פרטי הטיול
קסם משפחתי בבייג'ינג

קסם משפחתי בבייג'ינג

סין

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • האקווריום הגדול באסיה

  • מופע דולפינים

  • מתחם גידול הפנדות של בייג'ינג

  • פארק השעשועים עמק המזל

  • שמורת גווילין הקטנה כולל שיט באגם, עלייה ברכבל ונסיעה במזחלת ייחודית

  • ארמון הקיץ כולל שייט בסירות

8
ימים
יום
1

ת"א – בייג'ינג – שוק האוכל הליילי

ניפגש בשדה התעופה לטיסת לילה של אל על לבייג'ינג בירת סין. עם הנחיתה בעיר סידורים פורמאליים בשדה ולאחריהם נתחיל את טיולנו בבירה הסינית. נבקר בכפר האולימפי אשר אירח את האולימפיאדה של שנת 2008, נסייר בין המבנים המרשימים שמהווים מודל לארכיטקטורה המודרנית של סין. נצפה בריכת הקוביה, ואת האצטדיון האולימפי "קן הציפור" ונסייר במתחם הכפר. לאחר הפסקת ערב באחד משווקי העיר נמשיך בלילה ונבקר בשוק האוכל הלילי במדרחוב וואנפוג'ינג שם נתרשם מדוכני האוכל המציעים למכירה את כל סוגי האוכל האפשריים. את יומנו נסיים בביקור במתחם הפלייס שם נצפה במסך הטל וויזה הגדול בעולם.

יום
2

כיכר טין אן מן - העיר האסורה - מפעל פנינים - אקרובטיקה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בלב ליבה של בייג'ינג, כיכר טייננמן (השלום השמיימי) המפורסמת,הנמצאת מול שערי העיר האסורה ובצמוד לה שערי העיר העתיקה והמוזלאום. הכיכר הזכורה מהפגנות הענק כנגד השלטון וכן מתהלוכות הענק המתקיימות בה ע"י השלטון העכשווי.נצפה אל חומות העיר האסורה ונראה את תמונתו הידועה של מאו. ניכנס דרך שערי העיר האסורה לסיור במתחם העיר, אשר נבנתה ע"י הקיסרים משושלת המינג במאה ה -15 והייתה אסורה לכניסת העם הפשוט עד סוף המאה ה-19. נשמע את סיפורם של השושלות ששלטו בסין ועד נפילתו של הקיסר האחרון. נסייר בין החצרות שבהם 9999 החדרים ששימשו כארמון לקיסריות המינג והציאנג. (הסרט "הקיסר האחרון" מצולם ברובו באתר זה). בתום הסיור נוכל להתפנק בעיסוי רגליים (בתוספת תשלום) ולאחריו ניסע לביקור במפעל פנינים שם נלמד על דרך הייצור של הפנינים והשימושים הרבים של הסינים במוצר זה בתחומים שונים. לאחר הביקור יינתן זמן חופשי לקניות באחד משווקי העיר. ולאחריהם נבקר במרכז אופטומטריסטי שם תוכלו להתאים משקפיים במחירים אטרקטיבים במיוחד.נצא לצפות במופע אקרובטיקה מרשים.

יום
3

מוזיאון הג'ד – גווילין הקטנה – החומה הגדולה

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל מחוץ לעיר לכיוון צפון. נבקר במוזיאון הג'ד נלמד על תולדות האומנות הייחודית וחשיבותה בתרבות הסינית לאורך אלפי שנים נבקר במרכז לרוקחות סינית מסורתית.נבקר בבית מלאכה לייצור אומנות קלוזונה – שילוב של נחושת ואמיל. נבקר בשמורת הטבע לונג צ'ינג המכונה "גווילין הקטנה" בשל תצורת הנוף המזכירה את גווילין אשר בדרום המדינה, נשוט לאורך צוקי הרים מרשימים ונסייר בתוך השמורה המרהיבה נעלה ברכבל לסיור בהר ולתצפית מרהיבה על נופי השמורה והאזור.בדרך למטה נהנה מירידה במזחלת מיוחדת חזרה לשמורה. בחלקו השני של היום נבקר בחומה הגדולה, המשתרעת לאורך 6700 ק"מ,בנייתה החלה לפני 2220 שנה ונמשכה מאות בשנים,על מנת להגן על סין מפלישת אויבים מהצפון נצפה על הנוף המרהיב הנצפה מן החומה.ארוחת ערב במסעדה מקומית ובתום הסיור נחזור למלוננו.

יום
4

ארמון הקיץ – אקווריום ומופע דולפינים - מפעל המשי

לאחר ארוחת הבוקר נבקר באקווריום הגדול באסיה שם נחשף לעולם הים ונחזה במופע דולפינים מרהיב. נבקר את דובי הפנדה – דוב שהסינים מיחסים סגולות מיוחדות אלפי שנים בהיסטוריה.בסיום הביקור נצא בשייט יפה במיוחד – כמנהג המשפחה הקיסרית החוצה את העיר צפון מערב לביקור בפארק ארמון הקיץ המפואר ונחזה בציורי המופת לאורך המסדרון הארוך (כ-700 מ' אורכו). נטייל לאורך גדות אגם קונמינג,נצפה בספינת השיש. נטפס לאורך גבעת אריכות הימים לעבר מקדש ים החוכמה ונרד לרחוב המשוחזר מעיר הגנים סוג'ו. במוזיאון החדש של העיר בייג'ינג, מוזיאון חדש המתאר את ההיסטוריה של העיר ונחשב למילה האחרונה בתחום המוזיאונים בעולם. בחלקו השני של היום נבקר במפעל המשי – יצור המשי מהתעשיות העתיקות בהיסטוריה הסינית שם נחשף לתהליך הייצור ומהלך חייה שלתולעת המשי.נמשיך לביקור והפסקה באחד משווקי העיר..בערב נוכל לצאת (בתוספת תשלום) ברובע צינמאן המשוחזר.נסייר בין המבנים העתקים המוארים ונמשיך עד לשער הדרומי של כיכר טייאננמן המוארת.( מומלץ במיוחד).

יום
5

בייג'ינג – פארק שעשועים

לאחר ארוחת הבוקר נצא לפארק השעשועים "עמק מזל" שם תוכלו ליהנות מהמתקנים הרבים שבפארק. עם הזמן יאפשר נבקר באחד משווקי העיר למנוחה וקניות. בערב תוכלו לצאת בתוספת תשלום למופע מרהיב ומומלץ במיוחד "מסכת הזהב". בסוף יום גדוש חוויות נחזור למלוננו.

יום
6

ליאו לי צאנג + מוזיאון לאומי/קפיטל

לאחר ארוחת הבוקר נצא נמשיך דרך הרחוב המשוחזר ליו לי צ'אנג ונחשף לאמנות הקליגרפיה. נמשיך לתוך שכונת החוטונגים הישנה של העיר בייג'ינג. נסייר בין המבנים העתקים ונלמד על דרך החיים העתיקה של בייג'ינג. נבקר בשוק ירקות מקומי ונצפה על בעלי המלאכה השוקדים על עבודתם. נמשיך לביקור המוזיאון הלאומי /מוזיאון העיר של בייג'ינג הנחשב למוזיאון הגדול בעולם.נבקר במרכז לסכיני מטבח. בשעות אחר הצהרים יינתן זמן לקניות בשווקי העיר בערב נוכל לצאת ( בתוספת תשלום) למופע קונג פו של נזירי שאולין.

יום
7

מקדש השמיים - טקס תה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור " במקדש השמים" – מקום תפילתו של הקיסר, המעלה תפילות הודיה לשמים ליבולי השנה ובקשת ברכות וחסדי שמיים לעתיד הקיסרות ולעם. המקדש הינו ארכיטקטורה מושלמת מתקופת המינג. נסייר בגניו המרהיבים ונחזה בפעילות התרבותית של וותיקי בייג'ינג המגיעים בשעות הבוקר ומבצעים תרגלי טאי צ'י והתעמלות בוקר בפארק המקיף את המקדש – תוכלו להצטרף לפעילות ולנסות את היכולות שלכם. נמשיך את יומנו ונבקר בבית תה סיני נלמד על משמעות התה במסורת הסינית ואף נשתתף בטקס שתיית התה המסורתי. משם נצא לקניות ומנולה באחד משוקי העיר המפורסמים של בייג'ינג שוק שבו נוכל למצוא כמעט הכל. בשעות הערב נוכל לצאת (בתוספת תשלום) לסיור לילה באזור חוחאי, מאזורי הבילוי העכשוויים והתוססים של העיר בייג'ינג.

יום
8

מקדש הלאמה- שוק האיכרים - לת"א

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור במקדש הלאמה, אחד מהמקדשים של הלמיזים הסיני הפועלים כיום בסין, בו נמצא בודהה עץ הגבוה בעולם (מופיע בספר השיאים של גינס) 26 מטר גובהו נמשיך לביקור במרכז האופטומטריסטי ונבקר בשוק האיכרים, שוק פשפשים ססגוני בו המיעוטים השונים המרכיבים את אוכלוסיית סין מוכרים את מרכולתם (פתוח בשבת וראשון – תתבצע התאמה בהתאם למועדי הטיול).נבקר בשוק הפרחים והצמחיה ולאחר מכן העברה לשדה התעופה לטיסתנו מבייגינג לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים