פרטי הטיול
אי קסום בלב האוקיאנוס ההודי

אי קסום בלב האוקיאנוס ההודי

סרי לנקה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • מטעי התה

  • ביקור בבית יתומים לפילים

  • קומפלקס המערות המקדש המוזהב בדמבולה

  • רכיבה על פילים

  • מצודת סיגיריה

  • המקדש הבודהיסטי מקדש השן

  • מפלי סיינט קלייר

  • ביקור במפעל למסכות מסורתיות

  • ביקור במדגרת צבים

9
ימים
יום
1

תל אביב – קולמבו

נפגש בשדה התעופה בן גוריון ונצא בטיסה לקולומבו בירת סרי לנקה. לאחר הנחיתה בקולמבו נתחיל את טיולנו בביקור בכפר הדייגים הציורי נגומבו. נסייר בשוק הדגים הססגוני ולאחר מכן ניסע צפונה לכיוון העיר דמבולה.

יום
2

דמבולה

בדרכנו לדמבולה נעצור לביקור בבית היתומים לפילים שהוקם כחלק מן המאמצים לשמר את הפילים שכמעט נכחדו באזור. נצפה בפילים בדרכם לרחצה היומית ונשתתף בתהליך האכלתם. נמשיך את נסיעתנו ונגיע לעיר דמבולה שם נבקר בקומפלס חמש המערות "המקדש המוזהב", שהוכרזו כאתר מורשת עולמית ע"י אונסק"ו. נראה את ציורי הקיר המרשימים שבו מצויר בודהה בדימויים שונים. לינה וארוחת ערב באזור.

יום
3

דמבולה – סיגיריה- קנדי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לרכיבה על פילים בין ההרים הירוקים המקיפים אותנו. לאחר הרכיבה המרעננת, ניסע לכיוון העיירה סיגיריה ונבקר במצודה המרשימה, השוכנת על מצוק אדיר הצופה על נופים עוצרי נשימה. המצודה החצובה בסלע, ששימשה כביתו של המלך קסיאפה, כוללת מתחם גדול של גנים יפים וחדרי מערות המעוטרים בציורי קיר עתיקים ויפים. לאחר מכן נמשיך בנסיעתנו לכיוון העיר קנדי ובדרך נעצור באחת מחוות התבילינים שסרי לנקה ידועה בהם ובגינם זכתה לכינוי "ארץ התבלינים". נגיע לעיר קנדי בה נבלה את הלילה.

יום
4

קנדי

נקדיש את היום לביקור בעיר קנדי השוכנת בגובה של כ 480 מטר, לחופיו של אגם יפהפה, ומרכזת בתוכה שווקים ססגוניים ואתרים בעלי עניין רב. נתחיל את ביקורנו במקדש הנחשב לחשוב ביותר בעולם הבודהיסטי - "מקדש השן",בו, כך טוענים, שמורה אחת משיניו של בודהה. בחלקו השני של היום נותיר זמן לשיטוט חופשי בין בתי המלאכה המקומיים, והשווקים הצבעוניים של העיר. אחר הצהרים נחזה במופע פולקלור מקומי. לינה וארוחת ערב בקנדי.

יום
5

הגנים הבוטניים - מטעי התה – נוארה אליה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לפרדניה, שם נבקר בגנים הבוטאנים – מתחם יפהפה של גנים מלכותיים האוצרים בתוכם מגוון רב של עצים ופרחים. נמשיך את נסיעתנו לכיוון נוארה אליה, "עיר האור" - זוהי עיירה קסומה השוכנת בגובה של 1900 מטר ומסביבותיה נשקף נוף עוצר נשימה של טבע ירוק, מפלים ואגמים כחולים. נוארה אליה, נטועה בליבם של מטעי התה המפורסמים, שבגינם התפרסמה סרי לנקה (היא ציילון), בכל רחבי העולם. במהלך היום נבקר באחת ממפעלי התה הקיימים באזור ומייצרים את התה הנחשב לטוב בעולם ונוכל לצפות בקוטפות התה השקדניות, שמנקדות את המטעים הירוקים בהמוניהן, לינה בנוארה אליה.

יום
6

נאורה אליה – גול - בנטוטה

לאחר ארוחת בוקר במלון ניסע לכיוון העיר גול ( גאלה) בדרך נעצור לביקור קצר במפלי סיינט קלייר. גול עיר עתיקה המוקפת חומה ומוכרזת כאתר מורשת עולמית. יופיה של העיר הוא באופן בה נשתמרו בעיר המבנים מהתקופה הקולוניאלית. נראה את המבצר ההולנדי והכנסיות, נסתובב בין הרחובות היפים ונוכל להתרשם ממוצרי התחרה המוצעים למכירה שהעיר ידועה בהם. . בדרכנו למלון הנופש שברצועת החוף הלבנה של בנטוטה, נצפה ב"דייגי המוטות", אחד מסמליה המפורסמים של סרי לנקה, שממלאים את קו החוף של האוקייאנוס ההודי.

יום
7

בנטוטה – מדגרת הצבים- מפעל המסכות

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשייט נהרות במהלכו נוכל להתרשם מחיות הבר הרבות הבאות לנהר ולשתות. נמשיך בסיור וניסע לביקור במדגרת צבי הים המפורסמת. בדרכנו חזרה לבנטוטה נעצור לביקור במפעל המסכות המפורסם של האי קוסגודה . לינה באזור בנטוטה.

יום
8

בנטוטה – קולמבו

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכיוון קולמבו, עיר הבירה של סרי לנקה, עיר צבעונית השוכנת על חוף הים. נשוטט בין סמטאות העיר והשווקים הססגונים ונותיר זמן חופשי לקניות שלאחריו העברה לבית המלון. לינה בקולמבו.

יום
9

קולמבו – תל אביב

השכמה מוקדמת ונסיעה לשדה התעופה לטיסה חזרה לת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים