פרטי הטיול
היער השחור בארץ הקוקייה

היער השחור בארץ הקוקייה

גרמניה, צרפת, שוויץ

האטרקציות העיקריות בטיול:
8
ימים
יום
1

תל אביב – מינכן, שטוטגרט

נפגש בנמל התעופה בן גוריון ונמריא למינכן, בירת חבל בוואריה, השוכנת על גדות נהר האיזר בדרום המדינה. לאחר הנחיתה נערוך סיור הכרות בעיר, נתרשם מהמבנה האורבאני הייחודי של העיר, נראה את ה"שטאכוס", הלא היא כיכר קרל, שער הכניסה המפורסם אל העיר העתיקה, אשר יובילנו הישר אל המדרחוב המפורסם. נראה את סמלה של מינכן – קתדראלת "גבירתנו" הגותית על שתי כיפותיה המרהיבות בדמות הבצל. נמשיך לכיכר מריאן – לב העיר העתיקה בה שוכן בית העירייה המרשים ונקנח בביקור בכיכר מקס ג'וזף המעוטרת במבנים מפוארים. לאחר הביקור נסע אל מלוננו בשטוטגרט.

יום
2

שטוטגרט, טובינגן

היום נבקר בשטוטגרט, בירת מדינת באדן- וירטמברג. נסייר בעיר הרב-גונית שנוסדה במאה ה 13 - והפכה לעיר הרוזנים העשירים. נתרשם מכיכר הארמון הגדולה, "הארמון החדש", בית האופרה, בניין הבורסה לשעבר במדרחוב קוניג, מוזיאון קונץ המודרני, הארמון הישן, כיכר שילר, כנסיית סטיף הגותית ובית העירייה שבכיכר השוק. נמשיך לטובינגן - עיר אוניברסיטאית השוכנת על גדות נהר הנקר. נשוטט בסמטאות העיר העתיקה, נתרשם מחזיתות המבנים בסגנון ימי הביניים, נראה את בניין העירייה ונהנה מהאווירה הצעירה והתוססת של העיר שמרכזה הוא האוניברסיטה – אחת הקדומות באירופה, המושכת אליה צעירים מרחבי העולם. בסיומו של יום נשוב אל מלוננו.

יום
3

"הדרך הרומנטית"

יום חופשי לפנינו. המעוניינים יוכלו לנסוע (בתשלום) ליום טיול באזור "הדרך הרומנטית" המפורסמת. נבקר ברוטנבורג אוב דר טאובר, הנחשבת ליפה בערי "הדרך הרומנטית". נתרשם ממבניה של העיר הבנויים בסגנון ימי הביניים, נשוטט בסמטאותיה הציוריות, בין בתים עתיקים וחומות העיר, נראה את כיכר השוק ובית העירייה. נמשיך לוירצבורג השוכנת על נהר המיין. נראה את המצודה החולשת על העיר, הגשר העתיק ביותר שנבנה על נהר המיין, המרקט- פלאץ, והגנים הנפלאים של ארמון העיר. לעת ערב נשוב למלון.

יום
4

באדן באדן, שטרסבורג

יום נסע לבאדן באדן, עיר המרחצאות והמרפא בעלת המוניטין הבינלאומי. נסייר לאורך הטיילת על נהר האוסבך ונתרשם ממבניה: הטרינקלה, הקזינו, הקורהאוס ובית האופרה המהווים את המרכז התרבותי היוקרתי של העיר. נמשיך לשטרסבורג, בירת חבל אלזס הצרפתי, עיר האוניברסיטאות. נתרשם מיופייה של העיר העתיקה, נראה את הקתדראלה נוטרדאם, סמל הארכיטקטורה האלזסית ונטייל בכיכר קלבר וכיכר גוטנברג המרשימות . בסיומו של יום נגיע אל מלוננו באזור אלזס.

יום
5

מפלי טריברג, שיט באגם טיטי

היום נסע לעיירה טריברג המקסימה, עיר שעוני הקוקייה, נחלוף על פני בתי חווה ציוריים הממוקמים בלב היער השחור ונגיע למפלי טריברג, הנשפכים ב 7 -מפלים מרשימים מגובה של 163 מ' על צוקי סלע ענקיים. נהלך בסמוך למפלים המרהיבים, נצלם ונצטלם. משם נסע לאגם טיטי הציורי והפסטורלי, מאגר מים טבעי, אשר מושך אליו מטיילים רבים. נערוך שיט באגם, נהנה מהאווירה המיוחדת שבמדרחוב הסמוך לו ולעת ערב נשוב למלון.

יום
6

מפלי הריין, שטיין אם ריין, אגם בודן

היום נסע לטיול באזור שפהאוזן שבשוויץ, לביקור במפלי הריין משם נמשיך לאגם בודן שבגבול שלושת המדינות שוויץ, גרמניה ואוסטריה, נעצור לביקור בעיירה היפיפייה שטיין אם ריין ולאחריה נמשיך אל העיר קונסטנץ הידועה בעברה ההיסטורי המרשים. נראה את הפסל האימפריאלי, האנדרטה לזכר יהודי קונסטנץ, בית הכנסת, מזרקת הקיסרים ובית העירייה על הפרסקאות הנפלאים שלו.

יום
7

פרייבורג, קולמר

היום נסע לפרייבורג הנחשבת לבירת היער השחור. נטייל בכיכר השוק ונספוג את אווירת העיר הקסומה. נראה את הקתדראלה ובבית המסחר המרהיב ביופיו. נטייל במדרחוב קייזר האלגנטי, נראה את בית העירייה ובית צום ולפיש המהודר. נמשיך בדרכנו לקולמר, בירת "דרך היין" של אלזס ומהיפות בערי האזור. נסייר בעיר המכונה "ונציה הקטנה" בגלל הנהר העובר בין בתיה, נראה את בית העירייה, המנזר הדומיניקאני הישן ומוזיאון אונטרלינדן , הידוע בזכות יצירת המופת של המזבח מאיזנהיים. בסיומו של יום נשוב למלוננו.

יום
8

מינכן, תל אביב

בשעת בוקר מוקדמת נפרד מחבל אלזס ונסע לשדה התעופה הסמוך למינכן, ממנו נמריא חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים