פרטי הטיול
כיף משפחתי

כיף משפחתי

צרפת, בריטניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • לונדון

  • LONDON EYE" – גלגל הענק

  • פריס

  • שיט על נהר הסיין

  • תצפית ממגדל המונפרנס

  • "דיסנילנד"

  • פארק אולפני וולט דיסני

8
ימים
יום
1

תל אביב, לונדון

ניפגש בנמל התעופה בן-גוריון ונמריא ללונדון, בירת בריטניה הגדולה. לאחר הנחיתה נסע אל מלוננו. אחה"צ נערוך סיור הכרות בעיר התוססת (בתחבורה ציבורית).

יום
2

לונדון , מאדאם טוסו

היום נערוך סיור מודרך באתריה המפורסמים של בירת האימפריה הבריטית לשעבר. נצפה על כנסיית סנט פול הנחשבת לשנייה בגודלה בעולם, כנסיית ההכתרה ווסטמיניסטר, בתי הפרלמנט, המצודה של לונדון, ה"סיטי" - המרכז הפיננסי רב העוצמה ונראה את טקס חילופי המשמרות המסורתי בארמון בקינגהם (במידה ויתאפשר). נמשיך לביקור במוזיאון השעווה ע"ש מאדאם טוסו, בו נוכל לפגוש מנהיגי עולם ידועים ודמויות מפורסמות מעולם הקולנוע, הספורט והבידור. חזרה למלון בתחבורה ציבורית. בערב יוכלו המעוניינים לחזות במחזמר במרכז התיאטראות והשעשועים ברובע ווסט מיניסטר (בתשלום).

יום
3

לונדון, מוזיאון המדע

הבוקר נמשיך את סיורנו בעיר (בתחבורה הציבורית). נבקר במוזיאון המדע ובמוזיאון הטבע ונוכל לצפות באוספים מעניינים וללמוד על המצאות ופטנטים מיוחדים. נבקר בשכונת "נוטינג היל" היוקרתית והאופנתית, נהנה מהקובנט גרדן, והמעוניינים יוכלו לערוך קניות בחנויות הענק התוססות באוקספורד סטריט.

יום
4

רכבת היורוסטאר, פריס

ניפרד מלונדון, ניסע לתחנת הרכבת ונחצה את תעלת לה מאנש ברכבת המהירה והמיוחדת יורוסטאר אשר נוסעת מתחת לתעלה, עד הגיענו לפריס - עיר האורות. עם ההגעה נערוך סיור היכרות ונמשיך למלוננו באזור דיסני.

יום
5

דיסנילנד פריס

יום של כיף בעולם האגדות והשעשועים של דיסנילנד. היום נחצה את הגבול לזמנים ולמקומות אחרים- נבקר ב"ארץ הפנטזיות", "ארץ התגליות וההרפתקאות", נשוט בתוך ג'ונגל סבוך לארץ הפיראטים, נטוס בחללית למאדים וכמובן נראה תהלוכה מרהיבה של דמויות מסרטיו של וולט דיסני. בתום יום מהנה ומלא חוויות נחזור למלוננו.

יום
6

פארק אולפני וולט דיסני

היום נבקר בפארק האולפנים של וולט דיסני ונלמד על עולם הסרטים של דיסני – נעלה על מתקנים מלהיבים. נצפה במופעי פעלולים, נפגוש דמויות מפורסמות מעולם הסרטים של דיסני, נלמד על קסם הקולנוע ונבקר באולפנים. לאחר שנהנה מכל החוויות והאטרקציות ניסע לפריס, בה נלון. בערב יוכלו המעוניינים לצאת לסיור לילי בפריס המוארת כולל שיט על נהר הסיין (בתשלום).

יום
7

פריס עיר האורות

היום נצא לסיור בפריס הנוצצת . נראה את שער הניצחון, כיכר האופרה, הרובע הלטיני, את אוניברסיטת סורבון, בולבארד סן מישל, כיכר הקונקורד, גדות הסיינה ועוד. נערוך תצפית מרהיבה על העיר והסביבה ממגדל המונפרנס ונהנה מהנוף הפנורמי. אחה"צ יוכלו המעוניינים לבקר במוזיאון הלובר המפורסם, או לנסוע לביקור באחד מארמונות מלכי צרפת הידועים, וורסאי או פונטנבלו, שמחוץ לפריס (בתשלום). בערב יוכלו המעוניינים לצאת למופע קברט במועדון הלילה המפורסם "Paradis Latin" (בתשלום).

יום
8

פריס, תל אביב

היום נשלים את סיורנו בפריס, ועוד יוותר לנו זמן חופשי לקניות אחרונות. אחה"צ נארוז את החוויות וניסע לנמל התעופה לטיסה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים