פרטי הטיול
רומניה

רומניה

רומניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בוקרשט

  • ברשוב

  • פויאנה ברשוב

  • טירת בראן

  • דמבוביצ‘וארה

  • ארמון פלש

  • מצודת הרמן

7
ימים
יום
1

ת"א- בוקרשט - בראשוב

פגישה בשדה התעופה וטיסה לבוקרשט, עיר הבירה של רומניה. לאחר התארגנות נצא בנסיעה צפונה אל עבר הרי הקרפטים. נתחיל את היום בסיור בבראשוב. נתרשם מהעיר העתיקה, נצפה על הכנסייה השחורה, הקרויה כך עקב השריפה הגדולה בבראשוב לפני מאות שנים אשר הותירה את הכנסייה שחורה, ונבקר בבית הכנסת המרשים שנוסד ב- 1901 ושופץ לפני מספר שנים. נמשיך לבקר בגן פרס נובל, היכן שנמצא דיוקנו של יצחק רבין, חתן הפרס. בתום הסיור זמן לטייל רגלית בכיכר המרכזית ובמדרחוב. נמשיך למלוננו בהרי הקרפטים לארוחת ערב ולינה.

יום
2

טירת בראן – דמבוביצ'וארה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטירת בראן, מקום בו ההיסטוריה והמסתורין חוברים זה לזו ונותנים חיים לאגדתו של דרקולה. הטירה הלבנה שמשקיפה על נופי העיר, נראית למרחק ,על שלל מגדליה העגולים והמחודדים, כמצודה הבנויה על צוק בצומת דרכים המחברת את ולאכיה לטרנסילבניה. בתום הביקור נמשיך למעבר ההרים דמבוביצ'וארה ונערוך הליכה רגלית קצרה לאורכו של נחל הדמבוביצ'וארה. בתום הביקור יוכלו המעוניינים (בתשלום נוסף) לבקר ולהתארח בכפר מואצ'ו, כולל סיור בעגלות כפריות וארוחת צהריים באחד מבתי הכפריים במקום.

יום
3

סיניה: ארמון פלש

עם בוקר ניסע לביקור בארמון פלש - אחד היפים באירופה, שנבנה בסוף המאה ה- 19 בתקופת המלך קרול הראשון ותוכנן ע"י הארכיטקט האוסטרי, ליימן אשר שימש כארכיטקט הראשי של חצר המלוכה הרומני. אחר כך נוכל ליהנות מזמן פנוי בלב הרי הקרפטים אותו נוכל להקדיש למנוחה ומרגוע, לערוך מעט קניות או להצטרף לטיול באזור.

יום
4

יום חופשי: מצודת הרמן - אגם אנה הקדושה - טושנד

המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לביקור במצודת הרמן, מצודה כוחנית יחידה מסוגה בעולם, הנקראת בגרמנית "האניבורג" – גבעת הדבש, שם נוכל לצפות באמצעי הגנה של האבירים השאשים ובכנסייה עתיקה במיוחד, אשר נשתמרה להפליא מימי הביניים. נמשיך לעיירה ספנטו גיאורגיה, נצטייד במזון לפיקניק (רכישה עצמאית) ונסע לאגם סנטה אנה (אנה הקדושה) דרך יער מדהים ביופיו למוזיקת צ'יפריאן פורומבסקו. נשמע את סיפורה של אנה ומשם נקפוץ לביקור בעיירת הספא טושנד ונטעם את המים המינראליים של העיר. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה. *תיאור יום הבחירה המובא כאן הוא לשם המחשה. המדריכ/ה עשוי/ה לשנות יום טיול בחירה לפי שיקולו/ה וכפוף למספר נרשמים מינימאלי*

יום
5

סיגישוארה

יום טיול בו נצא מהרי הקרפטים בכיוון צפון מערב, נחצה את נהר האולט ונגיע לסיגישוארה, עירו של דרקולה, הלוא הוא מיודענו הנסיך ולד צ'פש שהיה מלך ולאכיה. עם הגעתנו נערוך סיור במקום ונתרשם מהעיר המבוצרת, נראה את שערי ומגדלי המצודה. נערוך ביקור ביקב (במידה ופתוח) בעל מסורת של 400 שנה ונטעם את ליקר ה"אפינט" (פירות יער) . במידה ועדיין יוותר בידנו הזמן, יינתן זמן חופשי ליהנות מאווירת המקום ובתי הקפה השונים. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום
6

מכרות המלח בסלאניק פראחובה - בוקרשט

היום נצא לעיירה סלאניק אשר נמצאת במחוז פראחובה. העיר ממוקמת על גדות נהר. נקדיש בוקר זה לביקור במכרות המלח הייחודיים של רומניה־סלאניק פראחובה, הנחשבים למכרות המלח הגדולים באירופה. נסייר בעומק המכרות, נלמד על הפעילות באזור כולל תיירות המרפא אשר התפתחה במקום. מכאן, אנו בדרכנו לעיר שנחשבת כ"פריז הקטנה של המזרח"- בוקרשט. לינה בעיר.

יום
7

בוקרשט - תל אביב

היום נערוך סיור בו נראה את פארק הראסטראו, כיכר המהפכה, התיאטרון הלאומי, בניין התזמורת הפילהרמונית, שער הניצחון משנת 1919 .נחלוף על פני בית הממשלה, הארמון המלכותי ששימש בעבר את צ'אוצ'סקו, אשר מולו ניצב בית הסנאט מגגו נמלט הרודן במסוק ב- 1989 .נצפה על בית הכנסת והפרלמנט, המבנה השני בגודלו בעולם במספר החדרים בו (אחרי הפנטגון). המעוניינים יוכלו (בתשלום) להיכנס לביקור במבנה המרשים. במידה ויוותר לנו זמן, נוכל לבלות באחד ממרכזי הקניות הגדולים באזור. בהתאם לשעת הטיסה הסעה לנמל התעופה וטיסה חזרה ארצה.

בחר את תאריכי הטיול
תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר לאדם בחדר זוגי
סטטוס הטיול
הערה
09.07.2018
15.07.2018
$862
בהרשמה
06.08.2018
12.08.2018
$880
בהרשמה
17.08.2018
23.08.2018
$825
בהרשמה
24.09.2018
30.09.2018
$905
בהרשמה
בחר את הרכב החדר
סוג חדר
בחר מס' חדרים
סה"כ
חדר ליחיד
$0
$0
חדר לשניים
$0
$0
חדר לשניים + ילד
$0
$0
חדר לשניים + 2 ילדים
$0
$0
חדר לשניים + 3 ילדים
$0
$0
חדר לשלושה
$0
$0
חדר לארבעה
$0
$0