פרטי הטיול

קסם הטבע של הקרפטים

קסם הטבע של הקרפטים

רומניה

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • ארמון פלש בסינייה לרגלי ההרים
  • טירת בראן היא מצודת דרקולה האגדי
  • ברשוב
  • מכרות המלח סלניק פרחובה
  • פויאנה ברשוב
7
ימים
יום
1

תל אביב, הרי הקרפטים

נטוס מנמל התעופה בן גוריון לבוקרשט. כאן נתחיל את טיולנו בין בוקרשט על ארמונותיה המפוארים, הכיכרות ההדורות, המוזיאונים והמסעדות המגישות מרק צ'ורבה חם וקבב רומני טעים לבין הנופים המרשימים של רכסי הקרפטים. לאחר הנחיתה נצא מבוקרשט בדרך המהירה צפונה, להרי הקרפטים לבית המלון שיארח אותנו בלילות הבאים.

יום
2

ברשוב, בראן

ניסע לברשוב עיר הפסטיבלים. נפקוד את בית הכנסת העתיק, נתרשם מהחלונות המעוטרים בוויטרג'ים ובהם סמלי ערים בישראל ונשמע על קהילת יהודי טרנסילבניה. נראה את אחד משערי העיר העתיקה, שהשתמר ונותר על תילו ואת "הכנסייה השחורה" שנשרפה במהלך מלחמות, את בניין העירייה ורחוב החבל - הרחוב הצר ביותר באירופה. נטייל במדרחוב הציורי, ונתרשם מהארכיטקטורה המיוחדת בסגנון הבארוק המהווים עדות להיסטוריה הגרמנית במקום. נתבשם מיופיו ואופיו המיוחד ונהנה מזמן חופשי למשקה חם או יין באחת מהמסעדות הציוריות ולקניות במבחר החנויות ברחוב ובמרכז הקניות הצמוד לו. נבקר בטירת בראן, ארמונו של הנסיך האגדי דרקולה. היא גבוהה מרשימה ומגדליה העגולים והמחודדים נראים מרחוק. נסייר בטירה ונפליג בסיפורי אגדות דרקולה. לעת ערב נשוב לבית המלון.

יום
3

יום חופשי, טיול ג'יפים

יום חופשי . המעוניינים יוכלו לצאת לטיול ג'יפים (בתשלום) לעיירה רישנוב שנבנתה על ידי הסקסונים במאה ה 15- . נראה את המבצר העתיק שנשתמר היטב ואת החומה המקיפה אותו. נמשיך לזראנשטי לביקור מרגש בשמורת הדובים שהוקמה במטרה לתת מקלט בסביבה טבעית ככל שניתן לדובים שעברו התעללות. נמשיך בנסיעה בדרך הנופית היפה ונעפיל אל רכס ההרים מגורה קוטלה. הכבישים ותנאי השטח הקשים מבודדים את הכפרים באזור בעיקר בעונת החורף וכל משפחה צריכה לדאוג לתצרוכת היומית שלה. נתארח בבית משפחה מקומית (כולל כיבוד קל וקפה) ונתרשם מאורחות חייהם הצנועים של תושבי הכפר מגורה. נמשיך לכפר מויצ'ו. ניסע בעגלות האיכרים ונתארח לארוחת צהריים באחד מבתי הכפריים.

יום
4

סלניק פרחובה

ניסע לסיור בעיירה הגבוהה ביותר בקרפטים פרדיאל. נעצור לצפות בנוף המרהיב של הרי הקרפטים מ"תצפית שלושת הארזים" ונצא לעבר העיירה סלניק על גדות הנהר. נערוך ביקור במכרות המלח המפורסמים סלניק פרחובה. נרד לעומקו של המכרה הנחשב למכרה המלח הגדול באירופה, נסייר באולמות הגדולים ונבקר במוזיאון. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

יום
5

מפלי בלאה, האגם הקפוא, מלון הקרח

יום חופשי (בתשלום) המעוניינים יוכלו לנסוע לביקור במפלי בלאה בגובה 2,034 מטר בהרי פאגארס (בתשלום) . נראה את האגם הקפוא ונהנה מהנוף החורפי המרהיב. כל מבט משקף את עוצמתו של . הטבע. נעפיל ברכבל לביקור במלון הקרח, הראשון במזרח אירופה שנבנה ליד האגם הקפוא ב 2006- בכל חורף מוקם המלון מחדש וכל שנה הוא מספר סיפור שונה. השנה נבנה מלון הקרח בסגנון פארק שעשועי חורף. הסגנון בא לידי ביטוי בעיצוב החדרים, הבר, חדר האוכל וכן בפעילויות השונות ובאירועים ומיוחדים במלון. נבלה בתום היום המהנה נשוב לבית המלון.

יום
6

סינייה

ניסע לביקור בעיירת הנופש והסקי סינייה. נסייר בעיירה שקיבלה את שמה מהמנזר בעל השם הזהה אשר הוקדש להר סיני. המעוניינים יוכלו ליהנות מפעילות שלג או עליה ברכבל לתצפית על האזור (בתשלום). נמשיך לביקור באחד האתרים היפים ברומניה ארמון פלש, ארמון הקיץ של בית המלוכה הרומני הראשון הממוקם בעיירה סינייה. נראה את הגנים היפים, נבקר בחדרי הארמון ונתרשם מעבודות העץ, מאוסף הנשק, הציורים והמראות. בשעות אחה"צ נשוב לבית המלון.

יום
7

בוקרשט

לאחר ארוחת הבוקר, נפרד מהרי הקרפטים ונצא לבוקרשט. נערוך סיור פנורמי מודרך שיכלול את שדרות קיסלף, שער הניצחון, כיכר ויקטוריה ומשרד ראש הממשלה, כיכר המהפכה עם ארמון המלוכה ובית המפלגה הקומוניסטית, נראה את בית הפרלמנט הרומני – המבנה השני בגודלו בעולם. נבקר בבית הכנסת הגדול קוראל (אם יתאפשר) ונראה את משרדי הקהילה והאנדרטה לזכר קורבנות השואה של יהדות רומניה. בערב המעוניינים יוכלו לצאת לארוחת ערב כולל מופע פולקלור

יום
8

בוקרשט, תל אביב

נסיים את טיולנו בזמן חופשי באחד ממרכזי הקניות ולאחר שנארוז את החוויות והמתנות, ניסע לשדה התעופה, ממנו נטוס חזרה לתל- אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים