פרטי הטיול
ערוץ הילדים

ערוץ הילדים

הולנד, בלגיה, צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בית אנה פרנק

  • כיכר דאם

  • פארק אפטלינג

  • פסל הילד המשתי בבריסל

  • האטומיום

  • רובע האמנים בפריז

  • כנסיית סקרה קאר

  • דיסנילנד פריז

7
ימים
יום
1

תל אביב-אמסטרדם-וולנדאם

מנמל התעופה בן גוריון נטוס לאמסטרדם-בירת הולנד. עיר של ניגודים-עתיקה ומודרנית, אפרורית ואנרגטית, רגועה וחצופה-אולם בדבר אחד אין ספק- זוהי אחת הערים המעניינות באירופה. לאחר הנחיתה נצא לאזור אשר היה בערב חלק מן הים הצפוני וניבש במסגרת מאמצי העם ההולנדי להרחיב את שטחו. נבקר בעיירת הדייגים הציורית וולנדאם, נתרשם מהתהליך לייצור גבינות ומהמעל לייצור קבקבי העץ המסורתיים. נמשיך אל זאנסה סחאנס, כפר תחנות הרוח שם נוכל להתרשם מבתי עץ כפריים מתקופות שונות. בתום היום ניסע למלוננו.

יום
2

אמסטרדם וחיטהורן

את הבוקר נקדיש לאמסטרדם ונספוג את האוירה המדהימה של העיר: תעלות המים הרבות החוצות אותה, גשרים רבים ובתים צרים. נצפה על ארמון המלכה, תחנת הרכבת המרשימה, המדרחוב של שפע החנויות וכיכר דאם. נבקר בבית אנה פרנק ובמוזיאון. אחה"צ ניסע לצפון הולנד, אל חיטהורן, אשר נבנתה בתוך אגם, וביתם של חלק ניכר מהמקומיים בנויים מעל התעלות, כאשר כל משפחה מקומית מחזיקה לפחות סירה אחת. במקום יש אוירה קסומה ושלווה, ואין פלא שהמקום זוכה לפופולאריות עצומה בקרב ההולנדים, וגם בקרב תיירים מכל רחבי העולם. נשוט בסירה בין התעלות והבתים עד שיוצאים אל האגם הגדול.

יום
3

מדורדם ודן האג

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל מדורדאם, אתר מיניאטורות של בתים על התעלות באמסטרדם, סכרי הדלתא, תחנות הרוח, מטוסים, אוניות מפליגות ורכבות מודרניות, והכל בפרטי פרטים. אל דן האג, עיר מפורסמת בפוליטיקה ובמבני הממשל הרבים ומוסדות בינלאומיים, ביניהם מוסדות של האו"ם, בית המשפט והאקדמיה הבינלאומיים, וגם 60 שגרירויות. נמשיך אל סחוונינגן-כפר דייגים עתיק שהוקם בשנת 1280, וכיום משמש כעיירת נופש שבאים אליה תיירים ומקומיים רבים. המקום המועדף לטיול הוא הטיילת היפה. נשוב ללינה במלוננו.

יום
4

אפטלינג-בריסל

אנו בדרכנו לאפטלינג-פארקק השעשועים המפורסם, המכניס את המטייל בו אל תוך אגדות הילדים המפורסמות ביותר בדרך מדהימה. "יער ההפתעות", "פאטה מורגנה","טיסת החלומות"-אלה רק מעט מהאטרקציות המצפות לבאי הפארק. בסיום היום הכיפי נמשיך אל בירת בלגיה, הלא היא בריסל, נראה את הכיכר המרכזית של העיר-"גראנד פלאס" בה בתי גילדות מפוארים מן העבר ועליהם פסלי זהב, את ה"אוטומיום" בעל דמות המולקולה שהפך כמעט לסמל של בריסל אות הפסל מפורסם "מניקן פיס"-הסמל הלאומי.

יום
5

בדרך לפריז

נצא בדרכינו לפריז, הבירה הצרפתית האלגנטית. עם ההגעה נערוך סיור ראשוני בעיר האורות המדהימה. העברה לבית המלון ללינה.

יום
6

דיסנילנד פריז

היום אנו יוצאים לביקור בעולם האגדות והדמיון. ניסע לדיסנילנד של אירופה. נטייל בעולם החלומות, ניסע ברכבות הרים ופחם, נפגוש את מיקי ומיני, נבלה עם שלגיה, נהיה בעולם המחר, נשוט אל תוך סבך הג'ונגל ונשתתף במלחמת שודדי ים. בלילה נשוב אל מלוננו.

יום
7

פריז-תל אביב

הבוקר נצא לחצי יום סיור לתור את העיר הגדולה, לשדרות שאנז אליזה, שער הניצחון, כיכר הבסטליה, כיכר וונדום והמונומנט המנציח את נצחונותיו של נפוליאון. נראה את מגדל אייפל ונעלה לרובע האמנים (מונמרט) לתצפית על העיר ובה כנסיית"סקרה קאר", נבקר גם באתריה היהודיים של היער ב"פלעצל" ובאתר הזיכרון לשואה. בשעות האחה"צ המאוחרות ניסע לנמל התעופה לטיסה חזרה לישראל.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים