פרטי הטיול
פלמנקו קצר

פלמנקו קצר

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • "הסגרדה פמיליה"- כנסיית "המשפחה הקדושה"

  • מנזר מונסראט

  • הרובע הגותי בברצלונה

  • פלסה חיימה

  • ברצלונה

5
ימים
יום
1

תל אביב – ברצלונה

המראה מנתב"ג וטיסה לברצלונה, השוקקת והתוססת בערי הים התיכון. עם הנחיתה היכרות עם מדריך הקבוצה והעברה לבית המלון.

יום
2

ברצלונה - מונסרט

יום סיור מרתק בין האתרים החשובים של ברצלונה. נצפה אל המבנה שמייצג יותר מכל את האדריכלות של האמן הקטלאני אנטוניו גאודי:"הסגרדה פמיליה"- כנסיית "המשפחה הקדושה", נבקר ברובע הגותי העתיק, בשכונה היהודית ובפלסה חיימה ונמשיך בנסיעה למנזר מונסרט, השוכן בלב תופעת טבע ייחודית של צוקי ענק משוננים ורבי עוצמה. נבקר במנזר ונראה את "המדונה שחורה" הפטרונית של חבל קטלוניה. בתום הסיור נשוב לברצלונה להשלמת ביקורים.

יום
3

קצת תרבות, מים והרבה יין: אגם בניולס, חירונה, טוסה דה מאר ויקב (יום בחירה)

המעונינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום גדוש ומרתק באזור קוסטה ברווה. נצא לכיוון אגם בניולס הגדול ביותר בקטלוניה ויושב על שפת אגם בדומה לכנרת. לאחר מכן נמשיך ל"עיר הגאונים" חירונה, העיר בה שגשגה קהילה יהודית מן החשובות בספרד של תקופת ימי הביניים והשאירה את חותמה עד היום. נשמע את סיפורו של הרמב"ן שפיתח את תורת הקבלה. נהלך בסמטאות הצרות של העיר העתיקה, ברובע היהודי וברמבלאס. משם נמשיך לטוסה דה מאר, ,"גן העדן הכחול". נעלה אל המצודה הרומית ונצפה אל הצוקים עוצרי הנשימה המקיפים את העיירה. נערוך שייט מרהיב ומיוחד בים לאורך מפרציו וצוקיו המפורסמים של האזור היפה ביותר בקטלוניה. נקנח בביקור ביקב בו נוכל לטעום סוגים שונים של יינות מקומיים,גבינות ונקניקים היישר מהמטבח הספרדי.

יום
4

מסע מהעבר של אבירים ומלכים דרך נופים קסומים. בסאלו, קסטלפויט דה לה רוקה ורופית (יום בחירה)

המעונינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום קסום: נתחיל את היום בקסטלפויט דה לה רוקה עיירה שנמצאת באזור לה גרוצ'ה (אזור שמוקף בהרי געש לא פעילים) ומתאפיינת בבזיליקה מיוחדת ומעניינת. נערוך סיור בעיירה ונצפה על האזור מעבר לצוק עוצר נשימה! משם נמשיך לעיירה ימי ביניימית יפהיפייה בסאלו, בה התקיימה קהילה יהודית גדולה וחשובה. העיירה השתמרה בצורה אותנטית ויפהפיה מהתקופות הקדומות. נחצה את הגשר העתיק שנשתמר מהתקופה הרומית, הגשר שהיווה את הכניסה היחידה לעיירה ונסתובב בסמטאות המיוחדות של המקום. נמשיך לרופית הבנויה על פני תהום מרשים ביופיו. נבקר בסמטאות העיר ונחצה את הנחל על גבי גשר תלוי ומיוחד. בערב- אפשרות לצאת (בתשלום) לסיור ערב בברצלונה.

יום
5

ברצלונה – תל אביב

העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים