ'י. נמשיך ונסייר בסימטאות העתיקות של העיר ונהנה מהאווירה מיוחדת שלהן. בתום היום ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה לת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים