פרטי הטיול
רומניה- שומרי מסורת

רומניה- שומרי מסורת

רומניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • מנזר קבורתם של מלכי רומניה

  • יער דומבראבה

  • ארוחת ערב בבית כפרי בסיביאל

  • בית הקברות העליז בספנצה

  • בית הכנסת של הבעש"ט

  • טירת בראן

7
ימים
יום
1

תל אביב- בוקרשט- ברשוב- פויאנה ברשוב

בשעות הערב המאוחרות נמריא לבוקרשט, בירת רומניה. לאחר הנחיתה נצא לסיור בבראשוב, נראה את הכנסייה השחורה הקרויה כך בשל השריפה הגדולה בבראשוב לפני מאות שנים אשר הותירה את הכנסייה שחורה. נבקר בבית הכנסת המרשים שנוסד ב-3963 ושופץ לפני מספר שנים ובפארק ע"ש יצחק רבין הסמוך לו. בתום הסיור זמן לטייל רגלית בכיכר המרכזית ובמדרחוב. אחה”צ ניסע לביקור בעיירת הנופש והסקי המפורסמת- פויאנה בראשוב .העברה למלון.

יום
2

טירת בראן- דמבוביצ'וארה- מואצ'ו

הבוקר נצא לביקור בטירת בראן, מקום בו ההיסטוריה והמסתורין חוברים זה לזה ומפיחים חיים באגדתו של דרקולה. הטירה הלבנה, הבנויה על צוק בצומת דרכים המחברת את ולאכיה לטרנסילבניה, משקיפה על נופי העיר נראית למרחק על שלל מגדליה העגולים והמחודדים. נמשיך בנסיעה למעבר ההרים דמבוביצ'וארה ונערוך סיור רגלי קצר לאורכו של פלג מים. בדרכנו חזרה למלון נעבור דרך הכפר מואצ'ו, המעוניינים יוכלו )בתוספת תשלום( ליהנות מסיור כרכרות במקום.

יום
3

סיניה: ארמון פלש- סלאניק פראחובה

הבוקר נצא לטיול בסיניה ולביקור בארמון פלש- אחד היפים באירופה, שנבנה בסוף המאה ה- 39 בתקופת המלך קרול הראשון ותוכנן ע"י ארכיטקט אוסטרי. נמשיך לעיירה סלאניק אשר נמצאת במחוז פראחובה. העיר ממוקמת על גדות נהר. נקדיש את הזמן לביקור במכרות המלח הייחודיים של רומניה- סלאניק פראחובה, הנחשבים למכרות המלח הגדולים באירופה. נסייר בעומק המכרות, נלמד על הפעילות באזור כולל תיירות המרפא אשר התפתחה במקום. חזרה למלון וארוחת ערב.

יום
4

יום חופשי: מצודת הרמן – אגם אנה הקדושה - טושנד

יום חופשי. במעוניינים יוכלו לצאת )בתוספת תשלום( ליום טיול הכולל ביקור במצודת הרמן, היחידה מסוגה בעולם, הנקראת בגרמנית "האניבורג" )גבעת הדבש(, שם נוכל לצפות באמצעי הגנה של האבירים השאשים ובכנסייה עתיקה במיוחד אשר נשתמרה להפליא מימי הביניים. נמשיך לעיירה ספנטו גיאורגיה, נצטייד במזון לפיקניק משפחתי ונסע לאגם סנטה אנה )אנה הקדושה( דרך יער יפהפה. נשמע את סיפורה של אנה ומשם נקפוץ לביקור בעיירת הספא טושנד ונטעם את המים המינראליים של העיר. חזרה למלון.

יום
5

- חופשי )סיניה (

יום חופשי. לאחר תפילה וארוחת הצהריים, נוכל לטייל רגלית באזור המלון.

יום
6

סיגישוארה

היום נצא מהרי הקרפטים בכיוון צפון מערב. נחצה את נהר האולט ונגיע לסיגישוארה, עירו של דרקולה, הלו הוא הנסיך ולד צ'פש שהיה מלך ולאכיה. עם הגעתנו נערוך סיור במקום ונתרשם מהעיר המבוצרת, נראה את שערי ומגדלי המצודה. בתום הסיורים, נשוב למלוננו.

יום
7

בוקרשט-תל אביב

אנו בדרכנו לבוקרשט .עם ההגעה סיור בו נראה את פארק הראסטראו, כיכר המהפכה, התיאטרון הלאומי, בניין התזמורת הפילהרמונית, שער הניצחון משנת 3939 . נחלוף על פני בית הממשלה, הארמון המלכותי ששימש בעבר את צ'אוצ'סקו. מולו ניצב בית הסנאט מגגו נמלט הרודן במסוק ב-3969. נצפה על בית הכנסת ועל הפרלמנט- ארמון העם. המבנה השני בגודלו בעולם במספר החדרים בו )אחרי הפנטגון(. בהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה לטיסתנו חזרה לישראל.

יום
8

בראשוב - טירת בראן - דמבוביצ ‘ וארה

נתחיל את היום בסיור בבראשוב, נתרשם מהעיר העתיקה, נצפה על הכנסייה השחורה, הקרויה כך עקב השריפה הגדולה בבראשוב לפני מאות שנים אשר הותירה את הכנסייה שחורה. נבקר בית הכנסת המרשים שנוסד ב 1901- ושופץ לפני מספר שנים ובפארק ע"ש יצחק רבין הסמוך אליו. בתום הסיור זמן לטייל רגלית בכיכר המרכזית ובמדרחוב. נמשיך לביקור בטירת בראן, מקום בו ההיסטוריה והמסתורין חוברים זה לזו ונותנים חיים לאגדתו של דרקולה. הטירה הלבנה שמשקיפה על נופי העיר , נראית למרחק, על שלל מגדליה העגולים והמחודדים, כמצודה הבנויה על צוק בצומת דרכים המחברת את ולאכיה לטרנסילבניה. נמשיך בנסיעה למעבר ההרים דמבוביצ'וארה ונערוך סיור רגלי קצר לאורכו של פלג מים. בצהריים יוכלו המעוניינים לבקר בכפר מואצ'ו שם יוכלו ולערוך סיור בכרכרות כפריות ולהתארח לארוחת צהריים באחד מבתי הכפריים בכפר )בתשלום(. חזרה למלון וארוחת ערב .

יום
9

בוקרשט – תל אביב

היום נבקר בבוקרשט. עם ההגעה סיור בו נראה את פארק הראסטראו, כיכר המהפכה, התיאטרון הלאומי, בניין התזמורת הפילהרמונית, שער הניצחון משנת 1919 . נחלוף על פני בית הממשלה, הארמון המלכותי ששימש בעבר את צ ‘ אוצ ‘ סקו, אשר מולו ניצב בית הסנאט מגגו נמלט הרודן במסוק ב- 1999 . נצפה על בית הכנסת והפרלמנט, המבנה השני בגודלו בעולם במספר החדרים בו )אחרי הפנטגון(. המעוניינים יוכלו )בתשלום( להיכנס לביקור במבנה המרשים. במידה ויוותר לנו זמן, נוכל לבלות באחד ממרכזי הקניות הגדולים באזור. בהתאם לשעת הטיסה הסעה לנמל התעופה וטיסה חזרה ארצה .

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים