פרטי הטיול
טיול מאורגן צפון איטליה

טיול מאורגן צפון איטליה

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • אגם גראדה

  • הרי הדולומיטים

  • כיכר סן מרקו

  • גשר הריאלטו

  • הגטו היהודי בונציה

  • מגדל השעון במנטובה

5
ימים
יום
1

תל אביב - אגם גארדה – סירמיונה - בורגטו - מנטובה

ניפגש בשדה התעופה לטיסה ישירה לונציה לטיול מרתק "בארץ האגמים" של צפון איטליה. נתחיל בביקור בסירמיונה (Sirmione) הציורית שבנויה על לשון יבשה הנמתחת לתוך אגם גארדה. נסייר בסמטאותיה הצרות של העיירה ונראה את המצודה והחומות העתיקות שהגנו על הנמל הקטן באגם. המעוניינים יוכלו לצאת (בתוספת תשלום) לשייט סובב סירמיונה. נמשיך לביקור בעיירה בורגטו (Borghetto) השוכנת על גדת נהר המינצ'ו (Valeggio sul Mincio) נסייר בין בתי האבן הנטועים על הנהר ונספוג את האווירה המיוחדת שבה. לאחר מכן נמשיך לביקור בעיר מנטובה (Mantova) השוכנת בעמק יפה, מוקפת בשלושה אגמים ונודעת הודות למגדל השעון העתיק שהפך לסמלה. נסייר בין סמטאות העיר ונותיר מעט זמן חופשי לסיור במדרחוב הססגוני.

יום
2

ונציה - שייט לאי מוראנו

יום נפלא מחכה לנו ובמהלכו נבקר בעיר ששמה הולך לפניה כיפה והרומנטית שבערי העולם – ונציה. העיר בנויה ברוב פאר והדר בין תעלות מים ובמשך שנים היתה למעצמה אירופאית וים תיכונית אשר ספגה השפעות תרבותיות רבות, הניכרות היטב בכל אחת משכיות החמדה הממלאות אותה. נשוט בסירה פרטית אל האי מוראנו – מרכז ייצור הזכוכית המפורסם של ונציה. לאחר מכן נמשיך בשייט אל הגטו של ונציה- הגטו היהודי הראשון בעולם. נצעד בין סמטאות העיר והתעלות הרבות, נחצה גשרים ונראה את גשר הריאלטו המפורסם. נגיע אל כיכר סאן מרקו, נתרשם מאומנות ואדריכלות הרנסנס ונראה את ארמון הדודג'ים ואת הכנסייה הביזנטית.

יום
3

הרי הדולומיטים - מעבר "סלה", אגם קרצה והעיירה אורטיזיי

לפנינו יום שכולו טבע מופלא באזור ההררי הנחשב ליפה ביותר באיטליה - הרי הדולומיטים. ניסע על הכביש המוביל צפונה, נעצור לביקור באגם קרצה (Lago Di Carezza) החבוי בתוך יער קסום ומוקף ברכסי הדולומיטים המשתקפים בו. נערוך סיור לאורך גדת האגם ונתפעל מצבעו הייחודי. נמשיך את נסיעתנו דרך תמונות הנוף המרהיבות של רכסי ההרים הירוקים, נעפיל למעבר ההרים "סלה" (Passo Sella) השוכן בגובה של 2,250 מטר מעל פני הים. לאורך הדרך נחלוף על עיירות סקי ציוריות, אגמים חבויים, נהרות ומפלים. נעצור לתצפיות וצילומים ונשקיף על העמקים והאגמים השוכנים למרגלותיהם. את היום נסיים בעיירה הציורית אורטיזיי (Ortisei) שם נסייר בסימטאות היפות ונהנה מהאוירה הייחודית של המקום. בתום היום מלא הטבע נחזור למלוננו.

יום
4

אגם גארדה – ורונה

את היום נקדיש לסיור באגם הגדול בצפון איטליה – אגם גארדה (Lago di Garda). מסביב לאגם פזורות עיירות רבות שכל אחת מהן היא חוויה בפני עצמה. ניסע בדרך היפה על שפת האגם כשאת הדרך ילווה נוף מרשים של הרים עצומים והאגם הקסום. נעצור לתצפית ולביקור באחת מעיירות השוכנות לגדת האגם וגם לביקור "בבירה" של האגם ריבה דל גארדה, עיירת הנופש היפהפיה. המעוניינים יוכלו לצאת (בתוספת תשלום) לשייט מענג באגם גארדה. נעצור לביקור במפלי ורונה, הניטחים מגובה של 100 מטר דרך מערה ונתרשם מיופיים המיוחד. נמשיך לכיוון העיר ורונה, עירם של רומיאו ויוליה אשר סיפור אהבתם הבלתי נשכח ממחזהו של שייקספיר, העניק לעיר את פרסומה הרב. עם הגעתינו עיר, נסייר בכיכר המרכזית, נראה את הארנה ונבקר בביתה של יוליה שם נראה את המרפסת המפורסמת. בתום היום הנפלא נחזור למלוננו.

יום
5

ונציה - ת"א

תם טיולנו הקסום, בהתאם לשעת הטיסה ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה לת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים