פרטי הטיול
צפון איטליה, כולל האגמים גרדה וקומו

צפון איטליה, כולל האגמים גרדה וקומו

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ורונה

  • פדובה

  • בסאנו דל גראפה

  • ונציה

  • אגם גרדה

  • אגם קומו

8
ימים
יום
1

תל אביב, צפון איטליה

נמריא לצפון איטליה . לאחר הנחיתה ניסע ל מלוננו באזור ברשיה, אשר בחבל לומברדיה, מהעשירים והמפוארים במדינה

יום
2

אגם גרדה-סירמיונה, שיט בסירות מרוץ, שמורת הטבע של מפלי וארונה

נקדיש את היום לטיול מסביב לאגם גארדה, הגדול באגמי איטליה. האגם והעיירות הציוריות השוכנות לחופו משמשים מוקד משיכה לתיירים מכל העולם. ניסע על קו החוף של האגם ונבקר בכמה מן העיירות ביניהן - סירמיונה היושבת על לשון יבשה צרה החודרת לאגם בחלקו הדרומי. העיירה מפורסמת גם בזכות גלידריות הרבות המציעות מבחר אדיר של גלידה איטלקית. נצא לשיט מרגש בסירות מרוץ ונירא ה את סרמיונה מזווית קצת אחרת. נמשיך לצפון האגם ונבקר בשמורת הטבע של מפלי וארונה, מהגדולים במפלי צפון איטליה. בתום הביקורים נחזור לבית המלון.

יום
3

מילאנו, אגם מגי'ורה - סטרזה

ניסע מערבה לעבר אגם מג'יורה. נסייר בעיירה האלגנטית סטרזה , ממנה נשקף נוף יפה אל האגם. נטייל ברגל בין המסעדות, החנויות ובתי הקפה ונהנה מהשלווה השורה בעיר. המעונייני ם יוכלו (בתשלום) לשוט לאי "איזולה בלה" (האי היפה"), לבקר בארמונם המפואר של משפחת בורו מאו ולהתפעל מהגנים המרשימים המקיפים אותו. לאחר הביקור נמשיך לבירת חבל לומברדיה - העיר הנוצצת ,נואמיל ה בירה הכלכלית של איטליה ובירת האופנה העולמית . נבקר בכיכר הדואומו ה מרשימה על שלל מבניה, נלך בגלריית ויטוריו עמנואל השני, נצפה בבית האופרה לה סקאלה די מילאנו ונראה את פיסלו של הגאון לאונרדו דה וינצ'י הניצב לידו. נחזור למלון.

יום
4

פארמה, מודנה, אזור ונציה

הבוקר נשים פעמינו דרומה לעבר חבל אמיליה רומנייה. נבקר בפארמה – מקום היצור של הגבינה המפורסמת פרמזן. ניראה את מרכזה ההיסטורית של העיר בו הקתדראל ה העתיקה עם ציורי קיר מתקופת הרנסאנס. נמשיך למודנה השוכנת בעמק נהר הפו וידועה כ"בירת החומץ הבלסמי " ובעיקר בתעשיית רכבי היוקרה פרארי, מזראטי, למבורגיני המיוצרים במקום. בתום הביקורים נמשיך למלונינו באזור ונציה.

יום
5

ויצ'נזה , בסאנו דל גראפה , פדובה

היום נבקר בויצ'נזה, עירו של הארכיטקט המפורסם פאלאדיו. נהלך ברחובה הראשי של העיר ונהנה מהארכיטקטורה המיוחדת של הארמונות, הכיכרות והחנויות האלגנטיות. נמשיך לביקור ב עיירה – בסאנו דל גראפה, הנחשבת לבירת משקה הגראפה של איטליה. נטייל בעיירה הקסומה היושבת למרגלות הר הגראפה ונחצה ברגל את גשר העץ ההיסטורי מן המאה ה ,16 -ממנו נערוך תצפית אל נהר הברנטה שחוצה את העיירה . נמשיך לפדובה , עיר אוניברסיטאית חשובה שנוהלה מאז היווסדה בשנת 1222 על ידי הסטודנטים עצמם ולא על ידי גורמי דת. נשוטט בין הכיכרות בעלות סגנונן הארכיטקטוני שונה וייחודי ונבקר בכנסיית סנט אנטוניו המרשימה המושכת אליה מאמינים מכל קצווי תבל. בתום הביקורים נשוב לבית המלון.

יום
6

הרי הדולומיטים

יום קסום של טיול בהרי הדולומיטים - אחד האזורים היפים והמרתקים ביותר באירופה. ננוע צפונה בנוף ציורי ונחלוף על פני עיירות הלקוחות כאילו מהאגדות. הדרך המפותלת בין ההרים , תוביל אותנו בנתיב עוצר נשימה , לפסגות מושלגות, אגמים, יערות עבותים וכפרי עץ הטובלים בירק. בדרכנו נעצור בכמה עיירות, באחד מהאגמים הקטנים ובמעברי ההרים, כדי להתפעל מתצפיות הנוף המרהיבות. לעת ערב נחזור למלוננו.

יום
7

ונציה

היום מוקדש לונציה, היפה שבערי איטליה . נהלך על פניי איים וגשרים בסמטאות הסבוכות , נבקר ב"גטו" היהודי שנוסד כאן במאה ה 16 -וממנו נולד המושג "גטו", נראה את גשר הריאלטו המפורסם המגשר בין שתי גדותיה של התעלה הגדולה וכן את גשר האנחות. נ קדיש זמן לטיול בכיכר סן מרקו על היונים שבה ונצפה בא תריה המרכזיים, הבזיליקה סן מרקו, מגדל הפעמונים וארמון הדוג'ים המרהיב. המעוניינים יוכלו להצטרף לביקור באי הזכוכית מורנו או באי הדייגים בורנו (בתשלום) ו לשוט בגונדולות , באוויר ה הרומנטית של העיר המיוחדת (בתשלום). בתום הביקור נשוב לבית המלון.

יום
8

ורונה, הבורגטו על נהר המינצ'יו, צפון איטליה, תל אביב

נבקר בעיר האוהבים ורונה, עירם של רומיאו ויוליה. נטייל דרך המדרחוב האלגנטי אל חצר ביתה של יוליה ונראה את המרפסת ממנה הקשיבה יוליה לסרנדות מפיו של רומיאו אהוב ליבה. לאחר שנצטלם למזכרת ליד פסלה של יוליה שניצב בחצר ביתה, נטייל בכיכר השוק ונראה את האמפיתיאטרון הרומאי העתיק, הארנה, מבנה אליפטי מרשים ששימש למלחמות גלדיאטורים בעברו ומארח עד היום מופעי אופרה מפורסמים מידי שנה. לאחר הביקור ניסע לכיוון העיירה וולאג'יו סול מינצ'יו לביקור בפנינת האזור, ה בורגטו , כפר עתיק קטן ומדהים ביופיו. תם ונשלם הטיול. נארוז את החוויות וניסע לנמל התעופה ונמריא חזרה הביתה עם טעם של עוד

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים