פרטי הטיול
משפחות היער השחור, שוויץ וצרפת

משפחות היער השחור, שוויץ וצרפת

גרמניה, שוויץ, צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • מפלי הריין

  • העיירה המקסימה שטיין אם ריין

  • בזל: סיור רגלי במרכז העיר העתיקה, כולל תצפית למרפסת המזוהה

  • ביקור בשטרסבורג, ריקוויר וקולמר

  • פרייבורג

  • אגם טיטזה

  • מוזיאון מרצדס

  • סיור בגני טירת היידלברג

  • וורמייזה ושפייר

8
ימים
יום
1

תל אביב – בזל - מפלי הריין – שטיין אם ריין

מנמל התעופה בן גוריון נמריא בטיסת שכר ישירה לבזל, בשוויץ. לאחר שנתארגן ונעלה לאוטובוס שילווה אותנו בימי הטיול, נצא בנסיעה לכיוון מפלי הריין האדירים ונסיים את היום בעיירה שוויצרית טיפוסית מקסימה ומיוחדת שטיין אם ריין. בתום הביקור נחצה את הגבול לגרמניה וניסע לכיוון המלון.

יום
2

פארק אירופה

יום של כיף לפנינו, נצא אל פארק השעשועים אירופה - מלבד טיול בארצות השונות וטעימת המאכלים הלאומיים שלהן, תוכלו למצוא בפארק למעלה מ-011 מתקנים והופעות טובות. ביניהם ספינת פיראטים מתנדנדת, מסלולי מרוצים, ספלי קפה מסתובבים, קרוסלות, פארק מתקני ושעשועי מים, שיט רפסודות, מגלשות מים, רכבות הרים ועוד.

יום
3

שטרסבורג - קולמר

היום אנו חוצים את הגבול לצרפת, נתחיל את היום בביקור בשטרסבורג , בירת חבל אלזס. נערוך סיור מקיף בעיר היפהפיה שהיא מקום מושבם של הפרלמנט ושל בית-המשפט האירופי. נבקר בקתדראלת נוטרה-דאם והכיכר הסמוכה לה המהוות את מוקד המשיכה המרכזי של העיר. לקתדראלה חזית מעוצבת, ייחודית ביופיה וצריח המתנשא לגובה של מעל 140 מ' . בכניסה לבית התפילה מצוי השעון האסטרונומי המפורסם של העיר, נגיע לאזור היפהפה בעיר המכונה "צרפת הקטנה". בתום הביקור נמשיך בנסיעה בנוף הכפרי היפהפה ונגיע לביקור במרכז העתיק של בקולמר, נעלה על קרונית הנוסעת בין אתריה המרכזיים של העיירה העתיקה. בשעות הערב נגיע חזרה למלוננו.

יום
4

פרייבורג - טודטנאו

היום נצא לביקור בבירת היער השחור, פרייבורג, שפירוש שמה הוא "העיר החופשית" עדות לעובדה שהעיר הוקמה כאזור סחר חופשי. נטייל ברחובותיה הצרים שבעיר העתיקה, המרכז העתיק, נראה את הכיכר הראשית בה הקתדראלה היפה שצריחיה מתנשאים אל על, מגדל השעון, מדרחוב קייזר המקיף את מרכז העיר ונראה את בית העירייה היפהפה והמרשים. לקראת הצהריים נצא בנסיעה לאזור פלדברג )בחורף אתר סקי מפורסם(, נעלה ברכבל אל ראש אחת הפסגות שבטודטנאו, ממנה ניתן לראות את פסגת האלפים המבהיקים בלובנם. נגלוש מטה בקרונית במסלול באורך של כ- 3 ק"מ של סיבובים ופיתולים מלהיבים.

יום
5

צפון היער השחור: באדן באדן – אגם מומל - פרוידנשטאט

הבוקר נצא בנסיעה לביקור בעיר המרחצאות באדן באדן שהתגלתה ע"י הרומאים שהשכילו לנצל את סגולות המרפא של המעיינות החמים הנובעים במקום. נסייר בעיר היפה, נראה את הקזינו המפורסם הגדול והוותיק ביותר בגרמניה. שדרת ליכשטנטלר והטיילת היפה. נמשיך אל פרוידנשטאט ובדרך נעצור לביקור באגם מומל היפהפה. נגיע לפרוידנשטאט המוקפת ביערות עד וממוקמת במישור הררי. העיר נוסדה בשנת 0911 ע"י הדוכס פרידריך פון וורטמברג הארכיטקט היינריך שקיקהארדט היה אחראי על התכנון והביצוע של הפרויקט והוא השאיר אנדרטה מרשימה ביותר בעיר , כיכר השוק הגדולה ביותר בגרמניה עם המסלולי השיטוט היפים. בערב נציע )בתשלום( לצאת לסיור ערב באחת הערים הקרובות למלון.

יום
6

אגם טיטזה - פארק החבלים – פארק מים

הבוקר לכיוון נגיע לביקור באגם טיטזה המקסים והמרהיב ביופיו. האגם נטוע בלב הנוף הירוק ולו מים צלולים בהם משתקפים נופי האזור. נגיע לפעילות בפארק החבלים, חבושים בקסדות ורצועות בטחון נעלה על אומגות וגשרים בגבהים שונים בתוך היער. בתום הפעילות נצא לבלוי כשל 3 שעות בפארק מים: מגלשות ליחידים וקבוצות, אבובים, בריכות ועוד.. הרבה הרבה כייף!!! )פארק מים: כרטיס הביקור מקנה אישור כניסה למתחם בו מורשים להיכנס עד גילאי 01(. למלון נגיע חזרה לקראת הערב.

יום
7

טריברג ומפלי טריברג, שעון הקוקיה הגדול בעולם

הבוקר נצא לביקור בבירת שעוני הקוקיה טריברג. שעון הקוקיה מהווה את אחד מסמליה המרכזיים של היער השחור. נגיע לעיירה Schonach שם נראה את שעון הקוקיה הגדול בעולם . השעון מובנה בתוך בקתה גרמנית אופיינית לאזור. בתום הביקור נמשיך אל מפלי טריברג, המפלים הגבוהים ביותר בגרמניה, מפלים היורדים מגובה של 013 מ' וזורמים בתוך יער ציורי וקסום. נצא למסלול הליכה קצר ונעים אל המפלים. בשעות אחה"צ נגיע חזרה למלון. בערב נציע )בתשלום( לצאת לסיור ערב באחת הערים הקרובות למלון.

יום
8

בזל – תל אביב

ארוחת בוקר ארוזה ביום זה. יציאה מוקדמת מהמלון והעברה לנמל התעופה של בזל לטיסתנו חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים