פרטי הטיול
קסם הטבע של הקרפטים

קסם הטבע של הקרפטים

רומניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ארמון פלש בסינייה לרגלי ההרים

  • טירת בראן היא מצודת דרקולה האגדי

  • ברשוב

  • מכרות המלח סלניק פרחובה

  • פויאנה ברשוב

7
ימים
יום
1

תל אביב, הרי הקרפטים

נטוס מנמל התעופה בן גוריון לבוקרשט. כאן נתחיל את טיולנו בין בוקרשט על ארמונותיה המפוארים, הכיכרות ההדורות, המוזיאונים והמסעדות המגישות מרק צ'ורבה חם לבין הנופים המרשימים של רכסי הקרפטים. לאחר הנחיתה נצא מבוקרשט בדרך המהירה צפונה, להרי הקרפטים לבית המלון שיארח אותנו בלילות הבאים.

יום
2

ברשוב, בראן

נבקר בטירת בראן, ארמונו של הנסיך האגדי דרקולה. היא גבוהה מרשימה ומגדליה העגולים והמחודדים נראים למרחוק. נסייר בטירה ונפליג בסיפורי אגדות דרקולה. ניסע לברשוב עיר הפסטיבלים. נפקוד את בית הכנסת העתיק, נתרשם מהחלונות המעוטרים בוויטרג'ים ובהם סמלי ערים בישראל ונשמע על קהילת יהודי טרנסילבניה. נראה את אחד משערי העיר העתיקה, שהשתמר ונותר על תילו ואת "הכנסייה השחורה" שנשרפה במהלך מלחמות, את בניין העירייה ורחוב החבל - הרחוב הצר ביותר באירופה. נטייל במדרחוב הציורי ונתרשם מהארכיטקטורה המיוחדת בסגנון הבארוק המשמשת עדות להיסטוריה הגרמנית במקום. נתבשם מיופיו ואופיו המיוחד ונהנה מזמן חופשי למשקה חם או יין באחת מהמסעדות הציוריות ולקניות במבחר החנויות ברחוב ובמרכז הקניות הצמוד לו. לעת ערב נשוב לבית המלון.

יום
3

יום חופשי, טיול ג'יפים

ום חופשי . המעוניינים יוכלו לצאת לטיול ג'יפים )בתשלום( לעיירה רישנוב שנבנתה על ידי הסקסונים במאה ה-15 .נראה את המבצר העתיק שהשתמר היטב ואת החומה המקיפה אותו. נמשיך לזראנשטי לביקור מרגש בשמורת הדובים שהוקמה במטרה להעניק מקלט בסביבה טבעית ככל שניתן, לדובים שעברו התעללות. נמשיך בנסיעה בדרך הנופית היפה ונעפיל אל רכס ההרים מגורה קוטלה. הכבישים ותנאי השטח הקשים מבודדים את הכפרים באזור, בעיקר בעונת החורף וכל משפחה צריכה לדאוג לתצרוכת היומית שלה. נתארח בבית משפחה מקומית )כולל כיבוד קל וקפה( ונתרשם מאורחות חייהם הצנועים של תושבי הכפר מגורה. נמשיך לכפר מויצ'ו. ניסע בעגלות האיכרים ונתארח לארוחת צהריים באחד מבתי הכפריים.

יום
4

סינייה

ניסע לביקור בעיירת הנופש והסקי סינייה. נסייר בעיירה שקיבלה את שמה מהמנזר בעל השם הזהה, אשר הוקדש להר סיני. המעוניינים יוכלו לעלות ברכבל לתצפית על האזור )בתשלום(. נמשיך לביקור באחד האתרים היפים ברומניה ארמון פלש, ארמון הקיץ של בית המלוכה הרומני הראשון, הממוקם בעיירה סינייה. נראה את הגנים היפים, נבקר בחדרי הארמון ונתרשם מעבודות העץ, מאוסף הנשק, הציורים והמראות. בשעות אחה"צ נשוב לבית המלון.

יום
5

יום חופשי, אגם בלאה, סמבאטה דה סוס

יום חופשי )בתשלום( המעוניינים יוכלו לנסוע לביקור במפלי בלאה בגובה 2034 מ' בהרי פאגארס. ניסע בנוף מרהיב ונתפעל מעוצמתו של הטבע. נעפיל ברכבל לתצפית על האגם. לאחר ארוחת צהריים באחת מהחוות באזור, ניסע בדרך הנופית היפה, לסמבאטה דה סוס לביקור במנזר ברנקוביאני על גדות נהר סמבאטה. נסייר במנזר אחד מהיפים ברומניה ונראה את אוסף אוצרות המנזר. בתום היום המהנה נשוב לבית המלון.

יום
6

בוקרשט

לאחר ארוחת הבוקר, נפרד מהרי הקרפטים ונצא לבוקרשט. נגיע לעיר המכונה "פריז של מזרח אירופה" ונערוך סיור פנורמי להכירות ראשונית עם העיר היפה. ככל שיאפשר הזמן נבלה זמן חופשי באחד ממרכזי הקניות בעיר. המעוניינים יוכלו לצאת לבילוי בתרמי בוקרשטי )בתשלום(– מתחם מרחצאות המבוסס כולו על מקורות מים תרמיים, אחד ממרכזי הספא החדישים באירופה, גן עדן אקזוטי המתפרס על 30.000 מ"ר של רוגע, ספא ובידור. בערב המעוניינים יוכלו לצאת לארוחת ערב כולל מופע פולקלור )בתשלום(

יום
7

בוקרשט, תל אביב

סיור מודרך בעיר שיכלול את שדרות קיסלף, שער הניצחון, כיכר ויקטוריה ומשרד ראש הממשלה, כיכר המהפכה עם ארמון המלוכה ובית המפלגה הקומוניסטית, נראה את בית הפרלמנט הרומני – המבנה השני בגודלו בעולם. נבקר בבית הכנסת הגדול קוראל )אם יתאפשר( ונראה את משרדי הקהילה והאנדרטה לזכר קורבנות השואה של יהדות רומניה. נסיים את טיולנו בסיור רגלי וזמן חופשי באחד ממרכזי הקניות. בערב ניסע לשדה התעופה, ממנו נטוס חזרה לתל-אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים