פרטי הטיול
צפון איטליה והאגמים

צפון איטליה והאגמים

איטליה, שוויץ

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • הרי הדולומיטים

  • ונציה

  • בולוניה - מודנה

  • בסאנו דל גראפה

  • מנטובה - איל בורגטו - פארמה

  • אגם גראדה

8
ימים
יום
1

תל אביב – ונציה / מילאנו - ויצ'נזה - מארוסטיקה

המראה מנתב"ג וטיסה לונציה או למילאנו. לאחר פגישה עם מדריך הקבוצה נצא לעבר ויצ'נזה עירו של הארכיטקט, פאלדיו. נטייל בעיר המרשימה ונהנה ממראה המבנים, הארמונות והכנסיות שמרביתם תוכננו ע"י הארכיטקט הידוע. נמשיך למארוסטיקה, עיירת ימי ביניים קסומה המוקפת חומה ובמרכזה כיכר השחמט שנבנתה ע"פ אגדה קסומה ומפורסמת. בתום הסיור נמשיך לבית המלון בו נשהה במהלך הטיול.

יום
2

מילאנו- בירת האופנה

היום נבקר בבירת האופנה והעיצוב העולמי - מילאנו , נצעד יחד לכיכר המרכזית- "פיאצה דואומו " המפורסמת, ושם נראה את הקתדרלה העתיקה, הגדולה והמרשימה של מילאנו, שבנויה בסגנון גותי. לאחר מכן, נחצה את הקניון הראשון והיוקרתי בעולם "ויטוריו עמנואל ה- 2 ," שמשלב כמה וכמה סגנונות של אדריכלות, המכיל את כל מותגי היוקרה. לבסוף יינתן זמן חופשי להתרשם משדרת המותגים, החנויות ובתי הכלבו המפורסמים.

יום
3

: נגיעה בשוויץ- אגם לוגאנו )יום בחירה(

המעוניינים יוכלו לצאת )בתשלום( ליום קסום בשוויץ. נחצה את הגבול השוויצרי ונגיע לאגם לוגאנו- פנינה השוכנת בין הרים נישאים ועיירות ציוריות קסומות. נגיע לעיר המפורסמת לוגאנו, עיר הקיט של עשירי שוויץ והאזור השוכנת על גדות האגם. נמשיך לתצפית מרהיבה על האגם והאזור כולו. התצפית נמצאת בראש הר "סאן סלבטורה", אליו נטפס ברכבת שיניים לגובה של 912 מטרים ונהנה מנוף פנורמי ועוצר נשימה. בסוף היום נעשה את דרכנו חזרה לאיטליה. המחיר כולל את כל הכניסות והאתרים המפורטים במסלול.

יום
4

אגם גרדה ואגם טנו

יום קסום לפנינו... ביקור באגם גרדה, הגדול והמתוייר באגמי איטליה. נעצור בעיירות הציוריות של האגם, שכל אחת מהן ציורית, מיוחדת, ושונה מהאחרת. נשוטט בטיילת, בסמטאות בין חנויות מזכרות ומוצרי עור, בתי קפה ומסעדות איטלקיות. האגם, המהפנט ביופיו משמש גם כאזור בתי הנופש של תושבי הערים האיטלקיות הסמוכות אליו. נמשיך לאגם סמוך, קטן קטן אך קסום ונסתר, בשם אגם טנו. האגם נמצא בעמק מוקף הרים ומימיו בצבע תכלת בוהק.

יום
5

הרי הדולומיטים )יום בחירה(

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת )בתשלום( ליום שכולו גן עדן. היום נצפין לרכס הרי הדולומיטים, המפורסם שברכס הרי איטליה והיפה שבהם. הרים נישאים, עמקים רחבים, נהרות, פלגי מים, אגמים, מפלים ועיירות אוסטריות הם רק חלק ממה שמצפה לנו היום. למעוניינים, אם מזג האוויר יאפשר תינתן אפשרות להעפיל )בתשלום( ברכבל מיוחד לאחת הפסגות המרשימות של הרי הדולומיטים לתצפית מרהיבה על נוף אלפיני מרתק. חוויה ללב ולנשמה.

יום
6

ונציה )יום בחירה(

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת )בתשלום( ליום טיול בונציה הקסומה, מלכת הים האדריאטי, עיר התעלות, הגונדולות והמסכות. נערוך סיור בגטו היהודי הראשון בעולם, נעבור ליד גשר האנחות, נמשיך לכיכר סן מרקו המפורסמת, נצפה ללגונה הונציאנית, נראה את כנסיית סאן מרקו המדהימה ואת ארמון הדוג'ים המפואר. נשוט אל אי הזכוכית, מוראנו. נצפה בתהליך ניפוח הזכוכית הנדירה והמפורסמת בעולם. המסלול כולל 4 הפלגות בספינה )הכלולות במחיר הטיול( בין האיים של ונציה.

יום
7

בורגטו סול מינצ'ו- סרמיונה- ורונה

נפתח את היום בעיירה הקסומה בורגטו סול מינצ'ו - השוכנת לאורך נהר המינצ'ו השופע. זוהי נקודתו הייחודית של הנהר, הזורם מאגם גארדה ונשפך לנהר הפו. העיירה על מספר בתיה הקטן, יושבת על גשר-סכר ייחודי שנבנה לפני יותר מ- 600 שנה על גדות הנהר. נמשיך אל העיירה סירמיונה, המיוחדת והמצוירת באגם גרדה ויושבת בקצה לשון יבשה החודרת לתוך האגם. נשוטט בין סמטאותיה העתיקות ונהנה מהאווירה הפסטורלית האופיינית לה. נמשיך לורונה, עיר האהבה והזוגיות ומקום אהבתם של רומיאו ויוליה. נתחיל מצפייה אל ה"ארנה" המבנה המפורסם העתיק בו התקיימו בעבר מופעי גלדיאטורים והיום מתקיימים בו מופעי מוסיקה ואופרה. משם נמשיך דרך "ויה מציני " המדרחוב השוקק חיים, אל הגטו היהודי ובית הכנסת של ורונה. נמשיך אל ביתה של יוליה כוכבת סיפור האהבה המפורסם ביותר בהיסטוריה. נראה את פסלה הממוקם בחצר ואת מרפסת האוהבים. משם נמשיך ל"כיכר העשבים"-" "פיאצה דל ארבה", הכיכר המרכזית והססגונית של העיר.

יום
8

ונציה/ מילאנו תל אביב

נארוז את החוויות הקסומות מהטיול וניסע לשדה התעופה לטיסה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים