פרטי הטיול
ספרד כולל אנדלוסיה גיברלטר וקוסטה דל סול

ספרד כולל אנדלוסיה גיברלטר וקוסטה דל סול

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • צוק גיברלטר – שמורת הקופים ומערת סט. מייקל

  • סביליה – הקתדראלה, החיראלדה

  • קורדובה – בית הכנסת

  • גרנדה – היהלום שבכתר הספרדי

  • מיחאס – כפר המשקיף על הערים הלבנות

  • רונדה – עיירה ציורית הניצבת על צוק במרכז אזור ה"ערים הלבנות"

8
ימים
יום
1

תל אביב, מלגה

מנמל התעופה בן גוריון נטוס למלגה שבדרום ספרד. לאחר הנחיתה ניסע למלוננו באזור קוסטה דל סול.

יום
2

גיברלטר

יום טיול נפלא לפנינו. ניסע למצרי גיברלטר, מקום מפגשם של האוקיינוס האטלנטי והים התיכון. נבקר בשמורת הקופים ובמערת סט. מייקל. על פי אגדה מקומית, כל עוד נמצאים הקופים על הצוק בגיברלטר, ימשיך להתקיים שם השלטון הבריטי. בתום הביקור נשוב למלוננו במלגה.

יום
3

סביליה

הבוקר ניסע לסביליה – בירת חבל אנדלוסיה. נערוך סיור מודרך בסביליה: נבקר בקתדראלה, בחיראלדה, ברובע סנטה קרוז, הרובע היהודי לשעבר, בפלאסה אספניה ובפארק מריה לואיזה. אחה"צ חופשי. נוכל לטייל להנאתנו ולהתרשם מהעיר הציורית. בערב – נוכל לצאת למופע פלמנקו ובלט ספרדי (בתשלום). לינה באזור סביליה.

יום
4

קורדובה

עם בוקר ניסע לקורדובה, עירו של הרמב"ם. נערוך סיור בעיר. נבקר ב"חודרייה" – הרובע היהודי, נראה את פסל הרמב"ם בכיכר טבריה, את בית הכנסת העתיק והמסקיטה, המסגד המורי של קורדובה, מהגדולים והמפוארים בעולם (המעוניינים יוכלו לבקר במסקיטה בתשלום). בתום הסיור נשוב ללינה בסביליה. בערב – נוכל לצאת לשיט פנורמי בנהר גואדאלכביר (בתשלום).

יום
5

מיחאס, גרנדה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור במיחאס – כפר היושב בשיפולי הרי נבאדה ומשקיף לעבר המפרצים הנפלאים והכפרים הלבנים, האופייניים כל כך לאנדלוסיה, נמשיך לגרנדה – היהלום שבכתר הספרדי, הידועה בהיסטוריה, כמעוזה האחרון של הממלכה המורית. נטייל ברחובות העיר העתיקים והמעוניינים יוכלו לבקר בארמון אלהמברה, משכנם של מלכי גרנדה הערביים בימי הביניים ובגני הקיץ של שליטי גרנדה ה"חנרליפה" המרשימים (בתשלום). בתום הביקור העברה למלון באזור גרנדה.

יום
6

קוסטה דל סול

עיירה ספרדית ים תיכונית קלאסית לה בתים ,NERJA – יום חופשי, המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) עם מלווה הקבוצה ליום טיול למערות נרחה לבנים ויפים, נופים מקסימים ואווירה מדהימה, במהלך סיורנו נבקר במערת הנטיפים המפורסמת הנמצאת בעיירה.

יום
7

קוסטה דל סול

יום חופשי למנוחה, מרגוע, קניות או סתם רביצה נעימה לחופי קוסטה דל סול. בערב – אפשרות לצאת (בתשלום) לבילוי במועדון לילה בקוסטה דל סול.

יום
8

רונדה, מלגה, תל אביב

הבוקר נארוז את חפצינו וניסע לביקור ברונדה – הניצבת על צוק במרכז האזור המכונה "הערים הלבנות", נצפה אל הצוק האדיר עליו היא יושבת ונשוטט בסמטאותיה העתיקות והציוריות. ניפרד מקסמיה של ספרד וניסע לנמל התעופה של מלגה ונמריא חזרה הביתה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים