פרטי הטיול

היער השחור בארץ הקוקייה

היער השחור בארץ הקוקייה

גרמניה, צרפת, שוויץ

האטרקציות העיקריות בטיול:

8
ימים
יום
1

תל אביב, שטוטגרט

נטוס לשטוטגרט בדרום גרמניה. לאחר הנחיתה ניסע למלוננו באזור בו נלון במשך כל הטיול.

יום
2

פראודנשטאדט, אגם מומלזה, באדן באדן

פראודנשטאדט נקראת גם "עיר האושר". נסייר בעיר, נראה את הקתדראלה האוונגלסטית ומזרקות העיר וונוס "המשועבדת". נוכל גם ליהנות מספל קפה משובח עם עוגת היער השחור. נלקק את האצבעות ונמשיך בנסיעה בדרך ה- 500, מהיפות שבדרכי היער השחור אל אגם מומלזה. נהנה מנוף האגם הפסטורלי וניסע לבאדן באדן, עיר המרחצאות והמרפא הנודעת בעולם. נצעד לאורך הטיילת על נהר האוסבך ונתרשם מהטרינקלה, הקזינו, הקורהאוס ובית האופרה המשמשים כמרכז התרבות היוקרתי.

יום
3

חבל אלזס - שטרסבורג, אוברניי

נחצה את נהר הריין לביקור בחבל אלזס הצרפתי. נסייר בשטרסבורג, בירת החבל, עיר האוניברסיטאות. נתרשם מיופייה של העיר העתיקה, נראה את הקתדראלה נוטרדאם, סמל הארכיטקטורה האלזסית ונטייל בכיכר קלבר ובכיכר גוטנברג המרשימות. נמשיך לאוברניי שעל דרך היין, השוכנת למרגלות מון סנט אודיל – הר יפהפה שבפסגתו מנזר המשקיף על כל חבל אלזס.

יום
4

– )"הדרך הרומנטית"(

יום חופשי לפנינו. המעוניינים יוכלו לבקר )בתשלום( באזור "הדרך הרומנטית" ובערי העתיקות – רוטנבורג אוב דר טאובר ווירצבורג.

יום
5

מפלי הריין, שטיין אם ריין, אגם בודן

מפלי הריין באזור שאפהאוזן שבשווייץ הם מאתרי הטבע היפים ביותר באירופה. מכאן נמשיך לאגם בודן שבגבול שלושת המדינות שוויץ, גרמניה ואוסטריה. נעצור לביקור בעיירה היפה שטיין אם ריין וממנה ניסע לקונסטנץ בעלת העבר ההיסטורי המרשים. נראה את הפסל האימפריאלי, האנדרטה לזכר יהודי קונסטנץ, בית הכנסת, מזרקת הקיסרים ובית העירייה על הפרסקאות הנפלאים שלו.

יום
6

פרייבורג, קולמר

פרייבורג היא פנינת דרום היער השחור. נטייל בכיכר השוק ונספוג את אווירת העיר הקסומה. נבקר בבית הכנסת היהודי, בקתדראלה ובבית המסחר המרהיב ביופיו. נטייל במדרחוב קייזר האלגנטי, נראה את בית העירייה ובית צום ולפיש המהודר. נמשיך בדרכנו לקולמר, בירת "דרך היין" של אלזס ומהיפות בערי האזור. נסייר בעיר המכונה "ונציה הקטנה" בזכות הנהר העובר בין בתיה, נראה את בית העירייה, המנזר הדומיניקאני הישן ומוזיאון אונטרלינדן.

יום
7

מפלי טריברג, אגם טיטי, טובינגן

טריברג היא עיר שעוני הקוקייה. כאן הם הומצאו וכאן עדיין מייצרים אותם. נמשיך ונחלוף על פני בתי חווה בלב היער השחור ונגיע למפלי טריברג - שבעה מפלים מרשימים המזנקים מגובה 163 מ' על צוקי סלע ענקיים. נמשיך לאגם טיטי - שמורת טבע שלווה שמושכת מטיילים רבים. אחר הצהריים נגיע לטובינגן- עיר אוניברסיטאית השוכנת על גדות נהר הנקר. נשוטט בסמטאות העיר העתיקה, נתרשם מחזיתות המבנים בסגנון ימי הביניים, נראה את בניין העירייה ונהנה מהאווירה הצעירה והתוססת.

יום
8

שטוטגרט

שטוטגרט היא עיר אצולה עתיקה, בה התגררו הרוזנים העשירים. נבקר בכיכר הארמון הגדולה, "בארמון החדש", בבית האופרה, בבניין הבורסה לשעבר במדרחוב קוניג, מוזיאון קונץ המודרני, בארמון הישן, בכיכר שילר, בכנסיית סטיף הגותית ובבית העירייה שבכיכר השוק. נספיק גם לערוך קניות אחרונות ובערב נטוס ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים