פרטי הטיול

צפון איטליה, כולל האגמים גרדה וקומו

צפון איטליה, כולל האגמים גרדה וקומו

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • ורונה
  • פדובה
  • בסאנו דל גראפה
  • ונציה
  • אגם גרדה
  • אגם קומו
8
ימים
יום
1

תל אביב, צפון איטליה, "אל בורגטו", מנטובה

נמריא לצפון איטליה . לאחר הנחיתה ניסע לכיוון העיירה וולאג'יו סול מינצ'יו לביקור בפנינת האזור, ה בורגטו , כפר עתיק קטן, מדהים ביופיו שבתיו הקטנים יושבים ממש על מי נהר המינצ'ו. נמשיך לעיר מנטובה המוקפת באגמים מלאכותיים שתוכננו במאה ה 12- על ידי האדריכל הנודע אלברטו פיטנטינו. נערוך סיור במרכזה ההיסטורי, אשר הוכרז על ידי אונסקו כאתר מורשת עולמית תרבותי. נראה את הקתדראלה המרשימה, ארמון הדוכס ועוד. בתום הביקורים ניסע ל מלוננו ב אזור ונציה.

יום
2

ויצ'נזה, ורונה

היום נבקר בויצ'נזה, עירו של הארכיטקט המפורסם פאלאדיו. נהלך ברחובה הראשי של העיר ונהנה מהארכיטקטורה המיוחדת של הארמונות, הכיכרות והחנויות האלגנטיות. נמשיך לביקור בעיר האוהבים ורונה, עירם של רומיאו ויוליה שכונתה בעבר "רומי הקטנה". נטייל דרך המדרחוב האלגנטי של העיר אל חצר ביתה של יוליה, שם נראה את המרפסת ממנה הקשיבה יוליה לסרנדות מפיו של רומיאו אהוב ליבה. לאחר שנצטלם למזכרת ליד פסלה של יוליה שניצב בחצר ביתה, נטייל בכיכר השוק ונראה את האמפיתיאטרון הרומאי העתיק, הארנה, מבנה אליפטי מרשים ששימש למלחמות גלדיאטורים בעברו ומארח עד היום מופעי אופרה מפורסמים מידי שנה.

יום
3

אגם גארדה – סירמיונה

נקדיש את היום לטיול מסביב לאגם גארדה , הגדול באגמי איטליה. האגם והעיירות הציוריות השוכנות לחופו מהווים מוקד משיכה לתיירים מכל העולם. ניסע על קו החוף של האגם ונבקר בכמה מן העיירות וביניהן העיירה סירמיונה היושבת על לשון של יבשה צרה שחודרת אל האגם בחלקו הדרומי. העיירה מפורסמת גם בזכות גלידריות הרבות שמציעות מבחר אדיר של גלידה איטלקית. נוכל גם לשוט (בתשלום) מסביב לסירמיונה ולהנות ממבט מרהיב על העיירה מלב האגם. לאחר הביקור יוכלו המעוניינים (בתשלום) לנסוע צפונה לביקור בשמורת הטבע של מפלי וארונה, מהגדולים בצפון איטליה ו לשוט לעיירה לימונה סול גארדה, עיירה יפהפיה, מרושתת בסמט

יום
4

בסאנו דל גראפה , פדובה

ניסע לביקור ב עיירה – בסאנו דל גראפה, הנחשבת לבירת משקה הגראפה של איטליה. נטייל בעיירה הקסומה שיושבת למרגלות הר הגראפה ונחצה ברגל את גשר העץ ההיסטורי, מן המאה ,16-ה ממנו נערוך תצפית על נהר הברנטה שחוצה את העיירה . נמשיך ל פדובה , עיר אוניברסיטאית חשובה שנוהלה מאז היווסדה בשנת 1222 על ידי הסטודנטים עצמם ולא על ידי גורמי דת. נשוטט בין הכיכרות שסגנונן הארכיטקטוני שונה וייחודי ונבקר בכנסיית סנט אנטוניו המרשימה שמושכת אליה מאמינים מכל קצווי תבל. בתום הביקורים נשוב לבית המלון.

יום
5

( הרי הדולומיטים )

יום חופשי. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום טיול בהרי הדולומיטים - אחד האזורים היפים והמרתקים ביותר באירופה. ננוע צפונה בנוף ציורי ונחלוף על פני עיירות הלקוחות כאילו מהאגדות. הדרך המפותלת בין ההרים , תוביל אותנו בנתיב עוצר נשימה , לפסגות מושלגות, אגמים, יערות עבותים וכפרי עץ הטובלים בירק. בדרכנו נבקר לביקור בעיירות הקטנות, באחד מהאגמים הקטנים ונעצור במעברי ההרים, כדי להתפעל מתצפיות הנוף המרהיבות. לעת ערב נחזור למלוננו.

יום
6

אגם קומו - קומו, מילאנו

הבוקר ניסע לעבר אגם קומו, אחד היפים באיטליה. נסייר בעיירה האלגנטית קומו, ממנה נשקף נוף יפה אל האגם. נטייל ברגל בין המסעדות, החנויות ובתי הקפה ונהנה מהשלווה השורה על העיר. נמשיך לעיר הנוצצת ,נואמיל הבירה הכלכלית של איטליה ובירת האופנה העולמית . נבקר בכיכר הדואומו ה מרשימה על שלל מבניה, נלך בגלריית ויטוריו עמנואל השני, נצפה אל בית האופרה לה סקאלה די מילאנו ונטייל להנאתנו במדרחוב המפורסם בחנויות ומותגים. בתום הביקור בעיר נשוב למלוננו

יום
7

ונציה

היום מוק דש לונציה, היפה שבערי איטליה . נהלך על פניי איים וגשרים בסמטאות הסבוכות , נבקר ב"גטו" היהודי שנוסד כאן במאה ה 16- וממנו נולד המושג "גטו", נראה את גשר הריאלטו, המפורסם המגשר בין שתי גדותיה של התעלה הגדולה וכן את גשר האנחות. נ קדיש זמן לטיול בכיכר סן מרקו על היונים שבה ונצפה על אתריה המרכזיים, הקתדראלה, מגדל הפעמונים וארמון הדוג'ים המרהיב. המעוניינים יוכלו להצטרף לביקור באי הזכוכית מורנו או באי בורנו (בתשלום) ו לשוט בגונדולות , באוויר ה הרומנטית של העיר המיוחדת (בתשלום). בתום הביקור נשוב לבית המלון.

יום
8

צפון איטליה, תל אביב

תם ונשלם הטיול. נארוז את שלל החוויות והרשמים וניסע לנמל התעופה ונמריא מוקסמים מהנופים ומהחוויה, חזרה הביתה עם טעם של עוד .

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים