פרטי הטיול
רומניה

רומניה

רומניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בוקרשט

  • ברשוב

  • פויאנה ברשוב

  • טירת בראן

  • דמבוביצ‘וארה

  • ארמון פלש

  • מצודת הרמן

7
ימים
יום
1

תל אביב - בוקרשט - בראשוב - פויאנה ברשוב

נמריא מנמל התעופה ע”ש בן גוריון לבוקרשט, בירת רומניה. נתחיל את היום בסיור בבראשוב. נתרשם מהעיר העתיקה, נצפה על הכנסייה השחורה, הקרויה כך עקב השריפה הגדולה בבראשוב לפני מאות שנים אשר הותירה את הכנסייה שחורה ונבקר בבית הכנסת המרשים שנוסד ב- 1001 ושופץ לפני מספר שנים. נמשיך לבקר בגן פרס נובל, היכן שנמצא דיוקנו של יצחק רבין, חתן הפרס. בתום הסיור זמן לטייל רגלית בכיכר המרכזית ובמדרחוב. בהמשך ניסע לביקור בעיירת הנופש וסקי החורף מהמפורסמות באירופה, פויאנה בראשוב. נמשיך למלוננו בהרי הקרפטים לארוחת ערב ולינה.

יום
2

טירת בראן - דמבוביצ’וארה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטירת בראן, מקום בו ההיסטוריה והמסתורין חוברים זה לזו ונותנים חיים לאגדתו של דרקולה. הטירה הלבנה שמשקיפה על נופי העיר, נראית למרחק ,על שלל מגדליה העגולים והמחודדים, כמצודה הבנויה על צוק בצומת דרכים המחברת את ולאכיה לטרנסילבניה. בתום הביקור נמשיך למעבר ההרים דמבוביצ’וארה ונערוך הליכה רגלית קצרה לאורכו של נחל הדמבוביצ'וארה. בתום הביקור יוכלו המעוניינים )בתשלום( לבקר ולהתארח בכפר מואצ'ו, כולל סיור בעגלות כפריות וארוחת צהריים באחד מבתי הכפריים במקום. חזרה למלון לארוחת ערב במהלכה נהנה מערב פולקלור במלון.

יום
3

סיניה: ארמון פלש

עם בוקר ניסע לביקור בארמון פלש - אחד היפים באירופה, שנבנה בסוף המאה ה-19 בתקופת המלך קרול הראשון ותוכנן ע”י ארכיטקט האוסטרי, ליימן אשר שימש כארכיטקט הראשי של חצר המלוכה הרומני. זמן פנוי בלב הרי הקרפטים אותו נוכל להקדיש למנוחה ומרגוע, לערוך מעט קניות או להצטרף לטיול באזור.

יום
4

יום חופשי: מצודת הרמן - אגם אנה הקדושה - טושנד

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת )בתשלום( לביקור במצודת הרמן, מצודה כוחנית יחידה מסוגה בעולם, הנקראת בגרמנית "האניבורג" – גבעת הדבש, שם נוכל לצפות באמצעי הגנה של האבירים השאשים ובכנסייה עתיקה במיוחד, אשר נשתמרה להפליא מימי הביניים. נמשיך לעיירה ספנטו גיאורגיה, נצטייד במזון לפיקניק )רכישה עצמאית( ונסע לאגם סנטה אנה )אנה הקדושה( דרך יער מדהים ביופיו למוזיקת צ'יפריאן פורומבסקו. נשמע את סיפורה של אנה ומשם נקפוץ לביקור בעיירת הספא טושנד ונטעם את המים המינראליים של העיר. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום
5

סיגישוארה

יום טיול בו נצא מהרי הקרפטים בכיוון צפון מערב, נחצה את נהר האולט ונגיע לסיגישוארה, עירו של דרקולה, הלוא הוא מיודענו הנסיך ולד צ'פש שהיה מלך ולאכיה. עם הגעתנו נערוך סיור במקום ונתרשם מהעיר המבוצרת, נראה את שערי ומגדלי המצודה. נערוך ביקור ביקב )במידה ופתוח( בעל מסורת של 400 שנה ונטעם את ליקר ה"אפינט" )פירות יער(. במידה ועדיין יוותר בידנו הזמן, יינתן זמן חופשי ליהנות מאווירת המקום ובתי הקפה השונים. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום
6

מכרות המלח בסלאניק פראחובה

היום נצא לעיירה סלאניק אשר נמצאת במחוז פראחובה. העיר ממוקמת על גדות נהר. נקדיש בוקר זה לביקור במכרות המלח הייחודיים של רומניה־סלאניק פראחובה, הנחשבים למכרות המלח הגדולים באירופה. נסייר בעומק המכרות, נלמד על הפעילות באזור כולל תיירות המרפא אשר התפתחה במקום. חזרה למלון לארוחת ערב במהלכה נהנה מערב קברט במלון.

יום
7

בוקרשט - תל אביב

אנו בדרכנו לעיר שנחשבת כ"פריז הקטנה של המזרח" - בוקרשט. עם ההגעה נערוך סיור בו נראה את פארק הראסטראו, כיכר המהפכה, התיאטרון הלאומי, בניין התזמורת הפילהרמונית, שער הניצחון משנת 1010. נחלוף על פני בית הממשלה, הארמון המלכותי ששימש בעבר את צ’אוצ’סקו, אשר מולו ניצב בית הסנאט מגגו נמלט הרודן במסוק ב- 1090. נצפה על בית הכנסת והפרלמנט, המבנה השני בגודלו בעולם במספר החדרים בו )אחרי הפנטגון(. המעוניינים יוכלו )בתשלום( להיכנס לביקור במבנה המרשים. במידה ויוותר לנו זמן, נוכל לבלות באחד ממרכזי הקניות הגדולים באזור. בהתאם לשעת הטיסה הסעה לנמל התעופה וטיסה חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים