פרטי הטיול
צפון איטליה בסתיו

צפון איטליה בסתיו

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • המרפסת של יוליה

  • אגם גראדה

  • מלצ'יזינה

  • וינצ'נזה

6
ימים
יום
1

תל אביב- ורונה

מנמל התעופה ע “ ש בן גוריון נטוס לצפון איטליה . עם הנחיתה ניסע לביקור בורונה עירם של רומיאו ויוליה, זוג האוהבים הרומנטי - טראגי . נראה את הארנה בה נערכים בקיץ מופעי אופרה תחת כיפת השמיים , את כיכר השוק הרומי, את קברי משפחת האצולה סקליג ‘ רי ונצפה אל המרפסת המפורסמת בחצר ביתה של יוליה. בתום הביקור ניסע למלוננו.

יום
2

באסנו דל גראפה-פדובה

עם בוקר נצא לביקור בעיירות קטנות ומקסימות למרגלות הרי הדולומיטים,נבקר בבאסנו דל גראפההמפורסמת בייצור יין הגראפה. נסייר בכיכרות המרכזיות של העיר פיאצה ליברה ופיאצה גריבלדי. נצפה עך נהר הברנטהונחצה אותו על גביה"פונטה וקיו" גשר העץ המקורההעתיק שבנה פאלאדיו. אחה"צ נבקר בפדובה,שהיתה עירמדינה עצמאית במאה ה-14, שבשליטת משפחת קרארה ובה שכנה גם קהילה יהודית משגשגת. מרכזה ההיסטורי הוא מוקד עלייה לחובבי אומנות: כיכר קאבור בה שוכן קפה פדרוקי המפורסם, כנסיית הנזירים המתבודדים ועוד.

יום
3

וינצ'נזה-סרמיונה

נצא לביקור בוינצ'נזה "עירו של אדם אחד" אדריכל הרנסנס אנדריאה פאלאדיו שתכנן מבנים רבים בעיר. נסייר במדרחוב הראשי הנקרא כמובן על שמו ובכיכר המרכזית נפגוש את האדריכל עצמו (או לפחות את פסלו). נמשיך לסרמיונה, עיר יפהפייה השוכנת אל חוף אגם גראדה, העיירה היתה ידועה כבר מהמאה הראשדונה לפני הספירה בתור אתר הנופש החביב על משפחות עשירות מהאזור. חצי האי הציורי מושך אליו בעיקר בחודשי הקיץ אלפי מבקרים, המטיילים בין הרחובות גדושי החנויות, המסעדות והגלידריות המשובחות. נוכל לצאת (בתשלום נוסף) לשיט המקיף את חצי האי ומאפשר נקודת תצפית יפיפיה על האזור כולו..

יום
4

חופשי: הרי הדולומיטים

יום חופשי. היום יוכלו המעוניינים לצאת )בתשלום( ליום טיול בהרי הדולומיטים. נטפס למרומי הרי הדולומיטים השוכנים על גבול אוסטריה. ניסע בדרכים עקלקלות למול נופים מרהיבים. נחצה את מעבר ההרים "הפאסו" ונגלוש לעמק "הוואלה". נמשיך בנסיעה בין יערות מוריקים, עמקים פורחים ונחלים זורמים. יום שלם של טבע מדהים במלוא יופיו והדרו .

יום
5

ונציה

היום נצא לביקור בונציה, עיר הגשרים והתעלות, אחת הערים היפות בעולם. נשוט בוואפורטו, אוטובוס המים המקומי, נתהלך בין הסמטאות הצרות, נראה את הגטו היהודי העתיק מהמאה ה 16- ובכיכר סן מרקו - כיכר היונים. נצפה על קתדראלת סן מרקו ועל מגדל הפעמונים – הקמפנילה, ארמון הדוג ‘ ים וגשר האנחות.

יום
6

אגם גראדה-ריבה דל גראדה-מלצ'יזינה-תל אביב

היום נצא לביקור בעיירות המקסימות בצפון אגם גראדה. נפתח בריבה דל גראדה, העיירה הצפונית באגם, בה ניכרת השפעת השלטון האוסטרי בעבר. נמשיך למלצ'יזינה השוכנת במזרח האגם, למרגלות הר באלדו. נשוטט בסימטאות הצרות המרוצפות האבן בין הבתים, החנויות והתיירים ונהנה מהאוירה הרגועה מול המים. נמשיך בנסיעה בריבה-סטראדה, דרך החוףהעוברת בין העיירות במזרח האגם. בהתאם לשעת הטיסה, העברה לשדה התעופה לטיסה לתל אביב.,

יום
7

צ. איטליה - תל אביב

במידה והטיסה תצא ממילאנו, נבקר באותו היום במילאנו: הבוקר נצא לכיוון מילאנו, בירת חבל לומברדיה. עם ההגעה נבקר בכיכר הדואומו המרשימה על שלל מבניה, נראה את הפלאצו ריאלה, ארמון המלוכה הקדום, המהווה זכר לשליטה הספרדית והאוסטרית במילאנו, נלך בגלריית ויטוריו עמנואל השני, הקרויה על שמו של מלכה הראשון של איטליה. נצפה אל בית האופרה לה סקאלה די מילאנו ונראה את פיסלו של לאונרדו דה וינצ ‘ י הניצב לידו . בתום הסיור ובהתאם לשעת הטיסה, נמשיך אל שדה התעופה חזרה לישראל . במידה והטיסה תצא מורונה, נבקר באותו היום במנטובה ובורגטו: לאחר ארוחת הבוקר נעשה דרכנו למנטובה, נראה את מגדל השעון העתיק, הארמונות, הקתדראלה ונטייל במדרחוב. בתום הביקור נמשיך לבורגטו, כפר זעיר הממוקם באמצע נהר המינצ'ו ונראה כנטוע בלב הנהר. נסייר בכפר אשר רק תמונות יוכלו לתאר את יופיו, פלגי המים הזורמים בין בתיו, הברבורים השטים בנהר, סמטאות עם בתים עתיקים וגלגלי מים גדולים לצידם. בתום הסיור ובהתאם לשעת הטיסה, נמשיך אל שדה התעופה חזרה לישראל .

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים