פרטי הטיול
כיף משפחתי בארץ האגמים -לשומרי מסורת

כיף משפחתי בארץ האגמים -לשומרי מסורת

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • פארק השעשועים גראדלנד

  • המרפסת של יוליה

  • פארק מים

  • פארק הסרטים

  • הארנה של ורונה

  • ארמון הדודג'ים

7
ימים
יום
1

ת"א – ורונה

ניפגש בשדה התעופה על שם דוד בן גוריון לטיסה "לארץ האגמים" של צפון איטליה. לאחר הנחיתה וסידורים פורמאליים נתחיל את סיורנו באזור בעיר הקסומה סרמיונה. עיר ציורית הבנויה על לשון יבשה באגם גרדה. נסייר בסמטאות הצרות של העיר, נראה את המצודה והחומות העתיקות ולאחר מכן נמשיך לעיר וורונה. וורונה עירם של רומיאו ויוליה וסיפור אהבתם הבלתי נשכח ממחזהו של שייקספיר הקנה לעיר את פרסומה הרב. נסיר בכיכר המרכזית ונראה את הארנה וכמובן שלא נוותר על ביקור בביתה של יוליה שם נראה את המרפסת המפורסמת. נמשיך למלוננו שבאזור.

יום
2

ונציה

יום נפלא מחכה לנו ובו נבקר בעיר ששמה הולך לפניה כיפה והרומנטית שבערי העולם – ונציה. העיר הבנויה על תעלות מים המעניקים לה מראה מיוחד. נשוט בסירה פרטית אל תוך העיר ונתחיל את ביקורנו בכיכר סאן מרקו נתרשם מאומנות ואדריכלות הרנסנס וכמובן ממאות היונים שיקיפו אותנו. נמשיך את סיורנו בעיר ונראה את גשר הריאלטו המפורסם, את ארמון הדודג'ים ואת הכנסייה הביזנטית. ונסיים בסיור רגלי בגטו היהודי. בתום היום נחזור למלוננו.

יום
3

גרדהלנד

יום של כיף והנאה בפארק השעשועים הגדול באיטליה הגרדהלנד. הפארק ממוקם בקרבה לאגם גרדה המפורסם ובו מגוון רב של מתקני שעשועים לילדים ומבוגרים, רכבת הרים, מכוניות מתנגשות ועוד שלל אטרקציות ופעילויות.

יום
4

הרי הדולומיטים

לאחר ארוחת בוקר נצא ליום טיול באזור הטבע הנחשב ליפה ביותר באיטליה הרי הדולומיטים. ניסע דרך מעברי הרים ונטייל בין אגמים הממוקמים בלב מעברים אלו. נעצור לתצפיות על הנוף עוצר הנשימה ואף נערוך סיור רגלי בתוך הטבע המרשים והייחודי להרים אלו. נעצור לביקור בכמה מן העיירות הקסומות השוכנות על המדרונים של רכסי הדולומיטים ולאחר מכן נחזור למלוננו.

יום
5

יום שבת- יום חופשי

יום חופשי במלון למנוחת השבת.

יום
6

פארק המים – פארק הסרטים

יום נוסף של אטרקציות ופעילות לפנינו. נתחיל את היום בפארק הסרטים MOVIE STUDIOS ולאחר מכן נמשיך לפארק המים CANEVAWORLD עם שלל האטרקציות והפעילות ( יש להצטייד בבגדי ים).

יום
7

העיירות סביב אגם גראדה-תל אביב

את היום נקדי/ש לסיור באגם הגדול ביותר בצפון איטליה-אגם גראדה. מסביב לאגם פזורות עיירות ציוריות רבות שכל אחת מהן היא חוויה בפני עצמה. ניסע בדרך היפה המקיפה את האגם כשאת הדרך ילוו תמונות הנוף של ההרים העצומים והאגם הקסום. נעצור לתצפית באחת מנקודות הדרך ולביקורים בכמה מן העיירות (עד כמה שהזמן יאפשר לנו). לאחר מכן נוכל לצאת לשיט וביקור במפלי ורונה (בתוספת תשלום). בתום היום ניפרד מהאזור הקסום וניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים