פרטי הטיול

צפון איטליה והאגמים

צפון איטליה והאגמים

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • הרי הדולומיטים
  • ונציה
  • בולוניה - מודנה
  • בסאנו דל גראפה
  • מנטובה - איל בורגטו - פארמה
  • אגם גראדה
7
ימים
יום
1

תל אביב – ורונה - איל בורגאטו

בבוקר הראשון של הטיול יוצאים אל שדה התעופה של ורונה. לאחר הגעתנו, נצא לסיור בורונה - "עיר האוהבים". נתחיל את הסיור של העיר העתיקה ב"בארנה" - האמפיתאטרון שנבנה לפני כמעט אלפיים שנה ובה מתקיימים עד היום מופעי אופרה בקיץ. נמשיך לשוק התבלינים ונראה את המרפסת המפורסמת של רומיאו ויוליה ואת פסלה של יוליה. בקרבתה של ורונה, שוכנת איל בורגאטו – "עיר האגדות". נמשיך לכפר מקסים זה, מלא בשלווה ואוירה פסטוראלית, שמהווה עליה לרגל לאנשי המקום בשלל פסטיבלים במהלך השנה. בסיום הביקור באיל בורגטו, נסע למלונינו למנוחה ושינה.

יום
2

ונציה

היום נבקר באחת הערים המפורסמות והרומנטיות באירופה - ונציה. נתחיל את ביקורינו בעיר הגונדולות והתעלות בשייט על גבי סירה עד קירבת הגטו היהודי, מכאן נמשיך לסייר בסמטאותיה המיוחדות של העיר. נעבור מעל גשר ריאלטו עם שלל החנויות והסוחרים הססגוניים; נסייר בפיאצה סאן מרקו והסביבה: גשר ה"אנחות", כנסיית סן מרקו - פטרונו של העיר, ופאלצו דוקאלה, נראה את ארמון הדוג'ה שהיה השליט של העיר במשך 1100 שנה ! בשעות הערב נעלה שוב על סיפונה של הסירה וניפרד מהעיר לאור השקיעה. במהלך הביקור בוונציה ינתן זמן חופשי למחפשי הרומנטיקה שמעוניינים לשוט על גונדולה או לבקר באחד האיים, מורנו ובורנו. בסיום היום נשוב למלון.

יום
3

אגם גארדה – סירמיונה – מלצ'סינה – ריבה דל גרדה

אגם גארדה, הגדול באגמי איטליה ממתין לנו היום עם נופיו המרהיבים. עיירות ציוריות ופינות קסומות לצד הרי הדולומיטים שנישאים למרומי השמיים. נבקר בעיירה סירמיונה השוכנת על חצי אי בתוך אגם גארדה, נעבור דרך שערי המצודה אל סמטאות העיירה ונהנה מהחנויות, בתי הקפה והגלידות האיטלקיות המיוחדות. המעוניינים יוכלו לשוט בסירת מרוץ באגם. לאחר מכן נסייר וניסע מסביב לאגם, בין כרמים, מטעי לימון ועצי זית, ונבקר בשלל עיירות ציוריות כמו מלצ'סינה וריבה דל גרדה. חזרה למלון בסוף היום.

יום
4

הרי הדולומיטים

יום שכולו מוקדש לטבע מרהיב ביופיו, באחד מאזורי ההרים המיוחדים של אירופה - הרי הדולומיטים. השכם בבוקר, נצפין ונעלה בין עיירות מקסימות, אגמים, יערות וכפרים, אל פסגות מושלגות ונופים עוצר נשימה. בהמשך הטיול נהנה מהנוף מנקודות תצפית מגוונות ומיוחדות. נעצור ונחווה את האווירה המקומית בעיירות קנזי ואורטיזי וננשום את האוויר הצח והרענן. כמובן שלא נשכח לטעום מהטעמים האיטלקיים האופייניים לחבל ארץ זה. נשוב למלוננו לאחר שנתרשם מהנופים ואווירת ההרים.

יום
5

פדובה - בסאנו דל גרפה - ויצ'נזה

היום נתרשם מאחת הערים האוניברסיטאות העתיקות באיטליה, פדובה. העיר שוכנת על גדות נהר בקליון עוד מתקופת אימפריה הרומית. עד היום היא משמשת כמרכז דתי, מסחרי, תרבותי ואומנותי חשוב. כאן פעל גלילאו גלילי ואף המציא את הטלסקופ בעת לימודיו באוניברסיטת פדובה. נכנס לקתדראלה ולאוניברסיטה, נסתובב בפיאצה קאבור ובמדרחוב שבמרכז העיר. נמשיך אל העיירה באסנו דל גראפה שנודעת בהכנת המשקה המפורסם – "הגראפה". נבקר בעיר העתיקה ונחצה רגלית את גשר העץ ההיסטורי תוך כדי תצפית על נהר הברנטה. בהמשך היום נגיע לויצ'נזה עירו של הארכיטקט המפורסם פאלאדיו, שבה מרבית היצירות הארכיטקטוניות שתוכננו על ידו. בערב נחזור למלון.

יום
6

מילאנו - סטרזה - ורונה

מילאנו שבצפון איטליה וממשיכים לאגם מג'ורה, אחד האגמים היפים שבאיטליה. נגיע לעיירה סטרזה היושבת לחופו של האגם ונטייל לאורך הטיילת ממנה נשקף נופו של האגם. כאן נוכל להנות מבתי הקפה, המסעדות והחנויות. המעוניינים יוכלו לבקר באיזולה בלה. לקראת אחר הצהריים נכנס לבירתה העולמית של האופנה והעיצוב, מילאנו. נסייר בכיכר הדואומו המפורסמת, נראה את בית האופרה המפורסם "לה סקאלה" ופסלו של ליאונרדו דה וינצ'י נתרשם מגלריית ויטוריו עמנואל, ונתבונן בבתי האופנה המפורסמים בעולם שברחוב מונטה נפוליאנה. יינתן זמן חופשי לסיור וקניות. נשוב למלוננו לולינה.

יום
7

בולוניה – מודנה – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נסע דרומה, ונתחיל את היום בסיור של מודנה, עיר של היסטוריה, ארכיטקטורה, מסורת קולינרית, העיר שבה נולדו במאה שעברה מכוניות המרוץ "פררי" "ומסרטי". בהגיענו למודנה, נתחיל בביקור במרכז העיר העתיקה, נטייל לעורכה של פיאצה גרנדה, כאן נצפה בקתדרלה ונשמע על ההיסטוריה של המגדל הצמוד – הגירלנדינה. נמשיך לפלצו דוקאלה ולבית העיריה. יינתן מעת זמן חופשי למי שרוצה לקנות את החומץ "בלסמיקו" שמיוצר בעיר יותר מאלף שנה. ממודנה נמשיך לבולוניה, עיר ששוכנת על יסודות מלפני 3000 שנה, עוד הרבה לפני תקומת האימפריה הרומית. נסייר באתריה המרכזיים של העיר, כולל פיאצה מאג'ורה ופיאצה נטונו שבה נמצאת המזרקה של נפטון, אל הים. על המזרקה שוכן פסל ענק של נפטון שאותו בנה הפסל ג'יאמבולוניה. נתרשם מפלאצו קומונאלה ופלאצו דל פודסטה, ונשמע על התפתחות העיר בתקופות השונות. לאחר מעת זמן חופשי, נפגש לסיור פרידה מהעיר על יד המגדלים הנטויים הם סמלי העיר. הגבוה משני המגדלים הנטויים מגיע לגובה של – 92 מטר. המגדלים שימשו כהשראה לארכיטקט שתכנן את מגדלי התאומים בניו יורק! בסיום הביקור בבולוניה ניסע לנמל התעופה של ורונה לטיסה חזרה ארצה, מלאים בחוויות מהנופים המרהיבים, מטעמים מהוללים ומהאומנות והתרבות שספגנו.

בחר את תאריכי הטיול

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר לאדם בחדר זוגי
סטטוס הטיול
הערה
13.11.2016
19.11.2016
$819
בהרשמה

בחר את הרכב החדר

סוג חדר
בחר מס' חדרים
סה"כ
חדר ליחיד
$0
$0
חדר לשניים
$0
$0
חדר לשניים + ילד
$0
$0
חדר לשניים + 2 ילדים
$0
$0
חדר לשניים + 3 ילדים
$0
$0
חדר לשלושה
$0
$0
חדר לארבעה
$0
$0