פרטי הטיול
מיני רומניה - לראות. לטעום. ליהנות

מיני רומניה - לראות. לטעום. ליהנות

רומניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • טירת בראן

  • מנזר קייה

  • ארמון פלש

  • הכנסיה השחורה בברשוב

  • תצפית על ארמון העם ועל בית הכנסת "טמפלו קוראל" בבוקרשט

7
ימים
יום
1

תל אביב, סלניק פרחובה, סינאיה

נטוס מנמל התעופה בן גוריון לבוקרשט. לאחר הנחיתה , נצא מבוקרשט בדרך המהירה צפונה , להרי הקרפטים . ניסע לעבר העיירה סלניק על גדות הנהר ונבקר במכרות המלח סלניק פרחובה. נרד במעלית לעומק 200 מ ' נראה את המכרה הנחשב למכרה המלח הגדול באירופה, ואת מוזיאון המלח. נמשיך לעיירה סינאיה. נעצור לביקור באחד האתרים היפים ברומניה ארמון פלש, ארמון הקיץ של בית המלוכה הרומני הראשון הממוקם בעיירה סינייה. נבקר בחדרי הארמון ונתרשם מעבודות העץ, מאוסף הנשק, הציורים והמראות. נמשיך לעבר עיירת הנופש והסקי פרדיאל, העיירה הגבוהה ביותר ברומניה שבה הקימו בכירי השלטון את בתי הקיץ שלהם, ניסע לצפות על הנוף המרהיב של הרי הקרפטים "מ תצפית שלושת הארזים". לעת ערב נגיע ל בית המלון בפויאנה ברשוב שיארח אותנו בלילות הבאים .

יום
2

פויאנה ברשוב, ברשוב, 'פרג מר

ניסע לברשוב עיר הפסטיבלים. נפקוד את בית הכנסת העתיק, נתרשם מהחלונות המעוטרים בוויטרג'ים ובהם סמלי ערים בישראל ונשמע על קהילת יהודי טרנסילבניה. נראה את אחד משערי העיר העתיקה , שהשתמר ונותר על תילו ו את "הכנסייה השחורה" שנשרפה במהלך מלחמות, את בניין העירייה ורחוב החבל - הרחוב הצר ביותר באירופה. נטייל במדרחוב הציורי , ונתרשם מהארכיטקטורה המיוחדת בסגנון הבארוק המהווים עדות להיסטוריה הגרמנית במקום. נתבשם מיופיו ואופיו המיוחד ונהנה ממשקה חם או יין באחת המסעדות . ניסע לכפר הסקסוני העתיק 'פרג מר בו הזמן עמד מלכת. מונגולים, הונגרים טאטרים, תורכים עות'מאניים, קוזקים ומולדובים כולם ניסו בימי הביניים לבוא בשעריה . נראה את המצודה העתיקה, אליה נהגו תושבי המקום להימלט בעת מצור. בתום היום נשוב לבית המלון .

יום
3

סיגישוארה

ניסע ל סיגישוארה, עיר מבוצרת מימי הביניים, בה התגורר זמן מה אביו של דרקולה האגדי. נסייר בסמטאות המצודה ונראה את מגדליה ושעריה שנבנו מכספי הגילדות. נראה את השעון בראש המגדל נסייר ברחובות העיר ונבלה זמן חופשי בשוק הצוענים המקומי . בשעות אחר הצהריים נחזור לבית המלון . המעוניינים יוכלו לצאת לבילוי ערב אופרטות כולל ארוחה במצודת ברשוב (בתשלום ).

יום
4

יום חופשי

יום חופשי המעוניינים יוכלו לצאת לטיול ג'יפים לעיירה רישנוב שנבנתה על ידי הסקסונים במאה .15-ה נראה את המבצר העתיק שנשתמר היטב ואת החומה המקיפה אותו. נמשיך בנסיעה בדרך הנופית היפה ונעפיל אל רכס ההרים מגורה קוטלה. הכבישים ותנאי השטח הקשים מבודדים את הכפרים באזור בעיקר בעונת החורף וכל משפחה צריכה לדאוג לתצרוכת היומית שלה. נתארח בבית משפחה מקומית (כולל כיבוד קל וקפה) ונתרשם מאורחות חייהם הצנועים של תושבי הכפר מגורה (בתשלום). נפרד מהג'יפים ונשוב למלוננו בפויאנה ברשוב

יום
5

טירת בראן

הבוקר נערוך סיור בפויאנה ברשוב עיירת הסקי המפורסמת. המעוניינים יוכלו לנסוע ברכבל המקומי וליהנות מתצפית על העמק וכפרי האזור (בתשלום). נצא לביקור ב טירת בראן היא ארמונו של הנסיך האגדי דרקולה. היא גבוהה מרשימה ומגדליה העגולים והמחודדים נראים מרחוק. נבקר בטירה ונפליג בסיפורי אגדות דרקולה. נסייר בחדרי הטירה המיסתורי , ת נשמע את סיפורו של דרקולה האגדי ונצא ממנה דרך גרם המדרגות הסודי . לאחר הביקור נהנה מזמן חופשי לסייר בין דוכני הרוכלים בשוק למרגלות הטירה המציעים מזכרות ועבודות יד .

יום
6

בוקרשט

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לבוקרשט . לסיור פנורמי מודרך שיכלול את שדרות קיסלף, שער הניצחון, כיכר ויקטוריה ומשרד ראש הממשלה, כיכר המהפכה עם ארמון המלוכה ובית המפלגה הקומוניסטית, נראה את בית הפרלמנט הרומני – המבנה השני בגודלו בעולם, את בית הכנסת הגדול קוראל, את משרדי הקהילה והאנדרטה לזכר קורבנות השואה . בערב – המעונייינים יוכלו לצאת לבילוי במסעדה רומנית טיפוסית, כולל מופע פולקלור וארוחת ערב (בתשלום ).

יום
7

בוקרשט, תל אביב

נארוז את החוויות והמתנות וניסע לשדה התעופה, ממנו נטוס חזרה לתל- אביב

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים