פרטי הטיול
כריסמס בבודפשט

כריסמס בבודפשט

הונגריה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • אסטרגום

  • ברך הדנובה

  • בית האופרה

6
ימים
יום
1

תל אביב - בודפשט - סיור פנורמי

ברוכים הבאים לטיול, ניפגש בנמל התעופה בן גוריון, ונטוס לבודפשט בירת הונגריה. העיר אשר נהר הדנובה מחלק בין חלקה העתיק לחדש. לאחר הנחיתה עם ההגעה נערוך סיור פנוראמי בעיר. בתום הסיור נעבור למלוננו.

יום
2

יום חופשי

יום חופשי להנאתכם. ניתן לצאת (בתשלום נפרד) ליום טיול בהמלצת מלווה הטיול.

יום
3

בודפשט

הבוקר נתחיל בסיור מעמיק של העיר. תחילה נעבור בפשט ליד המכלול היהודי, נצפה על בית הכנסת המהווה חלק מהמוזיאון היהודי, כמו כן נראה את בית הקברות ואנדרטת הערבה הבוכייה. נחלוף בשדרת אנדראשי היפה והאלגנטית, נעבור על פני בית האופרה ונסייר בכיכר הגיבורים הסמוכה לפארק העיר. בדרכינו לבודה נעצור ליד בית הפרלמנט ההונגרי, המרשים ביופיו וממוקם ליד הדנובה. נחצה את הנהר לבודה, לביקור בחלק הצפוני לגבעת המצודה שם נראה את מצודת הדייגים וכנסיית מתיאש. בתום היום נשוב למלוננו.

יום
4

יום חופשי

יום חופשי להנאתכם. ניתן לצאת (בתשלום נפרד) ליום טיול בהמלצת מלווה הטיול

יום
5

ברך הדנובה

הבוקר נצא לכיוון אסטרגום, בירתה הראשונה של הונגריה, המשמשת כמרכז הדתי-רוחני של העם הקתולי ההונגרי. נחלוף ליד הקתדראלה הגדולה בכנסיות הונגריה. נצפה על נהר הדנובה היוצר במקום גבול טבעי עם סלובקיה. משם ניסע לאורך הדנובה נחצה את הכפר וישיגראד בדרכינו אל תצפית ממנה נשקף נוף מדהים על האזור, סמוך למצודת וישגראד המלכותית. לבסוף נבקר בעיירת האמנים בעלת האווירה הייחודית, סנט אנדרה, שם יינתן זמן חופשי לרכישת מזכרות ועבודות יד הונגריות. בתום היום נשוב למלוננו.

יום
6

בודפשט - תל אביב

זמן חופשי להנאתכם בבודפשט עד למועד הטיסה. נארוז את החוויות והזיכרונות ובהתאם לשעת הטיסה לעבור לשדה התעופה ונטוס ארצה. תם טיולינו הנפלא, להתראות בטיול הבא...

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים