פרטי הטיול
שווקי חג המולד בוינה

שווקי חג המולד בוינה

אוסטריה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ארמון בלוודר

  • התיאטרון "תיאטר אן דר וין

  • סצסיון

  • כנסית קרל הבארוקית

  • ארמון שנברון

5
ימים
יום
1

תל אביב - וינה

לאחר טיסה ישירה לאוסטריה - ננחת בבירה וינה. עם הנחיתה נצא לסיור פנורמי לאורך ה"רינג" - כביש טבעתי, אשר מקיף את הרובע הראשון של וינה. נסקור את הבניינים, את המוזיאונים ואת הגנים המרשימים שלאורכו. נעצור ליד פסלה המרשים של מריה תרזה, הנמצא בין שני המוזיאונים הגדולים של וינה, ומשם נמשיך בסיור הרכוב. בתום הסיור נגיע למלוננו - למנוחה קלה ולהתרעננות. בערב נצא להכיר את וינה המוארת. נסייר רגלית בלב ליבה של וינה – במדרחוב "קרנטנר" ובמדרחוב "גראבן" .את היום הראשון נסיים בהיכרות עם אחד השווקים ברובע הראשון של וינה.

יום
2

וינה – ארמון בלוודר, מוזיאון בלוודר

לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון ארמון בלוודר. נסייר בגני הארמון ואף נבקר במוזיאון שבארמון בתערוכה של הצייר האוסטרי הנודע - גוסטב קלימט. לאחר הביקור נשוטט בשוק חג המולד בחצר הארמון. בתום הסיור נלך לשוק האוכל והמציאות - "נאש-מארקט", שם נשוטט בין הדוכנים הססגוניים. בהמשך נצפה בבניין התיאטרון "תיאטר אן דר וין" שבו התקיימה הצגת הבכורה של פידליו, ואף באתר התערוכות המיוחד - "סצסיון", אשר הוקם בתחילת המאה ה-20 ע"י גוסטב קלימט וחבורתו. לאחר מכן נגיע לתצפית על כנסית קרל הבארוקית הענקית. המעוניינים יוכלו להיכנס (בתשלום) לכנסייה וכולם יוכלו לשוטט בין דוכני שוק חג המולד הנפתח במקום. בתום הביקור נשוב חזרה למלוננו. בערב – תינתן אפשרות למעוניינים לצאת (בתשלום) למסעדת השניצלים המפורסמת: "פיגלמילר".

יום
3

וינה – בעקבות היהודים

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור עומק במרכז וינה, במהלכו נתחקה אחר הקשר החזק שהיה בין יהודי וינה לבין עירם. נתחיל את הביקור בכיכר הגיבורים המפורסמת - "הלדן-פלאץ", הנמצאת ליד מתחם "הופבורג" (כיום - משרדי נשיא אוסטריה, אשר שימשו עד 1918 כארמון המלוכה של הקיסרים). משם נגיע לכיכר אלברטינה עם המונומנט המרשים של הפסָל הרדליצ'קה. נמשיך לטייל ברחובותיה הראשיים של העיר, דרך כיכר השוק החדש: "נוי-מארקט" - עד שנגיע אל מדרחוב "גראבן", וממנו - אל כיכר היהודים עם האנדרטה המרשימה שנבנתה לזכר יהודי וינה שנספו בשואה. משם נמשיך דרך ה"הוהה מארקט" ושעון הדמויות המיוחד של וינה אל רחוב המגדל האדום, ונסיים את סיורנו בכיכר סטפן, ובה קתדרלת סטפן הקדוש המרשימה. בערב נצא לשוק חג המולד המרשים והגדול ביותר של וינה – שוק חג המולד בכיכר העיריה (ה"ראטהאוספלאץ").

יום
4

וינה – ארמון שנברון

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור בארמון "שנברון" המפורסם והמרשים של המשפחה הקיסרית. נערוך בסיור מודרך בחדרי הארמון, במהלכו נוכל "להציץ" לחייהם הפרטיים של בני שושלת האבסבורג. לפני ובתום הביקור בארמון נוכל ליהנות בין דוכני שוק חג המולד שברחבת הכניסה. לאחר הביקור נמשיך לרחוב בתי הכלבו של וינה – "מריה הילפר שטראסה" לזמן חופשי. לאחר מכן נפגש ונמשיך לשוק חג המולד של הרובע השביעי – "שפיטלברג". בערב – נוכל ללכת (בתיאום ובתשלום מראש) לאופרה או לקונצרט חג המולד באחת מכנסיות העיר.

יום
5

וינה: סיור עומק - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את הסיור ברחוב זייטנשטטנגאסה, שם נבקר בבית הכנסת הגדול של וינה - היחידי בעיר שלא נשרף ב"ליל הבדולח". לאחר מכן נגיע לכיכרות: "מורצינפלאץ" ו"שבדנפלאץ" ומשם נמשיך למרכז הרובע הראשון - להשלמות של שכיות החמדה של וינה. נשוב למרכז העיר – למדרחוב "קרנטנר" ולמדרחוב "גראבן". נטייל ברחוב בו היה שוק הפחם - "קוהלמארקט" ונציץ בקונדיטוריה הקיסרית המרשימה והטעימה של משפחת האבסבורג – "דמל" (Demel). בשעות אחר הצהריים ניסע להתרשם מביתו של הצייר והארכיטקט האוסטרי הנודע – הונדרטוואסר. בתום הביקור נשים פעמינו לשדה התעופה של וינה - לקראת הטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים