פרטי הטיול
צפון איטליה

צפון איטליה

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • אגם איסיאו

  • גשר הריאלטו וכיכר סן מרקו

  • סירימיונה ובורגטו

  • הרי הדולומטים

  • העיירה אורטיזיי

  • אגם גארדה

  • ביתה של יוליה

  • הווילות הפלדיאניות"

7
ימים
יום
1

ת"א – מילאנו - אגם איסאו

ניפגש בשדה התעופה לטיסה ישירה למילאנו לטיול מרתק "בארץ האגמים" של צפון איטליה. לאחר הנחיתה וסידורים פורמאליים בשדה, נתחיל את סיורנו בעיר מילאנו, בירת האופנה האיטלקית. נצפה בדואומו – הקתדראלה העצומה והמרשימה, פאר הארכיטקטורה הגותית ובבית האופרה המפורסם "לה סקלה", נמשיך לסייר ברחובות היפהפיים של העיר ונותיר זמן לקניות בחנויות המעצבים המיוחדות. בחלקו השני של היום נמשיך בנסיעה אל אגם איסאו (Lago d'Iseo) הקסום. האגם המוקף שרשרת הרים הוא האגם הרביעי בגודלו בחבל לומברדיה. נערוך סיור בעיר העתיקה איסאו השוכנת על גדות האגם ונצפה באי מונטה איזולה (Monte Isola) השוכן במרכזו. המעוניינים יוכלו לצאת (בתוספת תשלום) לשייט אל האי היפה. בתום הסיור ניסע לבית המלון.

יום
2

ונציה

יום נפלא מחכה לנו ובמהלכו נבקר בעיר ששמה הולך לפניה כיפה והרומנטית שבערי העולם – ונציה. העיר בנויה ברוב פאר והדר בין תעלות מים ובמשך שנים היתה למעצמה אירופאית וים תיכונית אשר ספגה השפעות תרבותיות רבות, הניכרות היטב בכל אחת משכיות החמדה הממלאות אותה. נשוט בסירה פרטית אל העיר ונתחיל את ביקורנו בכיכר סאן מרקו, נתרשם מאומנות ואדריכלות הרנסנס וכמובן ממאות היונים שיקיפו אותנו. נמשיך ונראה את גשר הריאלטו המפורסם, את ארמון הדודג'ים ואת הכנסייה הביזנטית, ונסיים בביקור בגטו היהודי. בהמשך היום המעוניינים יוכלו לצאת (בתוספת תשלום) לשייט גונדולות בתעלות העיר או לביקור באי התחרה. בתום היום נחזור למלוננו.

יום
3

סירמיונה - בורגטו - מנטובה

לפנינו יום קסום בעיירות מלאות החן של צפון איטליה והאגמים. נתחיל בביקור בסירמיונה (Sirmione) הציורית שבנויה על לשון יבשה הנמתחת לתוך אגם גארדה. נסייר בסמטאותיה הצרות של העיירה ונראה את המצודה והחומות העתיקות שהגנו על הנמל הקטן באגם. נמשיך לביקור בעיירה בורגטו (Borghetto) השוכנת על גדת נהר המינצ'ו (Valeggio sul Mincio) נסייר בין בתי האבן הנטועים על הנהר ונספוג את האווירה המיוחדת שבה. לאחר מכן נמשיך לביקור בעיר מנטובה (Mantova) השוכנת בעמק יפה, מוקפת בשלושה אגמים ונודעת הודות למגדל השעון העתיק ששהפך לסמלה. נסייר בין סמטאות העיר ונותיר מעט זמן חופשי לסיור במדרחוב הססגוני. בתום הסיור נשוב למלונינו, ובערב המעוניינים יוכלו להצטרף (בתוספת תשלום) לארוחת ערב ומופע אבירים.

יום
4

הרי הדולומיטים - מעבר "סלה", אגם קארצה והעיירה אורטיזיי

לפנינו יום שכולו טבע מופלא באזור ההררי הנחשב ליפה ביותר באיטליה - הרי הדולומיטים. ניסע על הכביש המוביל צפונה, נעצור לביקור באגם קארצה (Lago Di Carezza) החבוי בתוך יער קסום ומוקף ברכסי הדולומיטים המשתקפים בו. נערוך סיור לאורך גדת האגם ונתפעל מצבעו הייחודי. נמשיך את נסיעתנו דרך תמונות הנוף המרהיבות של רכסי ההרים הירוקים, לאורך הדרך נחלוף על עיירות סקי ציוריות, אגמים חבויים, נהרות ומפלים. נעצור לתצפיות וצילומים לאורך הדרך, נשקיף על העמקים והאגמים השוכנים למרגלותיהם. נמשיך את נסיעתנו, נעפיל למעבר ההרים "סלה" (Passo Sella) השוכן בגובה של 2,250 מטר מעל פני הים ונערוך תצפית "מהמרפסת" הצופה אל האזור המופלא. את היום נסיים בעיירה הציורית אורטיזיי (Ortisei) שם נסייר בסימטאות היפות ונהנה מהאוירה הייחודית של המקום. בתום היום מלא הטבע נחזור למלוננו.

יום
5

אגם גארדה - ורונה

את היום נקדיש לסיור באגם הגדול בצפון איטליה – אגם גארדה (Lago di Garda). מסביב לאגם פזורות עיירות רבות שכל אחת מהן היא חוויה בפני עצמה. ניסע בדרך היפה על שפת האגם כשאת הדרך ילווה נוף מרשים של הרים עצומים והאגם הקסום. נעצור לתצפית ולביקור באחת מעיירות השוכנות לגדת האגם וגם לביקור "בבירה" של האגם ריבה דל גארדה, עיירת הנופש היפהפיה. נמשיך לכיוון העיר ורונה, עירם של רומיאו ויוליה אשר סיפור אהבתם הבלתי נשכח ממחזהו של שייקספיר, העניק לעיר את פרסומה הרב. בדרך נעצור לביקור במפלי ורונה, הניטחים מגובה של 100 מטר דרך מערה ונתרשם מיופיים המיוחד. עם הגעתינו לעיר, נסייר בכיכר המרכזית, נראה את הארנה ונבקר בביתה של יוליה שם נראה את המרפסת המפורסמת. בתום היום הנפלא נחזור למלוננו.

יום
6

ויצ'נזה – פאדובה - ברשיה

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את יומנו בביקור בעיר ויצ'נזה (Vicenza) השוכנת בחבל ונטו. העיר ידועה בזכות המבנים אותם בנה אדריכל העיר אנדראה פלדיו המשלבים אלמנטים מהעת העתיקה. מבנים אלו הנקראים "הווילות הפלדיאניות" הוכרזו כאתר מורשת עולמית ע"י אונסק"ו. נמשיך לעיר פאדובה (Padova) בה התגורר המדען הנודע גליליאו גליליי, בעברה היתה מרכז יהודי גדול בו חיה קהילת מגורשי ספרד והיא היוותה את ההשראה למחזהו של שייקספיר "אילוף הסוררת". העיר הבנויה על שפת נהר באקיליונה וגשרי האבן הם סימלה של העיר. את היום נסיים בביקור בעיר ברשיה (Brescia), נסייר במרכז העתיק של העיר, נראה את הקתדראלות השוכנות בכיכר המרכזית ונאפשר זמן לקניות במדרחוב המרכזי של העיר.

יום
7

ברגמו - אגם קומו - מילאנו - ת"א

יום אחרון לטיולנו בצפון היפה של איטליה. לארח ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לביקור בעיר ברגמו (Bergamo). נעלה בפוניקולור "לברגמו העתיקה" המוקפת חומה וצופה אל העמק הפורה. נערוך סיור במרכזה העתיק של העיר, נלך דרך הרחובות הציוריים, נראה את הקתראלה המרשימה, נצפה במבצר העתיק ובית הממשל. בחלקו השני של היום נבקר באגם קומו (Lago di Como) שצורתו מזכירה את האות ונחשב לאחד האגמים היפים באיטליה, נעצור לביקור בעיר קומו השוכנת על האגם, נערוך סיור בעיר היפה ולאחר מכן נמשיך בנסיעה אל שדה התעופה במילאנו לטיסה חזרה לת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים