פרטי הטיול
מטעמי פראג

מטעמי פראג

צ'כיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • סיור פנורמי בפראג

  • השעון האסטרונומי

  • קארלובי וארי

  • מנזר סטראחוב

  • הארמון והקתדרלה

4
ימים
יום
1

ת"א – פראג

נפגש בשד"ת לטיסה ישירה לפראג. הגעה לפראג. פגישה עם הנציג המקומי. העברה למלון. הרשמה, קבלת חדרים. זמן חופשי להכיר את העיר

יום
2

פראג- ארמן - קתדרלה

לאחר ארוחת בוקר נעשה טיול נוסף בפראג: נצא בלווי המדריך שלנו להכרת פראג במסלול היסטורי שמתחיל במאה ה-10 לספירה. נתחיל ב-HRAD, הארמון ששימש לשליטי צ`כיה, סמל לרוח העם הצ`כי. היום משמש כמשכן לראש הממשלה. נתרשם ממנזר סטראחוב (1143), בו ספריה עם 200.000 כרכים. נבקר בקתדרלה סן ויטוס, נטייל ברחובות הציורים ששימשו אחסניה לאמנים, אלכימאים וסופרים (כגון, קפקא). נמשיך לכוון הגשר CHARLES, אחד הסמלים המפורסמים ביותר של פראג. הגשר הוקם ב-1357 ע"י המלך שרלס ה-4, אורכו כ-510 מ` ועליו פסלים מרשימים ולידם נראה אמנים ואומנים שמציגים את מפרי עבודתם, מוזיקה והופעות רחוב. נמשיך לכיכר ונצסלאס, ע"ש הקדוש שנחשב פטרון של חבל בוהמיה. חזרה למלון.

יום
3

יום בחירה - קרלובי וארי

היום תוכלו לטייל חופשי ברחובות פראג וליהנות מיופיה. אלה שירצו יוכלו להצטרף לאחד הטיולים שעשויים להיות זמינים(בתשלום) כגון, לעיירת המרפא היפה קרלובי וארי Karlovy Vary - עיר בבוהמיה, בדרום הרפובליקה הצ`כית. השם אשר את צ`ארלס הרביעי, מלכה של בוהמיה והראש האימפריה הרומית אשר ייסד את העיר בשנת 1370. לפי המסורת המקומית המעיין הראשון התגלה במאה ה-14 היה על ידו. בעיירה יש כ-12 מעיינות מרפא של מים טרמליים. נטייל בין שדרת העמודים, שדרת השוק, שדרת המעיינות החמים כשלכול אתר אדריכלות ייחודית. גם נזכה לנסות את המים המיוחדים של אתר המרפא. נבקר במפעל לזכוכית המפורסם MOSER GLASS ונקנח בביקור במוזיאון המזקקה ` BECHER בה התחיל ייצור המשקה המזוהה עם אתר המרפא:BECHEROVKA. חזרה למלון.

יום
4

פראג-תל אביב

היום נפרד מהעיר היפה, פראג. נסיעה לשד"ת לטיסה שלנו לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים